Son İzlediğiniz Yabancı Dizi Bölümü ve Yorumu

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,264
Puanı
1,061
fringe 2x11

çok şaşırttı
francis totoşu geri döndü derkene bölümün 1.sezonda çekilen ama yayınlanmayan bölüm olduğunu anladık :X kızın içine trask denen adamın bilincinin kaçması falan biraz fringe ruhundan uzak olsa da iyi gitti
point:8.7

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,264
Puanı
1,061
fringe 2x12 2x13

walter amca damga vurdu 2 bölüme de :X @Çiğdem- bence walter amcayı da listene ekle hatta başa koy. 60 küsür yaşında ama 100 @destere nin bir araya gelse yapamayacağını yapıyor adam:X

walter amcanın broyles ile konuşup kasabayı kurtarması ve mutasyon sırrını gizli tutması iyi oldu.abd ordusu,yetkilileri de ne pismiş hep insanlığa zarar deneyler.ss

13.bölümde petera da virüs bulaşması ile walter amca sırrın bir kısmını ağzından kaçırdı hadi astridciğim buradan yola çıkarak kel adamlarla walter amcanın olayını çöz kıvırcık saçlarına kurban

2x12: 9.4 point
2x13 9 point

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Vikings 1x1

Bu ne biçim diziymiş yahu. Spartacus sayesinde tarih dizilerinden nefret etmiştim. Her tarih dizisi Spartacus gibi sıkıcıdır ve iğrençtir genellemesini yapmıştım. Yanılmışım.

İskandinav doğal ortamı müthiş. Dizide basbayağı Cesur Yürek (Breveheart) havası sezdim. Ayrıca Game Of Thrones kadar kaliteli de.

Başkarakter bildiğin marvel evrenindeki Thor'u oynayan adama çok benziyor. Hatta uzun süre ikisini de aynı adamın oynadığını sanmıştım.

Dizinin konusu çok güzel, sürükleyici ve Spartacus gibi sıkıcı ve iğrenç değil. Spartacus'a lanet olsun o ne pis o ne sıkıcı o ne iğrenç diziydi öyle. 4 bölüm zor dayanmıştım.

Bu diziye bugün başlamış olmam biraz geç olmuş gibi gözükse de toplamda 19 bölüm yayınlanmış zaten. Bizim Türk dizilerinin bir sezonunun çeyreği (süre ile birlikte)

Normalde 1 haftada rahat hepsini bitirebilirim ama Game Of Thrones gibi yokluk çekeceğimden korktuğum için azar azar izlemeye çalışacağım. En azından günde 1 bölümü geçmemem gerek.

@destere sağolsun onun övgüsü sayesinde merak edip başladım diziye, iyiki başlamışım. :)

Kanalı sıkıntı gibi geldi belgesel kanalı galiba. Inşallah büyük kanallardan birine geçer HBO, ABC gibi.

9.6/10

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Vikings 1x1

Bu ne biçim diziymiş yahu. Spartacus sayesinde tarih dizilerinden nefret etmiştim. Her tarih dizisi Spartacus gibi sıkıcıdır ve iğrençtir genellemesini yapmıştım. Yanılmışım.

İskandinav doğal ortamı müthiş. Dizide basbayağı Cesur Yürek (Breveheart) havası sezdim. Ayrıca Game Of Thrones kadar kaliteli de.

Başkarakter bildiğin marvel evrenindeki Thor'u oynayan adama çok benziyor. Hatta uzun süre ikisini de aynı adamın oynadığını sanmıştım.

Dizinin konusu çok güzel, sürükleyici ve Spartacus gibi sıkıcı ve iğrenç değil. Spartacus'a lanet olsun o ne pis o ne sıkıcı o ne iğrenç diziydi öyle. 4 bölüm zor dayanmıştım.

Bu diziye bugün başlamış olmam biraz geç olmuş gibi gözükse de toplamda 19 bölüm yayınlanmış zaten. Bizim Türk dizilerinin bir sezonunun çeyreği (süre ile birlikte)

Normalde 1 haftada rahat hepsini bitirebilirim ama Game Of Thrones gibi yokluk çekeceğimden korktuğum için azar azar izlemeye çalışacağım. En azından günde 1 bölümü geçmemem gerek.

@destere sağolsun onun övgüsü sayesinde merak edip başladım diziye, iyiki başlamışım. :)

Kanalı sıkıntı gibi geldi belgesel kanalı galiba. Inşallah büyük kanallardan birine geçer HBO, ABC gibi.

