Sohbet & Muhabbet Konusu

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Tünaydın. :D

Ben sanal olarak tercümanlık yapıyorum genelde, kimseyle doktora gitmiyorum. Genelde yurtdışından gelenlere veya İngilizce bilmeyen Almanlar verdiğim ilan üstünden bana erişiyorlar ve bende yaptığımız anlaşma sonrası tercümanlık yapmış oluyorum. :A

Unutmamışsın çok sevindim, bekliyorum bakalım aklımdaki kişi mi acaba. :A
Tahmin ettiğim gibiymiş sistemleriniz :A
Şahsi yok bizde asla.
Korona nedeni ile telefon üzeri yapılmakta. Çok az mekana gidilmekte.
Ben tanıdıklara tercümanlık yapa yapa işin ustası oldum(belleş :A). Sonrada sınava falan katılıp belge aldım. Ek iş benimkisi. Normal işten sıkılınca arada yapıyorum :A

Şimdi selamı iletmeye geliyorum :A

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: kerem and 12.Adam

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bana bana MEnes'e inanmadın, güvenmedin ve hadi ordan dedin demek... Yazık be... :A

Valla artık ayarını sen yapacaksın. En azından kendi açımdan gece 1'den sonra Cumartesi veya işe gitmediğim başka günler hariç beni bulamazsın. :A

Hallederim o işi sıkıntı yok. (Yani izleme işini... :A ) Yarın büyük ihtimal izleyeceğim seri bir şekilde. Bölüm bölüm yorumlayamayabilirim tabiii.. :A :A

İyi geceler diliyorum. :D
Burdan cevap vereyim. Sonra @Tolstoyevski gibi kişiler laf atmasın :A
Evet sana sana @MEnes 'e inanmadım :A

1 bizim 11 ve anlaşıldı artık az olan muhabbet daha da azalacak :A kısmet. Yapacak bir şey yok :A ben de eskisi gibi yoğun takılmıyorum.
Malum bazı mevzuları saldım. Konu açmada baya baya bi azaldı artı dizilerede sarınca herşey belli ölçüde olmakta :D

Bölüm bölüm şart değil. Toplu yap. Yeterki yap :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Burdan cevap vereyim. Sonra @Tolstoyevski gibi kişiler laf atmasın :A
Evet sana sana @MEnes 'e inanmadım :A

1 bizim 11 ve anlaşıldı artık az olan muhabbet daha da azalacak :A kısmet. Yapacak bir şey yok :A ben de eskisi gibi yoğun takılmıyorum.
Malum bazı mevzuları saldım. Konu açmada baya baya bi azaldı artı dizilerede sarınca herşey belli ölçüde olmakta :D

Bölüm bölüm şart değil. Toplu yap. Yeterki yap :A
Harap oldum bana inanmaman karşısında... :A Tüylerim ürperdi, kanım dondu, kanım çekildi resmen... :A

Hayırlısı be kim bilir belki de daha çok artar bu şartlarda... :A Dediğin gibi kısmet... :A

Dizilere nerden sardın onu da anlamadım ya neysse.... İzlediğin tüm dizilerden daha çılgın SNK bölümleri orada dururken hem de...

Bölüm bölüm zaten yapmam Binge Watch yapacağım için ama toplu hallederim gibi... :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Harap oldum bana inanmaman karşısında... :A Tüylerim ürperdi, kanım dondu, kanım çekildi resmen... :A

Hayırlısı be kim bilir belki de daha çok artar bu şartlarda... :A Dediğin gibi kısmet... :A

Dizilere nerden sardın onu da anlamadım ya neysse.... İzlediğin tüm dizilerden daha çılgın SNK bölümleri orada dururken hem de...

