Netflix Stranger Things - 1. Sezon Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ilk 4 bölümü izledim @destere @Harunnn60 @xemrexxx @cookies

çocuk dizisi demek bence biraz haksız yorum olmuş ayoll bende lunaparkta oynuyorlar sanıyorum sadece başrol oyuncuları çocuklardan oluşmuş onun harici dizinin konusu bilim kurgu - gelirim başta olmak üzere korku ve fantastikte barındırıyor cıvıl cıvıl bir dizi değil iç karaltıcı gergin bir dizi bence @mrt-06 da sevecek bu diziyi ayol

çocuklardan birisinin ablası var sürekli bir oğlanla sevişiyor o kızı hiç sevmedim

çocuklardan ise ilgimi çekmeyi başaran sadece şu 3 numara saç traşı olan oğlan ilgimi çekti biraz güçleri olan çocuk bana the returned dizisindeki şeytan oğlanı hatırlattı @destere sen bilirsin bir o çocuk ilgimi çekti şimdirik bakalım kalan 4 bölümde ne olur ayoll

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
3 numara traşlı oğlan dediğin sanırım 11(eleven) o kız, kızım... Oğlan değil

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Baya güldürdü 4 bölüm izle ve hala kıza erkek de

O kız benim ilgi odağım olmuştu ilk bölüm bence sevgilisi aynı @destere sürekli kızın yanına gidiyor

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

o ablayı bende sevmedim birde lisenin favorisiymiş tilki suratlı nancy o lisede okumak istemezdim? en güzeli nancy ise yanmış ordakiler

O kız benim ilgi odağım olmuştu ilk bölüm bence sevgilisi aynı @destere sürekli kızın yanına gidiyor

hogathanın alğısıyla alakalı sevdiği parlakların hepsi oğlan kılıklı olduğu için bu sefer kızıda oğlan olarak alğılamış

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Sabahtan beridir cevap yazmadiğina göre bir kızı beğendiği için inme indi heralde

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

hogatha çağatay yumurtasıyla kendini içeri kapatıyor orda bir sorun yok? bir gün bende içeri geleyim diyorum bana gelince itiraz ediyor ?
yaw keşke yatabilseydik ? nerdeeee bizde onun çabalıyoruz ama hiç bir ışık göremedik yoksa şaşı kalkmaya razıydım yani )
hhahahah ayy konuyu nereden nereye getirmiş bu @destere ayoll yatmak falan tövbe tövbe yaz ayından kış ayına bağlamış resmen

dün gece ard arda izlemiştim birazda uykulu eleveni diğer oğlan çocuklar gibi erkek sandım ayoll ama benim suçum yok şuna bakarmısınız nasıl kız çocuğuymuş bu yüzü bile benzemiyor

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Israrcı olma ağır ol biraz
ağırda olduk sonuç yok hızlıda olduk sonuç yok kız yumoş oğlanlardan hoşlanıyor bu saatten sonra kendimizi dopa çevirecek halimiz yok

bunumu oğlana benzettin hogatha sen gerçeği desene? alğılarım herşeyi parlak bir oğlana çeviriyor dersen daha iyi anlatmış olursun

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
hhahaha aa o bumu şimdi

sanki bu halini gördümde erkekd edim ayoll yukarıda paylaştığım fotodan erkek sandım gayette normal bence zten soğudum şuan

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
hhahaha aa o bumu şimdi

sanki bu halini gördümde erkekd edim ayoll yukarıda paylaştığım fotodan erkek sandım gayette normal bence zten soğudum şuan
kız hem sempatik hemde yetenekli, çatlada patla hogatha geleceğin yıldızı olacaktır eleven