Star Wars: 'Güç Uyanıyor' Eleştirmenlerden Tam Not Aldı!

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
Star Wars: 'Güç Uyanıyor' Eleştirmenlerden Tam Not Aldı!

star-1.jpg

Türkiye ve dünyada vizyona giren Yıldız Savaşları filmi "Güç Uyanıyor" eleştirmenlerden tam not aldı.

İngiltere gazeteleri filme övgüler yağdırırarak "büyük başarı" ve "bir klasik" nitelemesini getirdi Times gazetesi ise sin "Yetişkinler gözü yaşlı bir nostaljiyle afallayacak çünkü bu bir klasik" dedi.

Guardian gazetesi de filme beş yıldız verenlerden. Peter Bradshaw "Güç Uyanıyor elbette saçma, melodramatik ve duygusal ama kendine has bir cömertlik içinde heyecan ve enerjiyle dolu" derken New York Times ise film hakkında "Yıldız Savaşları'yla ilgili büyük haber: Güç Uyanıyor çok iyi" yazdı.

Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,689
Puanı
860
Çok abartıldı bu film ama izlemeye değer mi aceba ?

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
@destere Bir ara sana Star Wars kupamı ve yastığımı gösteririm. :bhr::Z

ingiliz eleştirmenler beğenmiş 1970 lerin star wars hayranları için müthiş bir nostalji olduğu kesin,
hatta eleştirmenlerden bile ağlayarak filmi izleyeni varmış :) bencede güzel bişey olacak en azından şimdiki teknolojiyle hazırlanıyor yani 1977 lerin star wars ından alamadığımız tadı alacağımız kesin :))

konuya @Tolstoyevski @OzaN @sürgünüm @Danger UA! @sokak sanati @Çiğdem- ve @xemrexxx yi etiketlemeyi unutmuşsun :)

birde eleştirmenlerden en büyük övgüyü Daisy Ridley almış harika haber, demekki güzel olduğu kadar yeteneğinide konuşturmuş kız :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Çok abartıldı bu film ama izlemeye değer mi aceba ?
serinin 1977 ve 80 yıllarına ait olan filmlerini sevemedim ama 2000 li yıllarda Natalie Portman ın başrolde olduğu filmler harika büyük ihtimalle bu yeni çıkanda güzel olacaktır diye tahmin ediyorum ..:)

@destere Bir ara sana Star Wars kupamı ve yastığımı gösteririm. :bhr::Z

filme gitmeyi düşünüyormusun ? yoksa sadece kupa ve yastıklamı yetineceksin :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ingiliz eleştirmenler beğenmiş 1970 lerin star wars hayranları için müthiş bir nostalji olduğu kesin,
hatta eleştirmenlerden bile ağlayarak filmi izleyeni varmış :) bencede güzel bişey olacak en azından şimdiki teknolojiyle hazırlanıyor yani 1977 lerin star wars ından alamadığımız tadı alacağımız kesin :))

konuya @Tolstoyevski @OzaN @sürgünüm @Danger UA! @sokak sanati @Çiğdem- ve @xemrexxx yi etiketlemeyi unutmuşsun :)

birde eleştirmenlerden en büyük övgüyü Daisy Ridley almış harika haber, demekki güzel olduğu kadar yeteneğinide konuşturmuş kız :)
güzel bir film olucak gibi ayy ama ben inemaya yine gitmem sanırım çekim düşünce odamda izlerim korsan çekimden :F:F:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
güzel bir film olucak gibi ayy ama ben inemaya yine gitmem sanırım çekim düşünce odamda izlerim korsan çekimden :F:F:F

bende aynı şeyi yapmayı düşünüyorum evde sıcak ortamda izlemek varken gidip tıkış tıkış salonlarda izlemenin alemi yok :) ayy birlikte izleriz evde :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
biliyorum tüm seriyi izledim nerdeyse :)
ama yükseklik korkusu var bende adamlar uzay mekiğiyle yükselince korkudan sarılacak birini arıyorum o yüzden tek izlenmez :))
aaa bendede yükseklik korkusu var tesadüfe bak uçakla istanbula 1,5 saatte gitmek varken ayy 15 saat falan otobüs çilesi çekiyoruz korkum yüzünden :F:F:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
aaa bendede yükseklik korkusu var tesadüfe bak uçakla istanbula 1,5 saatte gitmek varken ayy 15 saat falan otobüs çilesi çekiyoruz korkum yüzünden :F:F:F

gördünmü işte bu film tam bizlik :))
hem çivi çiviyi söker demişler biz bu filmi birlikte izleyip korkularımızdanda kurtulmuş oluruz :)
ayrıca bu kızı gördünmü hanı o gün resmini paylaşmıştım onuda seyretme imkanımız olur :) ingilterenin beren saat i diyorlarmış :)
6445_cm_interview_daisy_01b_011_v4c.jpg

forceawakens5-xlarge.jpg

burda zenci niyeti bozmuş @xemrexxx :)

Son düzenleme:

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
serinin 1977 ve 80 yıllarına ait olan filmlerini sevemedim ama 2000 li yıllarda Natalie Portman ın başrolde olduğu filmler harika büyük ihtimalle bu yeni çıkanda güzel olacaktır diye tahmin ediyorum ..:)

filme gitmeyi düşünüyormusun ? yoksa sadece kupa ve yastıklamı yetineceksin :)
Yok sinemaya gitmem internete düşünce izlerim. :D Ben fanı değilim sonuçta bu filmin. Ama X-Men'in yeni filmini gideceğiz. :Z

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Yok sinemaya gitmem internete düşünce izlerim. :D Ben fanı değilim sonuçta bu filmin. Ama X-Men'in yeni filmini gideceğiz. :Z

valla tüm seri bitecek gibi bunuda sinemada izleyebilirim şimdi nete düşmesini beklesek ne kadar bekleyeceğiz acaba bir ayı bulurmu :)