Bölüm bölüm zaten yapmam Binge Watch yapacağım için ama toplu hallederim gibi... :A
Harap olup yıkılmış olmana ben de bir miktar üzüldüm şimdi ama beter ol demiyorum ama yinede sadece üzüldüm diyorum :A

Dizilere bende anlam veremedim ama izlemek okumaktan daha fazla zevk veriyor demek ki :A (bu arada dizi derken yabancı dizi, 1-2 sezonluk anında biten diziler)

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Harap olup yıkılmış olmana ben de bir miktar üzüldüm şimdi ama beter ol demiyorum ama yinede sadece üzüldüm diyorum :A

Dizilere bende anlam veremedim ama izlemek okumaktan daha fazla zevk veriyor demek ki :A (bu arada dizi derken yabancı dizi, 1-2 sezonluk anında biten diziler)
Üzülmen de bir şeydir tabii. :A En azından beter ol demeyerek duygularının yok olmadığını görmüş olduk... :A

Sen sadece izleme, arada oku... Bak yeni bölüm yaklaşıyor, en azından bu bölüm olmasa bile diğer bölüme güncele gelmiş olmanı diliyorum... :A Ki tekrar tekrar söylüyorum, okuyacağın senaryo ve kurgunun kalite olarak izlediğin dizilerdeki senaryoların 5 gömlek üstü olduğunu göreceksin... (Hangi diziyi izlediğini bilmiyorum ama ona rağmen bu kadar iddialı konuşuyorum... Son olarak da CHAPTER 121 diyorum ve susuyorum...)

Yabancı dizi olduğunu anladım zaten, sen bu moda yerli diziler için girmezsin... :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Üzülmen de bir şeydir tabii. :A En azından beter ol demeyerek duygularının yok olmadığını görmüş olduk... :A

Sen sadece izleme, arada oku... Bak yeni bölüm yaklaşıyor, en azından bu bölüm olmasa bile diğer bölüme güncele gelmiş olmanı diliyorum... :A Ki tekrar tekrar söylüyorum, okuyacağın senaryo kurgunun kalite olarak izlediğin dizilerdeki senaryoların 5 gömlek üstü olduğunu göreceksin... (Hangi diziyi izlediğini bilmiyorum ama ona rağmen bu kadar iddialı konuşuyorum... Son olarak da CHAPTER 121 diyorum ve susuyorum...)

Yabancı dizi olduğunu anladım zaten, sen bu moda yerli diziler için girmezsin... :A
Duygularım kolay kolay yok olmaz diyecemde yok yok yanlış söylemiş olurum çünkü çok çabuk yok olabiliyor nedense :A

Yabancı dizileri de eski moda izlemiyorum aslında ama şuan günde 1 bölüm gidiyorum fakat 2 dizi :A hafta sonu biter ve sonra şu gece açtığıma atlayabilirim.

Yerli dizileri çoktan saldım. 1-2 tane var ama onlarıda öyle ayıla bayıla izlemiyorum :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Duygularım kolay kolay yok olmaz diyecemde yok yok yanlış söylemiş olurum çünkü çok çabuk yok olabiliyor nedense :A

Yabancı dizileri de eski moda izlemiyorum aslında ama şuan günde 1 bölüm gidiyorum fakat 2 dizi :A hafta sonu biter ve sonra şu gece açtığıma atlayabilirim.

Yerli dizileri çoktan saldım. 1-2 tane var ama onlarıda öyle ayıla bayıla izlemiyorum :A
Evet doğru yanlış olur o tabir senin için... :A Çabuk yok olmasının mutlaka bir sebebi vardır ya, şimdi çok şaapmayalım ama... :A

Bırak yabancı dizileri bana bunları anlatma, git SNK oku artık... :A O kadar hype verdim hala yabancı dizi diyor... O kadar CHAPTER 121 dedim hala hafta sonu biter gece açtığıma geçerim falan diyor... :A EREN diyorum EREN...

Benim yerli diziler de var ya, salamadığım bazı diziler mevcut... :A O yüzden çok yoğun bir takvime sahibim, ağır ağır gidiyoruz işte... :A

• Güldürdün