2016 Suicide Squad / Gerçek Kötüler - Film Yorumları

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
BvS'den iyidi bana göre, eğlenceli olmuş. Genelde sürekli birşeyleri parçalamaya yönelik olduğu kısmı sıkıntı bence, geçen filmde aynısı olmuştu. Marvel'de şehirleri patlatıyor ama sanki daha ışıklı, parlak bir şekilde. :D Buralarda hep Batman işi karanlık alanlarda kalıyoruz.

Joker'i bildiğimiz Nolan jokeri olarak alırsak kötü, yeni bir karakter olarak bakarsak iyi bir oyunculuk sergiledi.

Hikayenin bağlı olduğu bölümü Arrow izleyenler bilir yabancılık çekmedik pek, Margot bence de filmin en büyük yıldızı sayılabilir, filmde daha çok Will'in üstüne oynasalarda. DC'nin sonunda sahalara dönmesi iyi birşey umarım üzerinde ki acemiliği bir an önce atıp Marvel'e bir rakip olabilirler. Gönlüm her zaman Batman'dan yana. :D :D

BvS'ye aynı puanı vermiştim sanırım, BvS'den iyiy di ama yinede eşit verelim.

7.5/10

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
BvS'den iyidi bana göre, eğlenceli olmuş. Genelde sürekli birşeyleri parçalamaya yönelik olduğu kısmı sıkıntı bence, geçen filmde aynısı olmuştu. Marvel'de şehirleri patlatıyor ama sanki daha ışıklı, parlak bir şekilde. :D Buralarda hep Batman işi karanlık alanlarda kalıyoruz.

Joker'i bildiğimiz Nolan jokeri olarak alırsak kötü, yeni bir karakter olarak bakarsak iyi bir oyunculuk sergiledi.

Hikayenin bağlı olduğu bölümü Arrow izleyenler bilir yabancılık çekmedik pek, Margot bence de filmin en büyük yıldızı sayılabilir, filmde daha çok Will'in üstüne oynasalarda. DC'nin sonunda sahalara dönmesi iyi birşey umarım üzerinde ki acemiliği bir an önce atıp Marvel'e bir rakip olabilirler. Gönlüm her zaman Batman'dan yana. :D :D

BvS'ye aynı puanı vermiştim sanırım, BvS'den iyiy di ama yinede eşit verelim.

7.5/10
Arrowu izledim ama bağlayamadım :F

Arrowda yoktu ki bu cadı :)

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,158
Puanı
1,061
Filmi yaz tatilinde bir vesileyle izledim.

Oyunculuklar gayet iyiydi, efektler de iyi sayilirdi. Senaryo bence daha iyi olabilirdi. Filmde özellikle Margot bir harikaydi, büyük bir kazanc film adina. :D

orxan200e

Favori Üye
Reaksiyon puanı
48
Puanı
129
bu filmi sabirsizlilkla bekliyordum.ciktigindada hemen cinemaya gitdim.beklentilerimin asagisindaydi ama yinede fena degildi.harley quinn mukemmeldi ama.filmdeki en iyi seydi hatta.joker konusundaysa kararsizim cunku gozum hep heath ledgeri aradi yani ondan sonra kim oynarsa oynasin olmicak gibi.yinede ben 2ci seriye giderim diye dusunuyorum.cunki her fantastic filmde ilk seri boyle oluyor.kahramanlarin hikayesi falan filan.deadpooldada oyleydi

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Tam yorum: http://izleryazar.com/suicide-squad-2016/

Vasat yorumlardan sonra beklentim düşüktü ama bu kadar kötü bir film de beklemiyordum. Bence berbattı. Senaryo rezalet.

Margot Robbie muhteşemdi. Çok iyi oynamış ama yetmiyor işte.

Bir de şarkılar iyiydi olumlu olarak. :)

Tamamladığım filmler arasından yılın en kötüsü:

3/10

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Tam yorum: http://izleryazar.com/suicide-squad-2016/

Vasat yorumlardan sonra beklentim düşüktü ama bu kadar kötü bir film de beklemiyordum. Bence berbattı. Senaryo rezalet.

Margot Robbie muhteşemdi. Çok iyi oynamış ama yetmiyor işte.

Bir de şarkılar iyiydi olumlu olarak. :)

Tamamladığım filmler arasından yılın en kötüsü:

3/10
Director's Cut izledin değil mi?

Gerçi çıktı mı çıkmadı mı bilmiyorum bile. :D