serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,050
Puanı
1,060
Diziyi izlemiyorum, kızı da tanımam etmem sadece Twitter'da tepkileri görünce izledim ve gerçekten aşırı sinirlendim. Millet bir senedir eve kapandı, kimse doğru düzgün hayatını yaşayamıyor ama kızımız hastalık taşırken keyfine göre şehir değiştirip bir gün geç karantinaya girmiş. Bir diziyi izleyip izlememek gurur duyulacak (böyle diyenlere de çok ayar olurum zaten) bir şey değil ama böyle bilinçsiz birine prim vermediğim için sevindim açıkçası. Bir de sevgilisi olan şahıs da bu yayın olduğu sırada kendisiyle aynı evde kalıyormuş ki ona hiçbir şey diyemiyorum. Üstelik kendisi daha önce korona olmuştu. Neyse ki onun dizisi de ara vermişti yoksa olacakları düşünmek istemiyorum.

Kasıtlı bir şey yaptığını sanmıyorum bilmeden etmeden yargılamak kolayına geliyor tabi herkesin, denildiği gibi bir şey yaptıysa da kendini ifşa edip linç yemeyi göze alacağını da sanmıyorum. İzlemediğin diziler için, ilgin olmayan oyuncular için çok kolay duyar kasıyorsun, kendi izlediklerine, sevdiğin oyunculara gelince dilsiz kesiliyorsun.

• Beğendim
Reactions: Maskeli Fedai

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,972
Puanı
1,061
Kasıtlı bir şey yaptığını sanmıyorum bilmeden etmeden yargılamak kolayına geliyor tabi herkesin, denildiği gibi bir şey yaptıysa da kendini ifşa edip linç yemeyi göze alacağını da sanmıyorum. İzlemediğin diziler için, ilgin olmayan oyuncular için çok kolay duyar kasıyorsun, kendi izlediklerine, sevdiğin oyunculara gelince dilsiz kesiliyorsun.
Özellikle bilmeden konuşmamak için videoyu izleyerek yorum yazdım. Karantinasının diğer oyunculardan bir gün geç bitmesinin nedeni anca mekan değiştirmesi olabilir. Ayrıca kasıtlı yapıp yapmaması ilgilendirmez sonuçta böyle bir şüphe varken göz göre göre şehir değiştirmiş mi değiştirmiş. Zaten direkt söylememiş ve olayı geçiştirmeye çalışmış gördüğün gibi. Neyse ki (şimdilik) yapan yok ama sevdiğim oyunculardan biri de böyle bir şey yapsa yine tepki gösteririm.