Klasik Spartacus - Dizi Yorumları

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Dizi muhteşem gidiyor.:Z Sezon finalini bekliyorum heyecanla @Castei :Z

Batiatus naptı öyle.:eek: Sarışın ihtiyarla yaşlı elemanı hem öldürdü hemde koruyucu melek kesildi. Burada ki çocuk Bizim GoT'ta ki Tommen'ı geçti.:F

Spartacus Batiatus'un Sura'yı öldürdüğünü öğrendi. Artık iki reis karşı karşıya. Çok sert olacak.:eek:

Crixus eski şöhretine geri dönecek gibi. Sevmiyorum ben o elemanı. Spartacus ayar vermeli ona.:Z

Geçen bölüme 10 verdim ama bu bölüm daha iyiydi. Pişman oldum.:F 10/10

BesaleT

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
5,693
Puanı
1,061
Dizi muhteşem gidiyor.:Z Sezon finalini bekliyorum heyecanla @Castei :Z

Batiatus naptı öyle.:eek: Sarışın ihtiyarla yaşlı elemanı hem öldürdü hemde koruyucu melek kesildi. Burada ki çocuk Bizim GoT'ta ki Tommen'ı geçti.:F

Spartacus Batiatus'un Sura'yı öldürdüğünü öğrendi. Artık iki reis karşı karşıya. Çok sert olacak.:eek:

Crixus eski şöhretine geri dönecek gibi. Sevmiyorum ben o elemanı. Spartacus ayar vermeli ona.:Z

Geçen bölüme 10 verdim ama bu bölüm daha iyiydi. Pişman oldum.:F 10/10
İzlemek için geç bile kalmışsın efsane bir diziydi, dizinin son bölümünü bekle bence 10 üzerinden 12 verirsin herhalde. :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
İzlemek için geç bile kalmışsın efsane bir diziydi, dizinin son bölümünü bekle bence 10 üzerinden 12 verirsin herhalde. :D

Bu bölüm için bile düşündüm 12'yi.:F Sezon finali ve 12. Bölüm 9 biri 9.5 almış. Beklentim tavan.:Z
Ben Spartacus'u değiştirmek zorunda kalmışlar yaa ondan sonra bozacak diye korkuyorum. Bu spartacus mükemmel oynuyor.:(

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
12. Bölümü izledim ve sezon finalini 9.6'lik bölüme geçtim.:Z

Offf diyorum. Son 20 dakika bitirdi bizi.:Z
Batiatus ile General arasında olanlar vé Generalin Spartacus ile tüm adamlarını savaştırması muhteşemdi.:Z Spartacus hepsini yendi ulu tanrım Ama adamlar güçsüzmüş baya.:A

Crixus'un saçmalığı ise neydi öyle. Sakat rütbe atladı ve Crixus'u çok fena tongaya getirdi. Olan kıza oldu.:( Sonda az daha ağlayacaktım yine. Kız çok üzüldü.ss
Barca'nin olayını öğrendi sonunda zenci eğitmen. Herkesin artık Batiatus'dan nefret edecek bir sebebi var.:F
Dizi kaç bölümdür bunu kurguluyor belli.:Z

Dizi kendini aşmaya devam ediyor.:Z @Castei

10.5/10 :Z

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ve sezon biter. Offf ne bölümdü bee:D

Bölümde ki kurgu 10 numara. Hep bir meraklandırma vardı ve hep heyecanlı oldu. Bu da olmasın dediğim hepsi oldu maşallah.:F Süperdi.

Spartacus kusursuz olmayan pek akıl yormayan sadece gladyatör olmalarının verdiği kuvvetle villayı yıktı geçti.:Z
Batiatus, Lucretia, yaşlı adamın oğlu karısı btpdi oldu ve sanırım Capua'da kölelik kalktı.:D
Ilithya buldu yine yolunu ce kaçtı.:Z Onsuz olmaz dizi zaten.:bhr:
Crixus, zenci eğitmen, almanlar, galyalılar hepsi çok iyiydi.:Z

12/10 haketti.:Z @Castei @BesaleT

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Dizinin -1 sezonuna dayanamadım başladım.:D

Kurgu aynı ama karakterler farklı. Güzelde işleniyor. Barca, Zenci Doctere falan hep genç. İlginç ve ilgi çekici geldi.:D

Batiatus'u büyük başlar eziyet hep.:F Sarışını hiç sevmedim.

