Klasik Spartacus - Dizi Yorumları

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Bence ilk sezonun hiç üstüne çıkmadılar.:(
Bir soğukluk hissediyordum karakterlerdi. Özellikle 4. sezonda İlithiya ve Andy gidince bir an önce bitsin diye acele ettim.:(
Andy'den sonra evet öyle oldu aşamadılar ama olsun çok iyiydi. Bir ara yeniden başlayacağım inşallah :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Andy'den sonra evet öyle oldu aşamadılar ama olsun çok iyiydi. Bir ara yeniden başlayacağım inşallah :D

Bir daha izlenir cidden dizi. özellikle ilk sezon.:bhr:
Gannices'dan da umduğumu bulamadım. Rol güzel ama biraz daha cool hava katılsa iyi olurdu.:(
Finalde çarmıha gerilen isimlerde bence farklı olmalıydı. Gannices niye asıldı gitsinler Agron ve Nasir'i assınlar daha etkili olur birde Naevia.:D

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Bir daha izlenir cidden dizi. özellikle ilk sezon.:bhr:
Gannices'dan da umduğumu bulamadım. Rol güzel ama biraz daha cool hava katılsa iyi olurdu.:(
Finalde çarmıha gerilen isimlerde bence farklı olmalıydı. Gannices niye asıldı gitsinler Agron ve Nasir'i assınlar daha etkili olur birde Naevia.:D
Daha ne kadar cool olacak adam :D Agron'u yedirmem sana adamın dibi ama Nasir olacak suratsızı çarmıha gerebilirlerdi hatta gözlerini falan kargalar yerdi :F Naevia dedin sinirlendim yine :F

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Daha ne kadar cool olacak adam :D Agron'u yedirmem sana adamın dibi ama Nasir olacak suratsızı çarmıha gerebilirlerdi hatta gözlerini falan kargalar yerdi :F Naevia dedin sinirlendim yine :F

Bende tüm sezon izlerken öldürmek istiyordum ama dertleşecek biri yoktu.:F Ne uyuz bir karakter. Keşke kurtarmasalar Madenlerde zincilerle fantazi yapılamaya devam edilseydi.:F Koskoca Crixus harcandı yaw.ss
Agron iyiyfi ben etki açısından dedim en haketmeyen isimler oradaydı.ss

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Bende tüm sezon izlerken öldürmek istiyordum ama dertleşecek biri yoktu.:F Ne uyuz bir karakter. Keşke kurtarmasalar Madenlerde zincilerle fantazi yapılamaya devam edilseydi.:F Koskoca Crixus harcandı yaw.ss
Agron iyiyfi ben etki açısından dedim en haketmeyen isimler oradaydı.ss
Tamam o zaman doğru :D Bak yine doldum taşıyorum ben de gömemiştim Nasir'i :F O tiple gitti Agron gibi birini buldu bir de trip falan atıyordu utanmadan.s Aynen keşke kalsaydı madenlerde. Crixus biraz da kendi yüzünden öyle oldu. Onu da çok severim ama yaptığı hiç mantıklı değildi orduyu böldü hem diğer tarafı zayıflattı kem kendi de gitti güme. :(

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Tamam o zaman doğru :D Bak yine doldum taşıyorum ben de gömemiştim Nasir'i :F O tiple gitti Agron gibi birini buldu bir de trip falan atıyordu utanmadan.s Aynen keşke kalsaydı madenlerde. Crixus biraz da kendi yüzünden öyle oldu. Onu da çok severim ama yaptığı hiç mantıklı değildi orduyu böldü hem diğer tarafı zayıflattı kem kendi de gitti güme. :(

Ahhh ahhhh. Çok feryat ediyorum şu özgürlük mücadelelerine.:(

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,607
Puanı
860
Blood and Sand'i bitirdim şimdi Gods of the Arena'nın 4. bölümüne başlayacağım.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Tek kelimeyle harika bir diziydi 10 günde soluksuz bir şekilde izledim ve Spartacus'un hayatını niye bu zamana kadar detaylı bir şekilde bilmiyormuşum diye kendime kızdım.
Türk olmasını istediğim liderlerden biri oldu Spartacus da. Diziye gelecek olursak ilk Spartacus'u oynayan oyuncu kanserden ölmese özellikle 4.sezonu çok başka olabilirmiş. Yine de tüm dizi 8.5'u hak ediyor.

• Beğendim
Reactions: bazinga

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Bir de romanıyla dizi arasında baya bir fark varmış. Bana romanının birkaç detayı daha hoş geldi.