Son Dakika! 'Kurtlar Vadisi Pusu' Yeni Sezonda Yine atv Ekranlarında!

vadinin 2003 ten 2013 e TOTAL de aldığı en düşük reyting şikeye rağmen 7 üstüdür yanlış bilgilendirme yapmayalım senin sizin 4 te gördü rahat ol :kiki:

Ah bide yazabilsen, dizin olacak o. O da ilk bölümü. Sonra vadinin bile kıramadığı reytingi aldı kırdı :kiki:

Aldı kırdı mı :F? Rüyanda sen neler görüyorsun öyle :D

Rüya değil, gerçek. Rüyalarda yaşayanlara rüya görünebilir tabii :kiki:

- - - Ekleme - - -

1 kere o reytingi almış ler çoğul eki katılmaz şimdi sana forumda türkçe dersi mi verek ? ne dersin @takas

5 lere ne demek, çoğul anlamda değil. 5'in alanına kadar inmiş anlamı olacak. Bi ilk onu ayırt ette öyle gir foruma :kiki:

yakup kardeş aynısından istiyorum :kiki: anladın sen :kiki:

- - - Ekleme - - -

bazıları 4 almıştı onu unutmuşlar şimdi ise 10 YILLIK KURTLAR VADİSİ TARİHİNDE TOTALDE bir kez bile 7 nin altına inmezken bazıları 6 ya talim olmuş durumda :kiki:

yakup kardeş aynısından istiyorum :kiki: anladın sen :kiki:

- - - Ekleme - - -

bazıları 4 almıştı onu unutmuşlar şimdi ise 10 YILLIK KURTLAR VADİSİ TARİHİNDE TOTALDE bir kez bile 7 nin altına inmezken bazıları 6 ya talim olmuş durumda :kiki:
Bu yıl 10 un altına inmedi aga bazıları 5 e düştü:kiki:

Kvp'de 5'i görmüşse diğerlerine niye şaşırıp talim diyosunuz :kiki: kvp yi diğerleri ile eşit görmeniZi demiş oldumuz bir bakıma böylece :kiki:

bazıları 6 ya talim oluyo düşünün :kiki: bazıları 16 ya bu işler böyle :kiki:

- - - Ekleme - - -

4 görenlerde var onu söylemiyorum bile :kiki: bazıları 3.yılında 6 bazıları 22 alıyo bu işler böyle :kiki: