Son İzlediğiniz Yabancı Dizi Bölümü ve Yorumu

serhatt

Konu Editörü
10 Aralık 2014
43,300
16,212
1,060
  • Güldürdün
Reactions: xemrexxx

dreamy

Favori Üye
♫ MusicSurvivor Şampiyonu ♫
21 Temmuz 2016
7,030
4,308
460
His Dark Materials 1x3

Dizi öyle bir evrende geçiyor ki hem fantastik hem bilim kurguya dair bir şeyler görebilmek mümkün. Görüntüler, oyunculuklar harika, senaryo çok iyi ilerliyor. Eminim çoğu kişinin haberi yok bu diziden.

Coulter’ın, Lyra’nın annesi çıkacağını ilk bölümde tahmin etmiştim ama sonradan düşüncemden caymıştım. Ki ikinci bölümde Lyra’ya yaptıklarından sonra biraz şaşırdım bu gerçeğe, aradan geçen zamanda neler yaşamış da bu kadar zalim bir karaktere dönüşmüş merak ediyorum.

Yine altiyometre mevzusu biraz zorlama geldi. Lyra’nın hâla hikayedeki pozisyonu tam olarak açıklanmadı ama diğer insanlardan farklı olduğu kesin. Filmi izleyip spoiler yemek de istemiyorum açıkçası böyle daha zevkli.

Paralel evrende geçenler sanırım en merak ettiğim. Siyahi adamın evrenler arasında geçiş yaptığından Coulter haberdar mı acaba? Yani kendi evreninden olmadığından. :)

9.5/10

@MasacRE sen izlerim diyordun sanki fragman konusunda? Başlayabildin mi? :)

S.G.A.T.

Moderatör
12 Şubat 2012
26,020
6,314
1,061
Black Mirror 1x2, 1x3

Erteleye erteleye 22 yaşında başladım diziye. :D Şaşırtmadı, harikaydı. 2. sezonu izledikten sonra genel yorumu yapacağım.

İlk bölümün ilk sahnesini izledim, sonra izlemek istemedim açıkçası. Es geçtim. Diziyi izleyip bitirdikten sonra joker bölümüm olarak kalsın. :D

The_Erinch

Üye
24 Kasım 2019
134
34
29
Manisa
Evil 1*9 izledim.... Evil çok farklı bir dizi... şeytan çıkarma , hayalet,ruh gibi olayların gerçek mi yoksa gerçekten açıllanabilir bir bilimsel yada sağlıksal bir durum mu olduğu arasında gidip gelen bir hikaye......sorguluyorum kendimi...

MasacRE

Favori Üye
5 Ocak 2012
19,148
9,464
859
His Dark Materials 1x3

Dizi öyle bir evrende geçiyor ki hem fantastik hem bilim kurguya dair bir şeyler görebilmek mümkün. Görüntüler, oyunculuklar harika, senaryo çok iyi ilerliyor. Eminim çoğu kişinin haberi yok bu diziden.

Coulter’ın, Lyra’nın annesi çıkacağını ilk bölümde tahmin etmiştim ama sonradan düşüncemden caymıştım. Ki ikinci bölümde Lyra’ya yaptıklarından sonra biraz şaşırdım bu gerçeğe, aradan geçen zamanda neler yaşamış da bu kadar zalim bir karaktere dönüşmüş merak ediyorum.

Yine altiyometre mevzusu biraz zorlama geldi. Lyra’nın hâla hikayedeki pozisyonu tam olarak açıklanmadı ama diğer insanlardan farklı olduğu kesin. Filmi izleyip spoiler yemek de istemiyorum açıkçası böyle daha zevkli.

Paralel evrende geçenler sanırım en merak ettiğim. Siyahi adamın evrenler arasında geçiş yaptığından Coulter haberdar mı acaba? Yani kendi evreninden olmadığından. :)

9.5/10

@MasacRE sen izlerim diyordun sanki fragman konusunda? Başlayabildin mi? :)
Kaçırmışım bu bildirimi, tesadüfen rastladım mesajına :D Yok başlamadım henüz ama izleyeceğim. Muhtemelen sezon bittikten sonra toplu olarak izlerim ilk sezonu :A

• Beğendim
Reactions: dreamy

dreamy

Favori Üye
♫ MusicSurvivor Şampiyonu ♫
21 Temmuz 2016
7,030
4,308
460
Kaçırmışım bu bildirimi, tesadüfen rastladım mesajına :D Yok başlamadım henüz ama izleyeceğim. Muhtemelen sezon bittikten sonra toplu olarak izlerim ilk sezonu :A
Konusunu açınca seni de etiketlerim o zaman. :A Ben de bu bölümde kalmışım şimdi bakınca fark ettim, o kadar çok dizi birikti ki. Hepsine yetişmek zor olacak. :(

• Beğendim
Reactions: MasacRE