Star TV'nin Arkasında "İsrail" Mi Var?

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
2011 yılında Doğuş Grubu tarafından alınan Star TV o günden günümüze kadar Doğuş Grubu'nun hakimiyetinde. Star TV hem stratejisinde hemde logosuyla bir çok değişmeye girdi 2012 yılından itibaren. Kanal önce logosunu değiştirip yeni bir imaj yaratırken kendisine, hemde aldığı projelerle ön plana çıkmayı hedefledi.

İSRAİL'E DESTEK Mİ OLUYOR?

Logosunda yaptığı değişiklik başta renkli bir yıldız görünümünde olsada Doğuş Grubu'nun bu yıldız gibi görünen logosunun altında başka nedenleri de var. İsrail devletine destek olan "Celabre İsrael Parade" isimli kuruluşun logosuyla Star TV'nin yeni logosunun birbirine olan benzerlikleri kanalı izleyenlerin hiç gözünden kaçmadı !

"Celabre İsrael Parade" adlı kuruluş 1964'te yahudi gençler tarafından İsrail devletine destek olmak için bir yürüyüş düzenlenmiş, bu yürüyüş zamanla gelenek haline gelerek bu partiyi oluşturmuştur. Bu kutlamalar günümüzde de devam ediyor ve dünyanın zenginleri temsilci olarak katılıp İsrail'e destek veriyor ve kutluyor !

"CELABRE İSRAEL PARADE" KURUMUNUN LOGOSU STAR TV'NİN !

İsrail'e destek olan kuruluşun logosunun Star TV'nin yeni logosu olması "Acaba mı?" dedirterek şaşırttı !

120207.jpg

Son düzenleme:

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Bu doğuş yayın holding daha 2 sene önce batmıyor muydu ntv'de iş den herkezi çıkardı bu holding nasıl bu kadar zenginleşti???

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Bu haberi çok eskiden okumuştum.

O günden beri böyle olduğuna inanıyorum Star TV'nin...

*Dream*

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
Ne komik yersiz şeyler bunlar milletin işi gücü yok böyle komplo teorileri üretmekle uğraşıyolar

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Bu doğuş yayın holding daha 2 sene önce batmıyor muydu ntv'de iş den herkezi çıkardı bu holding nasıl bu kadar zenginleşti???

Onlar, hükümete yaranmak içindi, diye biliyorum ben. :)

Star İngilizce'de yıldız anlamına geldiğini sanıyorum. Logoda da bunu kullanmak istemeleri çok normal. Zaten eski logoda da yıldız resmi vardı. :)

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Haberde "Doğuş Grubu" yerine "Doğan Grubu" yazmışım.

Hata düzeltildi. :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

Star İngilizce'de yıldız anlamına geldiğini sanıyorum. Logoda da bunu kullanmak istemeleri çok normal. Zaten eski logoda da yıldız resmi vardı. :)
Onu biliyorum tabi ki hükümete yaranmak için işten çıkardılar ama ondan önce sıkıntı yaşıyolardı diye hatırlıyorum.

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059

Yıldız anlamında olduğunu biliyoruz tabii ki ama sıradan bir yıldız üzerinde çalışılıp yine başarılı bir logo elde edebilirdi. Ama neden böyle bir logo yaptı?

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Onu biliyorum tabi ki hükümete yaranmak için işten çıkardılar ama ondan önce sıkıntı yaşıyolardı diye hatırlıyorum.

Hatırlamıyorum ben. :) Belki de olmuştur. :) Fakat zenginleşmelerinin sebebi sadece Tv sektöründe olmamaları. Bir çok sektörde yer edindi Doğuş Grubu. :)

- - - Ekleme - - -

Yıldız anlamında olduğunu biliyoruz tabii ki ama sıradan bir yıldız üzerinde çalışılıp yine başarılı bir logo elde edebilirdi. Ama neden böyle bir logo yaptı?

Çünkü kimsenin İsrail'deki bir kanalın logosunu araştırıp "Bu buna benziyor" diyeceklerini düşünmedikleri için olabilir. :)