Son Dakika! 'Kurtlar Vadisi Pusu' Yeni Sezonda Yine atv Ekranlarında!

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059

Rahatsız olduğundan 11.sezona kadar geldi ):.

Tamam ben ne dedim yahu. :F

Yerini sabitlesin işte. Her kanalın farklı reklam stratejileri ve farklı görüntü kalitesi var. Sürekli kanal değiştirmesi bir izleyici olarak düşünürsek dezavantaj. Özellikle internetten bu tip haberleri takip etmeyen orta yaş kesim insanlar için daha zor bir durum. TNT gibi bilinmeyen bir kanala transfer olduğunda eminim haberi olmayan, 1 sezon boyunca izlemeyen birçok insan vardır... :)

Son düzenleme:

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859

Yerini sabitlesin işte. Her kanalın farklı reklam stratejileri ve farklı görüntü kalitesi var. Sürekli kanal değiştirmesi bir izleyici olarak düşünürsek dezavantaj. Özellikle internetten bu tip haberleri takip etmeyen orta yaş kesim insanlar için daha zor bir durum.TNT gibi bilinmeyen bir kanala transfer olduğunda eminim haberi olup 1 sezon boyunca izlemeyen birçok insan vardır... :)

Onlarda sabitlemek istiyor ama her seferinde bir pürüz çıkıyor

WesTxCoasT

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,448
Puanı
609
Daha sezon yeni bitti hemen anlaşma yapıldığını sanmıyorum büyük olasılıkla ATV'de olacaktır ama umarım Show TV'ye geçeriz. :D

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061

Yerini sabitlesin işte. Her kanalın farklı reklam stratejileri ve farklı görüntü kalitesi var. Sürekli kanal değiştirmesi bir izleyici olarak düşünürsek dezavantaj. Özellikle internetten bu tip haberleri takip etmeyen orta yaş kesim insanlar için daha zor bir durum.TNT gibi bilinmeyen bir kanala transfer olduğunda eminim haberi olup 1 sezon boyunca izlemeyen birçok insan vardır... :)

Evet, vardı TNT'deyken sezon boyunca haberi bile olmayan :(

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Sonuçta 5 lere de deymişliği var :kiki:

5'ler mi :D:D:F:F:F 1 kere Ab 5 reyting aldı Tnt'de ler çoğul anlamı noluyor :kiki: .

- - - Ekleme - - -

vadinin 2003 ten 2013 e TOTAL de aldığı en düşük reyting şikeye rağmen 7 üstüdür yanlış bilgilendirme yapmayalım senin sizin 4 te gördü rahat ol :kiki:
4'ler 5'ler 6'lar diyecektim ama bilemiyorum artık son zamanlarda bile onu alamamışlardır :D:D:F