Türkiye Süper Lig - Genel Transfer & Sohbet Konusu 🥅

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
EhpPF_fXkAA90-y

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,612
Puanı
860
Bizim yönetim taraftarla zıtlaşmayı bırakıp gerekli hamleleri yaparsak yine kafaya oynarız bu sene. Öyle büyük hamleler de gerekli değil ha sadece bir kaç küçük dokunuş lazım.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,612
Puanı
860
Bugün GS yenerse "uzay takımı" FB'nin bir puan altında olacak. Başak'ta yenerse fark dört olacak. Başak yavaştan gazı almaya başladı. Avcı hocam ile devreye kadar bizde epey yaklaşmış oluruz.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Bugün GS yenerse "uzay takımı" FB'nin bir puan altında olacak. Başak'ta yenerse fark dört olacak. Başak yavaştan gazı almaya başladı. Avcı hocam ile devreye kadar bizde epey yaklaşmış oluruz.
Medyada bir algı oldu nedense namağlup falan Fenerbahçe şampiyon algısı ama bu algı ileride kendilerine de baskı yaptıracaktır. Beşiktaş da yine iş işten geçince toparlanır geçen sene gibi

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,612
Puanı
860
Medyada bir algı oldu nedense namağlup falan Fenerbahçe şampiyon algısı ama bu algı ileride kendilerine de baskı yaptıracaktır. Beşiktaş da yine iş işten geçince toparlanır geçen sene gibi
Klasik FB medyası. İki galibiyetle coşmaya başlıyorlar. BJK'yi bu sene hiç kimse kurtaramaz. O takım adam olacak bir yapıda değil. Takımda toplasan 3 tane oyuncu vardır.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Klasik FB medyası. İki galibiyetle coşmaya başlıyorlar. BJK'yi bu sene hiç kimse kurtaramaz. O takım adam olacak bir yapıda değil. Takımda toplasan 3 tane oyuncu vardır.
Bizde de ben tam tersi algı olduğunu düşünüyorum ilk 10na giremez küme yarışı gibi söylemler. Hoca kafası karışık olmasa daha iyi olurduk bu kadro da olsa.

• Beğendim
Reactions: mesmeso

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,340
Puanı
1,060
  • Beğendim
Reactions: The_Erinch

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
2020-21 sezonu şampiyonluk oranları en baştan sona kadar, güncellendikçe bu konuda da ilk mesaja güncellenmeye devam edecek bugünden itibaren. Böylece sezon boyu oranlar nasıl değişmiş daha net ve rahat bir şekilde görme imkanı olacak.

2.Hafta:

3.hafta:

EiguIwrX0AIyIDW

4.hafta:

Ei_0XQbX0AEtBGo

5.hafta:

EkISVEDXcAAQWWl

6.hafta:

Ekw_H3yXUAAHauU

7.hafta:

ElU8C3aWoAIkCoD

9.hafta:

EmYN282XUAE6Kur

10.hafta:

EnlbVOqWEAIfBn5

11.Hafta:

EoJSWJjXIAAeEOE

12.hafta:

EotbkBrXMAABGm_

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Hâlâ Fenerbahçe nasıl bu kadar yüksek? Biz bu kadar düşüküz.
Çünkü ligin açık ara en iyi kadrosu Fenerbahçede hem bol yedek hem de kalite açısından. Değil ilk 11, yedek 11’leri bile şampiyonluğa oynayacak kalitede. Fener’in oranının giderek yükselmesinin nedeni hocaları sayesinde. Çok güzel yemeklik malzeme var ama ortada kaliteli bir aşçı yok.

BJK de lige kötü başladığı için düşük şimdilik.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Çünkü ligin açık ara en iyi kadrosu Fenerbahçede hem bol yedek hem de kalite açısından. Değil ilk 11, yedek 11’leri bile şampiyonluğa oynayacak kalitede. Fener’in oranının giderek yükselmesinin nedeni hocaları sayesinde. Çok güzel yemeklik malzeme var ama ortada kaliteli bir aşçı yok.

BJK de lige kötü başladığı için düşük şimdilik.
Bence Fener'in kadrosu sadece geniş kalite açısından çok farklı olduğunu düşünmüyorum.

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD