Survivor 2016 - 106. Bölüm Yorumları

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
Semih için istenen oylama oldu iki kadınla yarışacak kadınlar birinci olsun diyenler oylarını bolecekler.. Semih yine yirtti))
Dikkatini çekerim. Damla atakanı geçmişti nagihan da Semihi geçmişti son oylamalarda. Acun Semihi daha da düşürmek için kadınlara yem edecek. Hem 2 kadın 2 erkek giderler kıbrısa. Bu sene yarilma fena halde dengeli gidiyor. Kimse üstünlük kuramadı.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
Dikkatini çekerim. Damla atakanı geçmişti nagihan da Semihi geçmişti son oylamalarda. Acun Semihi daha da düşürmek için kadınlara yem edecek. Hem 2 kadın 2 erkek giderler kıbrısa. Bu sene yarilma fena halde dengeli gidiyor. Kimse üstünlük kuramadı.
Semih için en iyi oylama çıkması yine zor ama en azında iki erkek bir kadınla çıkmaktan iyidir.. Gönüllüler damlaya yüklenirse damlanın çıkmasi kesin gibi

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Oh be çok şükür turu geçti Atakan. :Z Oyun ona bakmıyordu, başlarda bocaladı tabii ben de baya strese girdim ama neyse ki açıldı sonradan, stres altındayken soğukkanlı davranıp gaza basmasını biliyor adamım, ee bir sürü şampiyonluk tatmış sonuçta. :A

Serkay'ı da geçip direkt final koltuğuna oturacak inşallah bakalım merakla bekliyoruz son oyunu.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,658
Puanı
1,060
Oh be çok şükür turu geçti Atakan. :Z Oyun ona bakmıyordu, başlarda bocaladı tabii ben de baya strese girdim ama neyse ki açıldı sonradan, stres altındayken soğukkanlı davranıp gaza basmasını biliyor adamım, ee bir sürü şampiyonluk tatmış sonuçta. :A

Serkay'ı da geçip direkt final koltuğuna oturacak inşallah bakalım merakla bekliyoruz son oyunu.

aynen ya bnde strese girdim ne yapıyosun atakan ya bir bağırdım böyle
sonra açıldı turu geçti bakalım ne olacak

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Semih nagiye geçildi serkaya geçildi.. Damla serkaya gecikdi.. Bir tek bu durumda Arakani geçmiş olabilir o da zor
Eski smslere bakma sen büyük sms farkli zaten senin dedigin gibi olsa böyle bir siralama olur serkay nagihan semih atakan ve ya serkay nagihan atakan semih en cok destekcisi olan adami son ikiye koydun sacma oldu siralama büyük ihtimal atakan semih serkay nagihan ya da semih atakan serkay nagihan dir :D

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
aynen ya bnde strese girdim ne yapıyosun atakan ya bir bağırdım böyle
sonra açıldı turu geçti bakalım ne olacak
Çok şükür sonrada toparladık abla. :D Nagihan'ın da desteği etkili olmuştur ama elbet, kadın Atakan ve Semih'le potaya girmeyeyim diye dünyanın moralini verdi Atakan'a. :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
Acun sürprizleri sever :A
Damladan seyirciler çok şikayetçi gerçi:X parkur bile değişti adam millet galeyana geldi. İnş o gider dicem de serkaya birincilik yolu açılkış oluyor:( Allah'ın küfürbazı birinci olcak ya:F

Semih için en iyi oylama çıkması yine zor ama en azında iki erkek bir kadınla çıkmaktan iyidir.. Gönüllüler damlaya yüklenirse damlanın çıkmasi kesin gibi
Damla'ya Serkay'ın dedesi oy atarsa çıkar:F Yoksa fanı filan yok:F

Forum İstatistikleri

Konular
170,507
Kullanıcılar
8,421
Son Üye
tekin