Zenci Doctere'nin karısı güzelmiş ama karısının orada olduğunu hiç bilmiyordum. İlginç oldu.
Genç iken daha duygusal kararlar veriyor demekki insan çünkü Batiatus onu orada tutmazdı.:D Ben daha bi sevdim. Lucretia'da aynı şekilde toy ve fikirleri taze, duygusal.:D

Crixus'un gençliğide ilginc.:F Adam toy iken de kalıplıymıs:F

8/10

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
2. Bölümü izledim. Ne entrikalar döndü bee.ss

Crixus yavaş yavaş kendini kanıtlıyor. Bir An şampiyonu yenecek sandım.:F

Batiatus iyu plan kurdu. Ashur yoldaşı öldürdü ben şok ama o sırık gibi olan sarışına iyi oldu.:Z

Doktere oldu ve zenci Doktere oldu. Karısı ile şampiyon orasında olanlar ise zirveydi derken bir baktım Gail ile Lucretia ve Batiatus bir birine sarıldı.:eek: Cüş.

8.5/10

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
4. Bölümü izledim. Dizi gerçekten erotizmde aşırıya kaçtı.

Batiatus hanesi bu sekilde yükselmiş haa. Gaia'ya yazık oldu.ss

Sanirim oğlan babasını öldürecek.

Zenci Doctere'nin olay merak uyandıranlardan. Bakalım Kadın ve Şampiyon nereye varacak.

8/10

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ve sezon biter. Güzel bir Final oldu. Sonda Andy'nin sesini son kez duymak yine hüzün verdi.:(

Ganices mıdırnedir o özgür öldü. Sanırım sonra yine gelecek. Çok sevmedim ben.

Salonies helal oksun büyük tekme attı ama sonda yine kaybeden taraf. Ayy ne çekti bu adam bee.:F Bu da gol değil ama o yamuk surat geri dönecek galiba.

Bu arada Lucretia helal kız. Adamı nasılda sinsi sinsi zehirlemiş:Z Hiç sevmiyorum zaten o ihtiyari.ss

Ortalık nasıl Galyalılara kalmış onu izledik. Gunnices ile tanıştık. İyi bir ara sezondu.:D

9.3/10

Ortalama 8.5 /10 Çok etki yaratan bir karakter yoktu ve çok çıplaklığa kaçmış bu sezonda.:)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Diğer yorum konularını bulamayınca konuları birleştirip tek konu yaptım.:)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
1. Ve 2. Bölüm.

3. Yada 2. Sezona çok sempatik başlamadı dizi. Çok iyi bölümler izlediğim diziden eski tadı alamadım.

Yeni Spartacus Andy'den sonra çok eksik.Jes mimik tonlama falan rezalet.:( Umarim iyileşen bir oyunculuğu vardır.

Doctere'nin yabani hali şaşırttı. Umarim general tarafından çok kullanılmaz. Ashur iblis yine yaptı yapacağını çünkü ve generale götürdü reisi.

Lucretia waow olmuş. Tanrıça kadına büründü:F Ashur ne verdi onada ne yapti anlamadım ama F oyası çıkar yakında.:D

Crixus Neavia'yı bulmaya çalışıyor ama Neavia için ekibi güneye götürüyor Spartacus. O kızı hiç sevmiyorum çok boş bir olay bence. Crixus gitsin Lucretia'yı bulup onunla aşk yaşasın.:F Daha çekiciler en azından.ss

Varro'nun eşi fena kumbasa gitti. Bu Varro ailesi ne çekti Spartacus'dan bee.:(
Gitti dağ gibi kadın ama çok uyuşuk falandı. Çok iticiydi iyi oldu.asdfgasdf

Galya'lılardan nefret ediyorum. Hepsi cok pis.:mad: Crixus ayar versin şunlara.

Iliytya reisin nazısözü geçmiyor artık. General sert adam oldu bir anda.:F

1. Bölüm: 7.3/10
2. Bölüm: 7.5/10

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
3. Bölüm.

Gerçekten daha iyiydi. İlk başta biraz kastı ama sonra deli açıldı.:(

Crixus artık reistir benim gözümde ama mantık hatası vardı o sahnede ve tamamen Spartacus kazanmasın 2 tarafin güçlü olduğunu göstermek için verildi Crixus belli.
Agron tam seveceğim bit karakter olacakkan yan çizdi yinede Galya'lılardan kurtulduk sayılır. Crixus olmadan bir şey yapmazlar. Başını ezerler.:Z

Bu arada Neavia tam bir iticisin.:(

8.4/10

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,783
Puanı
1,061
Dizinin Bölümleri Hakkında ki Yorumlarınızı Burada Paylaşabilirsiniz...[/B]
[/SIZE][/COLOR][/FONT]
images

1. sezon süperdi keşke Andy ölmeseydi :(

[/B]
2.sezon aslında dizinin 2.sezonu olarak geçmiyor başka bir mini-dizi olarak geçiyor. Asıl 2.sezon Vengeance :)

Andy hastalanınca mecburen... Yeni başlayanlar 2. sezondan başlamalı bence sonra bir sonra üç.
Bütün sezonlarının tek kelimelik yorumu "Süper".

buda superdı fakat en begenmedıgım sezon buydu

Bir Köroğlu değil.:)

dizinin bi tek ilk sezonunu izledim,

1x1

Türk dizisine bağlamışlar ilk bölüm. :D

Normal koşullar altında böyle bir ilk bölümde bıraktırdım, ama genel kültür olsun hikayenin iyi yerlere gidebileceği düşünceleri olsun devam edeceğim.

