2016 Suicide Squad / Gerçek Kötüler - Film Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1386697.jpg

İntihar Timi: Gerçek Kötüler - Suicide Squad (2016)

Türü:
Aksiyon, Macera, Fantastik, Bilim-Kurgu, Gerilim
Yönetmen: David Ayer
Senaryo: David Ayer

Oyuncular:
Margot Robbie
Cara Delevingne
Jared Leto
Scott Eastwood
Will Smith

IMDb Sayfası

Filmin Özeti
Amanda Waller tarafından oluşturulan gizli bir devlet kurumu olan ARGUS en azılı suçluları bir araya getirir “Suicide Squad” hepsinin hapis cezaları oldukça fazladır ancak devlet onların gizli olarak faydalı işlerde kullanılabileceğini düşünmektedir. Onları toplamalarının nedeni de aslında bu suçluları kullanmaktır. Devletin müdahale edemediği tehlikeleri işleri halletmeleri karşılığında hapis cezalarından kurtulacakları bir anlaşma imzalamaları hayatlarını değiştirecektir.

Filmin Fragmanı

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Zaman geçirmelik, eğlenceli hoş bir film. Oyuncu performansları bence çok iyi. Margot Robbie Harley Quinn'e çok yakışıyor, Harleen Quinzel hali de çok iyiydi. Will Smith'de Deadshot rolünde oldukça iyiydi. Jared Leto da beklediğimizi verdi çok iyi bir Joker olmuş. Kalan diğer oyuncular da iyi iş çıkarmışlar. Slipknot'ı oynayan hele. :)

Filmin senaryosu klasik bu tarz filmlerin senaryosu. Rahatsız etmedi beni filmin senaryosu. Son yarım saat çok klişeydi ama izlerken tahmin etmemek hiç zor değildi o son yarım saat daha iyi olsa en iyi DCU filmi olabilirmiş film. Espriler pek kaliteli değildi ama bazı yerlerde güldürdü özellikle Harley Quinn'in replikleri.

Görsellik açısından film 10/10 Margot Robbie içerdiği için. :):)

Karakterler iyi işlenmiş ancak Joker-Harley ilişkisi pek filmdeki gibi değil ancak o ilişkiyi sinemaya taşımak biraz zor, tepki çekebilirdi. Onlar da başka bir yol bulmuşlar sinemaya uygun bir şekilde yansıtmışlar.

Aksiyon sahneleri daha iyi olabilirmiş. Bu tarz bir filmde daha iyi olmasını beklerdim.

Cameolar güzel. Özellikle Batman'in cameolarından çok zevk aldım. :D

Kullanılan müzikler çok iyi. Without Me, Seven Nation Army, You Don't Own Me gibi popüler şarkılar içeriyor film ve bu şarkılar uyumlu sahnelerde kullanılmış.

Kesilen Joker sahneleri de kopukluk yaratıyor filmde. Joker 10 dakika var bence yeterli. Sonuçta Suicide Squad filmi bu ama dediğim gibi önceden bir hayli sahnesi varken o sahnelerin silinmesi kopukluk yaratmış ister istemez.

Filmi 3D izlemeseydim keşke. Film zaten karanlıkta geçiyor iyice karanlıklaştırdı filmi gözlük. 3D pişmanlıktır. :D

Eğlenceli, arada bir komik, size iyi zaman geçirten bir film. İzlemenizi öneririm. 2D bir şekilde tekrar izledikten sonra puanım yükselebilir. :D BvS'ye çıkarttıkları gibi Ultimate Edition çıkarırsalar güzel olur.

6.5/10

Son düzenleme:

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Zaman geçirmelik, eğlenceli hoş bir film. Oyuncu performansları bence çok iyi. Margot Robbie Harley Quinn'e çok yakışıyor, Harleen Quinzel hali de çok iyiydi. Will Smith'de Deadshot rolünde oldukça iyiydi. Jared Leto da beklediğimizi verdi çok iyi bir Joker olmuş. Kalan diğer oyuncular da iyi iş çıkarmışlar. Slipknot'ı oynayan hele. :)

Filmin senaryosu klasik bu tarz filmlerin senaryosu. Rahatsız etmedi beni filmin senaryosu. Son yarım saat çok klişeydi ama izlerken tahmin etmemek hiç zor değildi o son yarım saat daha iyi olsa en iyi DCU filmi olabilirmiş film. Espriler pek kaliteli değildi ama bazı yerlerde güldürdü özellikle Harley Quinn'in replikleri.

Görsellik açısından film 10/10 Margot Robbie içerdiği için. :):)

Karakterler iyi işlenmiş ancak Joker-Harley ilişkisi pek filmdeki gibi değil ancak o ilişkiyi sinemaya taşımak biraz zor, tepki çekebilirdi. Onlar da başka bir yol bulmuşlar sinemaya uygun bir şekilde yansıtmışlar.

Aksiyon sahneleri daha iyi olabilirmiş. Bu tarz bir filmde daha iyi olmasını beklerdim.

Cameolar güzel. Özellikle Batman'in cameolarından çok zevk aldım. :D

Kesilen Joker sahneleri de kopukluk yaratıyor filmde. Joker 10 dakika var bence yeterli. Sonuçta Suicide Squad filmi bu ama dediğim gibi önceden bir hayli sahnesi varken o sahnelerin silinmesi kopukluk yaratmış ister istemez.

Filmi 3D izlemeseydim keşke. Film zaten karanlıkta geçiyor iyice karanlıklaştırdı filmi gözlük. 3D pişmanlıktır. :D

Eğlenceli, arada bir komik, size iyi zaman geçirten bir film. İzlemenizi öneririm. 2D bir şekilde tekrar izledikten sonra puanım yükselebilir. :D BvS'ye çıkarttıkları gibi Ultimate Edition çıkarırsalar güzel olur.

6.5/10
6.5 ile Filme küfretmişsin resmen , sen git Recep ivedik izle :A :A +9 rahatlıkla verilebilir :Z

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
6.5 ile Filme küfretmişsin resmen , sen git Recep ivedik izle :A :A +9 rahatlıkla verilebilir :Z
+9 ne la film bildiğin çöp denmiş. :A Geyik film yani belirli bir amacı, ve sinemasal değeri yok. :A Metascore ve Rotten puanlarından belli zaten. :A Sinemada izleyecektim, gidecek kişi de bulamadım ve puanları görünce soğudum, izleyesim gelmedi. :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
+9 ne la film bildiğin çöp denmiş. :A Geyik film yani belirli bir amacı, ve sinemasal değeri yok. :A Metascore ve Rotten puanlarından belli zaten. :A Sinemada izleyecektim, gidecek kişi de bulamadım ve puanları görünce soğudum, izleyesim gelmedi. :A
Türkçe konuş la nediyon sen :A gitmessen senin kaybın olur :A beğenmediyseniz gidin Recep İvedik izleyin la :A

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Sinemaya gitmek için bu filmi bekliyordum aylardır ama şimdi kararsızım. Birkaç hafta sonra giderim belki. :D
Film eğlenceli eğlenmek istiyorsan git derim. :D Ama sakın iyi senaryolu, iyi kurgulu bir film izleyeceğim, Joker'ı izlemek istiyorum diye gitme çok büyük hayal kırıklığı olur. Joker 5-10 dakika var. Karakterler sağlam oyuncular da iyi oynamış. O yüzden izle bence. :D

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Geyik, eğlenceli, insanı sıkmayan filmleri kim sevmez abi. :A Bu da öyle film o yüzden git bence. :A