Sohbet & Muhabbet Konusu

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Dün ne kadar yoğunduysam bugün bir o kadar boş vaktim var :F
2 saatlik dizi izledim başım ağrıdı.

Ne yapsam acaba. Fikir verin @xdragxx @MEnes ama film veya dizi vs. olmasın :A (şuan onlinesiniz diye size soruyorum) :A
Edit: offline oldular :A
Tam onlar offline olmuşken @Sherlock ile de biz online olmuşuz, hayatın kuralı işte... :A

Öneri olarak, evdeki malzemelerden daha önce hiç yapmadığın bir yemek ya da tatlı işine girişebilirsin youtube'dan. Veya ne bileyim, kış da yaklaşıyor eğer daha önceden el alışkanlığın varsa hırka filan örebilirsin pratik olur. :A

Ya da ormanlık hava yürüyüşüne çıkıp çiçek böcek resimleri çekebilir ve içimizi açabilirsin, seçenek çok. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,012
Puanı
1,060
Rica ederim ben hep buradayım... Teşekkürler, iyi günler... :A

(Ne desem hayır diyeceksin, dizi film olmaz dedin. Mangaya da hayır dedin, e daha ne yapayım sana... :A )
Karar verdim : uyumak :A
Keyfim onu istedi :A
😴
Tam onlar offline olmuşken @Sherlock ile de biz online olmuşuz, hayatın kuralı işte... :A

Öneri olarak, evdeki malzemelerden daha önce hiç yapmadığın bir yemek ya da tatlı işine girişebilirsin youtube'dan. Veya ne bileyim, kış da yaklaşıyor eğer daha önceden el alışkanlığın varsa hırka filan örebilirsin pratik olur. :A

Ya da ormanlık hava yürüyüşüne çıkıp çiçek böcek resimleri çekebilir ve içimizi açabilirsin, seçenek yok. :A
Üşengeçlik var üstümde bugün :A

Dün mutfaktan çıkmamıştım ama akşama var bir fikrim. Belki denerim birşeyler.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Karar verdim : uyumak :A
Keyfim onu istedi :A
😴

Üşengeçlik var üstümde bugün :A

Dün mutfaktan çıkmamıştım ama akşama var bir fikrim. Belki denerim birşeyler.
Mükemmel bir karar derdim ama diyemiyorum... 24 saat bile yetmiyorken günün bu kıymetli zamanlarının uykuya verilmesi çok sinir bozucu... :A (En azından kendi açımdan... :A ) @Tolstoyevski