9.6/10
beğenmene sevindim
yalnız vikings konu başlığına yorum yapsaydın ya? burda yorumun arada kaynayacak vikingsleri bir çok arkadaş izliyordu @Forumdash @sürgünüm @OzaN @yatutarsa ve daha ismi aklıma gelmeyen kimler kimler ....vikingsler konu başlığına yorum yapsan izleyen arkadaşlarda yorumlara daha kolay ulaşma imkanı bulacaktır :)

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Vikings 1x1

9.6/10
yarım beğendim mesajını :T: vikings yorumların çok güzel de spartacus gibi bir efsane için çok ağır olmuş o kadar da yerilecek bir dizi değil

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Vikings 1x1

9.6/10
Forumda Vikings'i en çok seven benimdir herhalde. Karakterlerin her biri ayrı güzel başta Ragnar reyis ve Lagertha olmak üzere..Yapmacıklıktan uzak, havada uçan, kaçan adamların olmadığı, gerçekçi bir yapım..History Channel'ında işin içinde olması güzel..En azından izlediklerimizde gerçeklik payı olduğundan emin oluyoruz..Konunun işleyişi, oyunculuklar, sahneler, müzikler her şey mükemmel ya kısaca. :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,264
Puanı
1,061
fringe 2x14 2x15

@Çiğdem- çatla olivai hem güzel hem akıllı hem çok iyi dedektif hemi de dünyada sadece onda olan bir yetenk var:X
olivia diğer evrenden gelenleri görebiliyor. peterın da oradan geldiğini anladı.

14.bölümdeki 100 küsür yaşındaki nazi ilginçti.walterın sülalesi dahi herhalde babası da gene göre etki eden zehir yapmış. ama walter ama zehri tersine çevirip adamı öldürdü helal

2x14: 9.1 point
2x15: 9.4 point

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
fringe 2x14 2x15

@Çiğdem- çatla olivai hem güzel hem akıllı hem çok iyi dedektif hemi de dünyada sadece onda olan bir yetenk var:X
olivia diğer evrenden gelenleri görebiliyor. peterın da oradan geldiğini anladı.

14.bölümdeki 100 küsür yaşındaki nazi ilginçti.walterın sülalesi dahi herhalde babası da gene göre etki eden zehir yapmış. ama walter ama zehri tersine çevirip adamı öldürdü helal

2x14: 9.1 point
2x15: 9.4 point
bende diğer evrenden gelenleri tanıyabiliyorum sen bir uzaylısın mesala :F:F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,264
Puanı
1,061
fringe 2x16 2x17 2x18

geçmişe gittik 16.bölümde. nina teyzenin kolu nasıl kaptırdığını öğrendik. bell amca da çok duygusuzmuş peterın cenazesine bile gelmemiş adam.ss şimdi walterın karısıyla yardımcısına noldu merak ediyiz umarım öğreniriz yakında. kel adamlar öteki evrende de aktiflermiş. peter ile walterı nasıl kurtarmışlar öğrenmiş olduk

17.bölümde dokunmayla kanser geçiren adamı gördük @Çiğdem- sana da dokunsun :F oliviaya dokunamadan yakalandı neyse ki.nina teyze ve broyles cortexiphan deneyinde kullanılan çocukları toplamaya karar verdi 8- tanesi telef olduktan sonra.nina teyze nasıl anladı hemen olivenin aklındakini :eek:

18.bölümde zaman yolculuğunu gördük.adam sevgilisine kavuştu zamanda eri dönüp ama birlikte öldüler bu seferde :( walter amcanın adamla konuşması duygulandırdı. petera gerçeği söylemekten vazgeçti

2x16: 9.5 point
2x17: 9 point
2x18: 9.1 point

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,264
Puanı
1,061
fringe 2x19

walter amca şekil değiştiricinin embriyosunu ölüye bağladı iyi yaptı
@destere sana da yapsın:X

öteki evrenden gelen kim merak ediyiz:X peter gerçeği öğrendi ve kaçtı bakalım nolicek

point:9.2

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
fringe 2x19

walter amca şekil değiştiricinin embriyosunu ölüye bağladı iyi yaptı
@destere sana da yapsın:X

öteki evrenden gelen kim merak ediyiz:X peter gerçeği öğrendi ve kaçtı bakalım nolicek

point:9.2
beni etiketlediğin zaman spoiler içine bakılacak bir resim koy :) boşuna heyecan yapmamış oluruz:)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,264
Puanı
1,061
fringe 2x20 2x21 2x22 2x23

2.sezonu bitirdik
walter amcanın ellaya masal anlattığı bölümde walter amcanın hayal gücünün çok da gelişmiş olmadığını gördük.masalın ella versiyonlu sonu daha güzeldi camdan kalbi paylaştırdı

21.bölümde petera odaklandık. her şeyin fringe bölümüyle ilgili olmdığını gördük.katil basit şekilde kızlardan faydalanmış beyinlerinden parça almak gibi bir fantezisi varimiş.paralel evrendeki walter amca da pek güçlenmiş ve bizim dünyadakinin aksine zamanla düzeleceğine kötüleşmiş

22.bölümde paralel evrene gitti. daha önce dizide yer alan jackson,olivenin arkadaşı ve sevgilisi paralel evrende telef olup hakkın rahmetine kavuştular.walter amca vuruldu.walternatif amca da peterı amacı için yanlış yönlendirdi.bu evrendeki olivia daha taşmış.francis totoşu yine geldi mecburen evren değişince. anlamadığım diğer evren teknolojide daha ileri ama bakan walter amca nasıl makineyi bitiremedi.scott totoşu da geldi olivenin sevgilisi oalrak ama sanki daha gençti.

sezon finaline iki olivianın kavgası damga vurdu.bell amca sonunda aktif şekilde yer aldı bir bölümde.walter ve bell işbirliğ ive aralarındaki hesaplaşma-diyologlar iyiydi bizimkiler dünyayaya dönmese de ikisinin daha çok sahnesini göreydik.olivia nın paraleli geldi dünyaya bizim olive ötekinde kaldı kız ne çekti be :( tam da peterla yakınlaşmıştı en çok üzüldüğüm paralel evrendeki peterın anası oldu bir şeyden haberi yok gibi.

