Sohbet & Muhabbet Konusu

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,077
Puanı
1,060
Genel olarak Note modellerine hakim değilim abla ama 8 ve 9 serisi cidden çok iyi, sadece Note 8 Pro'nun ısınma sorunu varmış. :X

Valla sormadım kaç olduğunu da memnun kalmış telefondan :D benimkide Lg k8 android de 5 yıldır kullanıyorum bir kere tamire gitti şarj yeri için onun dışında sorun çıkmadı ama çok yavaşlıyor ve son zamanlarda da ısınıyor ya :(

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Valla sormadım kaç olduğunu da memnun kalmış telefondan :D benimkide Lg k8 android de 5 yıldır kullanıyorum bir kere tamire gitti şarj yeri için onun dışında sorun çıkmadı ama çok yavaşlıyor ve son zamanlarda da ısınıyor ya :(
Valla abla seninki iyi dayanmış, ben bundan önce 2 buçuk sene J7 Prime kullandım telefon en küçük şeyde kasıyor, donuyordu. Değiştirmeyi düşünürsen bu modellere bakabilirsin. :X

• Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,077
Puanı
1,060
Valla abla seninki iyi dayanmış, ben bundan önce 2 buçuk sene J7 Prime kullandım telefon en küçük şeyde kasıyor, donuyordu. Değiştirmeyi düşünürsen bu modellere bakabilirsin. :X

Öyle valla kızkardeşim diyo ki o kadar oynama telefon iyiymiş diyo :D benimkinde de donmalar oluyor format attım biraz hızlandı donmada olmuyor artık ah keşke değiştirebilsem ya

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Öyle valla kızkardeşim diyo ki o kadar oynama telefon iyiymiş diyo :D benimkinde de donmalar oluyor format attım biraz hızlandı donmada olmuyor artık ah keşke değiştirebilsem ya
Aynen abla, benim de elimden düşmediği halde günde 1 şarj yetiyor. Umarım değiştirirsin abla. :D

• Beğendim

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,211
Puanı
1,060
  • Xiaomi Redmi Note 9 Pro Cep Telefonu
@xdragxx @Sherlock @MEnes @Angelica @slhttnmtl
1613668849285.png

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,294
Puanı
1,060
Bütçen nedir abi? :D Bir de Iphone'u dışarıda bırakman hoş olmamış bence ama tercih meselesi tabii. :A
Ve akıllara malum cümlem gelir. iOS candır, Android 🍆 . :A
------

5000 kadar yolu var... Sevmiyorum Enescim Iphone. Android çocuğuz biz :F :F :F
------

fiyatlarına baktımda dediğin markanın 8000 tl kadar ulaşan modelleri var. tabi yürüyen bsayar istiyorsan normal fiyatlar :D :D :D
Beni ve yoldaşım @Sherlock :A u üzdün?

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Arkadaşlar Merhaba;
4 yıl olacak LG4 kullanıyorum,telefonumu çok seviyorum ama onun sevgisi benim kadar değil..artık beni azad et diyor....

İphone dışında önereceğiniz telefonlar var mı?
Kullandığınız,denediğiniz,sepetinizde olan..
Yeni markalar falan.

Desteğiniiz rica edeceğim; Teşekkürler.

@bazinga @xdragxx @12.Adam @Sherlock @Maskeli Fedai @Dosi @MEnes @Tolstoyevski @mesmeso61 @Veteran @emreemreu ve diğerleri...........
Abi redmi note 9 pro al gitsin. Güzel telefon.

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,591
Puanı
860
Arkadaşlar Merhaba;
4 yıl olacak LG4 kullanıyorum,telefonumu çok seviyorum ama onun sevgisi benim kadar değil..artık beni azad et diyor....

İphone dışında önereceğiniz telefonlar var mı?
Kullandığınız,denediğiniz,sepetinizde olan..
Yeni markalar falan.

Desteğiniiz rica edeceğim; Teşekkürler.

@bazinga @xdragxx @12.Adam @Sherlock @Maskeli Fedai @Dosi @MEnes @Tolstoyevski @mesmeso61 @Veteran @emreemreu ve diğerleri...........
Abi Xiaomi'nin sayfasına gir paran hangisine yetiyorsa onu al. Modellerine fazla bakmana gerek yok. :D

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,211
Puanı
1,060
@The_Erinch ben de LG kullanıyorum ve benimki de aynı şekilde. Ama yine de 1 sene kullanırım diye düşünüyorum. Yine de önerilere ben de açığım. :A
abi telefonu gerçekten seviyorum. evde tüm tvler lg, kardeş kardeş kullanıyorum ama telefon açılıyor kapanıyor... programlar siliniyor geri geliyor..4 yıl oldu sanırım... artık o bırak beni diyor. neredeyse herkes xaiomi dedi...inceleyeceğim.

• Beğendim