Muhtemelen olacaklar, arenada dövüş kazanıp halkın sevgisinini kazanmaya devam ederken bu sırada destekci edinip ilk fırsatttı kaçıp karısını kurtarmaya çalışıcak. Fakat karısını General öldürücek bunun üzerine Spartacus'te onu gebertmeye çalışacak gibi gibi. -Sadece final bölümünü izledim :( -

Yinede dönemin şartlarına göre teknolojiyi iyi kullanmışlar. Durdur yavaşlat vur tarzında.

İlk bölümde senaryo ciddi anlamda yaralıydı. Yok aşkısı tam gebericekken onu kurtarması, ölümden dön dön köyün yakılsın sen git seviş, milyon toprak var General sizi bulsun felan filan.

İlk bölümün hatrına biraz yüksek tutalım.

7.5/10

Edit: Diziyi bitirip, ölmeden önce izlenmesi gerekenler kısmına ekledi.

İlk bölümü izledim. Fazla abartılı geldi bana. Kan sahneleri falanda çok yapmacık. Arena sahnesi bekliyorum.:D

Bu diziyi hiç izlemedim ancak fırsatını bulursam tüm serilerini izlerim şu anda izleyen arkadaşlara iyi seyirler dilerim

Arkadaşlar dizinin son sezonuna geldiğinizde ilk 2 sezon gölgede kalıyor neredeyse gelmiş geçmiş en iyi yabancı dizi benim gözümde. :D
spartacus demişken @yatutarsa ve @Harunnn60 ile beğendik bunu

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
4. Bölümü izledim.:D

İyi gidiyor sayılır ama nerde eski bölümler demiyor değilim.

Agron'a aşık olan çocuğu ve Neavia'yı kurtarmak ile geçti bölüm ve kaç kişi öldü. Yazık yaa dedim.ss

Iliytya'nın planı bölümü iyi kılan noktaydı. O beceriksiz kocasına yazık olacak.:F Lucretia'da çok fena oyunlar çeviriyor. Iliytya inanma kızım.:(
Seppia ve abisi Ensestmiş. Ben şok. Bende kardeşi diye kıskanıyor sanıyordum.:F

8.5/10

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,761
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
.
4. Bölümü izledim.:D

İyi gidiyor sayılır ama nerde eski bölümler demiyor değilim.

Agron'a aşık olan çocuğu ve Neavia'yı kurtarmak ile geçti bölüm ve kaç kişi öldü. Yazık yaa dedim.ss

Iliytya'nın planı bölümü iyi kılan noktaydı. O beceriksiz kocasına yazık olacak.:F Lucretia'da çok fena oyunlar çeviriyor. Iliytya inanma kızım.:(
Seppia ve abisi Ensestmiş. Ben şok. Bende kardeşi diye kıskanıyor sanıyordum.:F

8.5/10
4. bölüm de kaçıncı sezon 4. bölüm. :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Herkes izlemişi mi var ya, ya birisi gelip yorumları okuya okuya devam ederse. Bir de bizim için bile lazım yani yorum yapmışsın ama neyi izleyip yorum yapmışsın. :D

Dikkat ederim bir de sezon sezon konular vardı önceden yazmıyordum o sebeple atladım sanırım . Dikkat ederim napalım.:D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
3. Sezona devam.

5. Bölümü izledim. Buralar yıkıldı yani süperdi :D

Spartacus ve Agron'un arenayı basma sahnesi ve diğerlerinin Arenayı yakması efsaneydi. :Z 2 büyük baş Romalı öldü. İyide oldu pislikleré.

Geais Ilithya'nın babasını öldürdü.:eek: Bende bekliyordum böyle bir şey ama Spartacus'a suçu attı orada şok oldum. Salak değilmişsin Geais cidden.:F

Lucretia'nın Tanrıcılık oyunu ne zaman bitecek acaba. Kadın kedi gibi hep 4 ayak üstünde.:F

Tekrardan 9 üstü puan almayi haketti dizi. 9.3/10

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
3S6B

Geçen bölümün gölgesinde kaldı tabiki

Gaius uçtu.:F Şimdide kardeşi ile Ensest yaşayan çocuğu öldürdü. Bence hala umut yok o adamdan.

Ganicus umarım Spartacus'a katılır. Zeki ve güçlü biri. Çok büyük katkısı olur.

Meya yıktı son sahnede. Sarışını hiç sevmedim zaten iyi oldu.

Navia'nın triplerinden gına geldi. Öldürün şunu yaa.ss Crixus'u yavaşlatıyor.

8.8/10