Yaşam Stres Çarkı

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,146
Puanı
1,060
Eskiden stresimi kardeşimi döverek atıyordum :A Şimdi bu zımbırtı ile mi stres atıyor gençler? :A

1 hafta önce 5-6 yaşlarında bir çocuğun elinde gördüm. Baktım bana bakarak çeviriyor :D Bende oglum çocuğum hiç sevmiyorum bunları tarzında bir şey dedim tam hatırlamıyorum o da çevirmeyi beceremezsin ondan sevmiyorsundur dedi. Bu da böyle bir anımdır. :A

Bu da patladı şimdi her yerde bunlardan varda stresin varsa git kum torbası al hem spor yap hem stres at. :D

Hayatımda gördüğüm en boş beleş işlerden biri. Yapan kişi deli para kazandı o ayrı konu.
Geçen face de paylaşim yapilmis bunu alacaginiza tesbih kullanin stesi götürün diye :D
İçindeki o yuvarlak metaller firlayip duruyor. Bir keresinde tramvayda yolculuk yaparken ilk ozaman görmüştüm. neredeyse bir kadinin suratina carpacakti o metal ve dünde Gazeteye haber çıkmış bir çocuğun boğazina firlamis diye. Face de paylasim rekoru kirdi bizim burda o haber

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,417
Puanı
1,060
Benim iki yaramaz biri prenses biri prens iki yeğenim var abim ikisinide almış bu stres çarkından geçen getirdi kız olan Hala al eline bak stresin gitsin dio bana aldım elime güzeldi gerçektende:F

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,011
Puanı
1,060
Öyle aman aman etkisi yok ama güzel bir şey, ışıklısını alıp kaybetmiştim sonra düz beyaza geçmek zorunda kaldım :A

• Beğendim
Reactions: AteşBöceği