'Survivor'ın Gelecek Sezonki Formatı Belli Oldu! | TV8

Sonda yine sms olur bence İstanbula gelince

Performansla sona gelen zaten final için gaza basar

Olmayacak dedi evet hazem sms olmaması adil olmaz dedi de ona diyorum
Bu şekilde dedim nedense Survivor Bulgaristan'da bu sene aynı şekilde SMS yoktu fakat eleme oyunları daha çok beceriye dayalı oyunlardı erkekler kadınlara karşı üstünlük sağlamasın diye ve en az 5-10 zayıf yarışmacının o eleme oyunlarında şansları yaver gitti ve güçlü yarışmacıları elediler. Bu nedenden dolayı dedim.

Acun hemen Nagi'ye ilk sordu. O da hemen varım dedi.
İyi oldu çok özlemiştik onu.

Acunda öyle yapar herhalde

Laaa Nisa sms olmadan 3 gün kalamaz orada
Reisimi hafife almayın.

------

Deliler gibi kulis yapılacak.
Güçlü bir yarışmacıyı kulis yapıp gönderebilecekler, yani yine çok adil olmayacak ama daha zevkli olur gibi.
Var Mısın Yok Musun yarışmacılarının olduğu sezon çok zevkliydi mesela, Hakan reisim çok güçlü diye kulis yapıp göndermişlerdi.

Hakan da potaya kimleri kimleri sokmuştu.Ballandıra ballandıra anlatıyordun.

Iyyyy sıkışınca All Star yapıyor adam, vizyonsuzluktan son nokta. Neyse bundan da boyunun ölçüsünü alsın da görsün.

Ebin azından 2 aday elenmemek için çıkıp 1 oyun oynayacak
zaten en iyi 2-3 performans dok. Olur

Acun, Nisa olayını toparlamak için son kozlarını oynuyor ama nafile bence. Umarım reytinglerde çakılır ve Survivor tarihin tozlu sayfalarına taşınır. Nagihan'da kabul ederek büyük hata yapmış.

Reactions: 12.Adam
Acun bunu da batirirsa ne yapacak acaba gercekten merak ediyorum.

Bu seneki yarışma içinde Acun yok zeka yok bilmem ne deyip diğer senelerden farksız yapıp performans ağırlıklı gitti. Bundada böyle deyip formatı değiştirir zamanla. Yarışmacılar sms yok madem deyip sürekli kavga ederler (maksat bu zaten)

O kadar laf söyleyen yarışmacılar tıpış tıpış yine yarışmaya koşacaklar. Para sen nelere kadirsin

Acun formatı ilk zamanlarına çevirip defteri kapatacak herhalde. Seneyede reytinglerde boyunun ölçüsünü alması dileği ile.
Bu seneki izlememe performansımın daha iyisini seneye göstereceğim