Survivor 2016 - 101. Bölüm Fragmanı

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Serkay orda sevinsin tabi Semihime çok büyük geçmiş olsun karaktersiz Serkay. Semihin laflarıda çuk oturuyor mükemmel.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,127
Puanı
1,060
Acunun isine gelmez. Serkay atakanla iyi istatik cikarmaz. Artik semihinde oynayabilecegi dandik oyunlar uretir

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Reise bak yine Se7en tarzı bir satranç benzetmesi yapmış :A Geçmiş olsun uzun zamandır izlemiyorum yarın bakarım merak ettim. Yalnız Semih acayip soğukkanlıymış aynı ben :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Semih sayesinde ekmek yiyor. Bu mubarek ayda böyle söylüyor. Semihe söylemedim der. Oysa saatine bakın. Bu kadar tesadüf olamaz.

Yarın hem santraç benzermesi hem de kazası için izlicem. Kısaca yarın survivor Semih olacak.
Aynen yarın Semihin günü olacak.Tam fragmandan sonra atmış tweeti neden bu kadar karaktersiz olabiliyor hiç mi insanlık yok? Semih sayesinde ekmek yiyor cidden kıskanıyor Survivorda en çok konuşulan kişi açık ara Semih Öztürktür şampiyonda olacak inş Hakanda görecek.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Aynen yarın Semihin günü olacak.Tam fragmandan sonra atmış tweeti neden bu kadar karaktersiz olabiliyor hiç mi insanlık yok? Semih sayesinde ekmek yiyor cidden kıskanıyor Survivorda en çok konuşulan kişi açık ara Semih Öztürktür şampiyonda olacak inş Hakanda görecek.
Ben hala semihin şampiyon olacağını düşünmüyorum. Sonlarda artık daha beter gömuyorlar. Ütopyada da öyle yapmişlardi. Programın gidişatını değiştirme "cebelleşmeleri" bunlar:X

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Ben hala semihin şampiyon olacağını düşünmüyorum. Sonlarda artık daha beter gömuyorlar. Ütopyada da öyle yapmişlardi. Programın gidişatını değiştirme "cebelleşmeleri" bunlar:X
Ama ben son ikiye kalacağını düşünüyorum? :D Aynen bugün müthişti onu unutturmak :D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Semih'e büyük geçmiş olsun, umarım iyileşir. Yarışmacı kim olursa olsun bu şekilde olmasını asla ama asla istemem. :(

Semih'in sedyesini taşıyanlardan birisi de Serkay. Helal olsun, hiç ırgalamayabilirdi de.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Semih'e büyük geçmiş olsun, umarım iyileşir. Yarışmacı kim olursa olsun bu şekilde olmasını asla ama asla istemem. :(

Semih'in sedyesini taşıyanlardan birisi de Serkay. Helal olsun, hiç ırgalamayabilirdi de.
Olay onla yarişirken oluyor.

Atakanın başı yarılır Serkay alkişlanır, Semihin parmaği kırılır Serkay alkişlanır. Hayır gönüllüler yapıyor ama gönüllüler alkişlanıyor:F Adamlar bu kadar hırslı oynamasalar hiçbişey olmazdi. Atakanın başının yarışmasında gördük. Efecanı zoomlayarak gösterdiler minderin hızını ayarlarlarken. @Bully de fark etmiş o anı. Adamlar yarişa değil düşman öldürmeye gidiyor sanki.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Olay onla yarişirken oluyor.

Atakanın başı yarılır Serkay alkişlanır, Semihin parmaği kırılır Serkay alkişlanır. Hayır gönüllüler yapıyor ama gönüllüler alkişlanıyor:F Adamlar bu kadar hırslı oynamasalar hiçbişey olmazdi. Atakanın başının yarışmasında gördük. Efecanı zoomlayarak gösterdiler minderin hızını ayarlarlarken. @Bully de fark etmiş o anı. Adamlar yarişa değil düşman öldürmeye gidiyor sanki.
Ne alaka?

Atakan'ın sakatlandığı oyunu bi izle sen. Semih, Atakan ve Nagi nasıl itiyordu o şeyi. Pascal ve Yunus iyi tutuyordu, hatırlıyorum o anı. Bizim Gönüllüler durunca hemen tutuyordu.