2x20: 8.5 point
2x21: 8.7 point
2x22: 9.1 point
2x23: 9.3 point

@Çiğdem- sana da belki güzellik yeteneği bulaştırır walter amca:F
@destere izlesen @beyazsoy la çok güzel yorumlarsınız bak burada paralel evren var beyazsoy çok sever paralelleri :)))

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Person of Interest
Lost'un efsane karakteri Benjamin Linus'ı özlemişim. Yine gözlerini pörtlete pörtlete konuşuyor bu dizide de :X

Aslında ilk bölümden başlayacaktım ama bir türlü kısmet olmadı. Bugün Cnbc-e'de rastgelince izleyeyim dedim :D

Dizi güzele benziyor denk geldikçe izlemeye devam ederim. :)

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
fringe 2x20 2x21 2x22 2x23

2.sezonu bitirdik
walter amcanın ellaya masal anlattığı bölümde walter amcanın hayal gücünün çok da gelişmiş olmadığını gördük.masalın ella versiyonlu sonu daha güzeldi camdan kalbi paylaştırdı

21.bölümde petera odaklandık. her şeyin fringe bölümüyle ilgili olmdığını gördük.katil basit şekilde kızlardan faydalanmış beyinlerinden parça almak gibi bir fantezisi varimiş.paralel evrendeki walter amca da pek güçlenmiş ve bizim dünyadakinin aksine zamanla düzeleceğine kötüleşmiş

22.bölümde paralel evrene gitti. daha önce dizide yer alan jackson,olivenin arkadaşı ve sevgilisi paralel evrende telef olup hakkın rahmetine kavuştular.walter amca vuruldu.walternatif amca da peterı amacı için yanlış yönlendirdi.bu evrendeki olivia daha taşmış.francis totoşu yine geldi mecburen evren değişince. anlamadığım diğer evren teknolojide daha ileri ama bakan walter amca nasıl makineyi bitiremedi.scott totoşu da geldi olivenin sevgilisi oalrak ama sanki daha gençti.

sezon finaline iki olivianın kavgası damga vurdu.bell amca sonunda aktif şekilde yer aldı bir bölümde.walter ve bell işbirliğ ive aralarındaki hesaplaşma-diyologlar iyiydi bizimkiler dünyayaya dönmese de ikisinin daha çok sahnesini göreydik.olivia nın paraleli geldi dünyaya bizim olive ötekinde kaldı kız ne çekti be :( tam da peterla yakınlaşmıştı en çok üzüldüğüm paralel evrendeki peterın anası oldu bir şeyden haberi yok gibi.

2x20: 8.5 point
2x21: 8.7 point
2x22: 9.1 point
2x23: 9.3 point

@Çiğdem- sana da belki güzellik yeteneği bulaştırır walter amca:F
@destere izlesen @beyazsoy la çok güzel yorumlarsınız bak burada paralel evren var beyazsoy çok sever paralelleri :)))
Parelel evrenin varlığına sadece senin o evrende gelme olasılığın inandiriyor)))

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,699
Puanı
461
2 Broke Girls 1x14

En çılgın bölümlerden biriydi galiba. :D Zarara girselerde büyük bir kaynak buldular gibi. Evi yıkmak üzere oldukları sahne güldürdü. :A Yeni komşularda bu ikiliye uygun garip insanlar. :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,264
Puanı
1,061
fringe 3x1 3x2 3x3
ilk bölümde paralel evrene düşen olive i gördük son 5 dk ye kadar iyi gitti kim olduğunu biliyidi ama anasını görünce aklı karıştı kabul etti öteki olive olduğunu.neyse değişiklik oldu öteki evrenle:X

2.bölümde bizim dünyadaydık.sahte olive, paralel evrenden gelen adamlara yardım etti. o ses çıkaran aletten lazım @Çiğdem- i öldürmek için duysun ölsün gitsin :F

3.bölümde paralel evrendeydik yine. olivenin aklı yerine gelmeye başladı meğerse peterla öpüşmese de bağ kurmuş.francis parlağı da oliveden şüphelenmeye başladı inşşallah işi çözerler

paralel evrendeki scott tam @Çiğdem- likmiş :F peter da @destere ye benziyor oliveden şüphelendi mi kız bir öpüyor parlağın aklındaki şüpheler geri kaçiyi:A

3x1: 9.1 point
3x2: 8.6 point
3x3: 8.8 point

dizinin neden düştüğünü de anladık böylece:X