Star TV, NTV ve Kral TV Satılıyor!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Star tv yüzünden fenerbahçe şampiyonluğu göremiyor Sihirli annemi bitirmese eğer onun Muhteşem yüzyıl için Fenerbahçeyi benfica maçında sattı resmen Hakeme bir senaryo verdi onu uyguladı ve Yarı Final laneti geldi fenerbahçeye ozamandan beri hiç bişey yapamıyoruz Ersun Yanal bile Bodrumda denizin ortasında metresiyle yakalandı Basına Polisin o kadar yoğun olduğu yerde nasıl oldu bu

@Çiğdem- @Harunnn60 @beyazsoy @MayısKralı @eskici @xemrexxx @destere @beyazsoy

TURKCELL T70 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bence o kadar abartmamalısın :)

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,529
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Gerçek biz olarak bu mesaja kahkaha attık demi @pompy. :A
Bende sihirli annemi bitirdi diye Ve Fenerbahçe'yi yarı finalde yaktı diye sinirlendiğim Kanal gittiği için sevindim Beın tv olursa sevinirim bende sevindim bu Habere

Hem Trt hem Star nasıl suçlu olsun
Fenerbahçe yi bir dizi yüzünden elettirdiler
Benfica maçında Muhteşem yüzyıl için eledi
TRT vadiyi aldıysa Fenerbahçe'yi oyüzden harcadı zaten BJK nin Maçları 23.05 te oynanıyor

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Bende sihirli annemi bitirdi diye Ve Fenerbahçe'yi yarı finalde yaktı diye sinirlendiğim Kanal gittiği için sevindim Beın tv olursa sevinirim bende sevindim bu Habere

TRT vadiyi aldıysa Fenerbahçe'yi oyüzden harcadı zaten BJK nin Maçları 23.05 te oynanıyor
Şu an Beşiktaş'ın maçı var ve 9 da başladı. TRT'nin başka kanalları da var oraya aktarabilir. Star'ın bir dizi için böyle bir şey yapacağını sanmam. Kaldı ki gücü yetmez. Komplo teorisi bunlar. :D

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,529
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Şu an Beşiktaş'ın maçı var ve 9 da başladı. TRT'nin başka kanalları da var oraya aktarabilir. Star'ın bir dizi için böyle bir şey yapacağını sanmam. Kaldı ki gücü yetmez. Komplo teorisi bunlar. :D
Hakem karakter değiştirdi resmen Gökhan Gönül kafası kanadı Hakemden kırmızı kart yok

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,056
Puanı
1,061

Al sana kapak @mrt-06 :A

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Star tv nin işi bence İlk yarıdaki Hakem farklı
İkinci yarıdaki hakem farklıydı
İmkansız gibi bir şey. Star tv böyle büyük bir turnuvayı etkileyemez. 2013 yılında olmuştu galiba ben net hatırlayamıyorum ama evet hakem kötüydü biraz.

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Evet o Gökhan'ın beyni kanadı kırmızı kart nerde yok Lanetlendik orda elendik diye Ersun Yanal iyiydi Denizin ortasında nasıl metresiyle yakalandı Basına
Ne bileyim magazin bu istihbarat gelmiştir bi yerden. Muhabirlerde gitmiştir :D

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Yabancı sermayenin ülkemize giriş yapması olumlu bir gelişme. Korkulacak bir şey yok. Arapların hiçbir zaman hayrını göremedik bırakın da biraz da bize para akıtsınlar. :)

Bu arada uzun süredir aramızda olmayan @Maskeli Fedai'nin akıbetini merak edenlere duyurulur. Hesabını Katarlılara sattık. Yakın zamanda enteresan içeriklerle yeniden bizimle olacak :A :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...