Sizce Hangi Dizi Tipi Daha İyi?

Sizce Hangi Dizi Daha İyi?

• Kullanılan toplam oy
    17

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
B. Final sezonlarında düşüş yaşansa da ben oraya kadar geliş sürecindeki aldığım zevki unutmam ve önemserim. Game of Thrones'u hala çok seviyorum mesela.

• Beğendim
Reactions: baron

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,091
Puanı
1,060
Ben tamamen puanlara göre ankete oy verdim B dizisi dedim sonuçta 8.sezon izlemesem bile 7.sezona kadar iyi gitmiş izlemişim o yüzden böyle düşünerek B dedim bende :D

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Saçmalayınca bir şekilde zaten içinden gelerek bırakılıyor ve efsaneler aklında kalıyor. Öbür türlü hepsi izlenir de normal bir dizi işte. :A B dedim bu yüzden. :A

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
aslında diziden diziye bu değişiyor.çok fazla bozmayacaksa 5 sezon yada fazlası dahi bakılabilir.ama öbür sezonları 1.sezonu aratacaksa fazla sezon lüzumsuz.zor yanıt A şıkkı

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
C dizisini herkes seçer zaten. :A

Puanlar kendi verdiğimiz kişisel puanlar bu arada. IMDb veya başka bir referans noktasına göre değil tabii ki. En doğru puan kişinin kendi verdiği puandır. :A

Bu durumda TWD de B dizisine girmiş oluyor. Eğer ilk sezonlara 7-8-9 falan vermişsen. :A Puanlardan ziyade puanlarda yaşanan düşüş önemli. :A
O zaman tabii ki B şıkkı. Sonuçta dizi bozsa dahi devam edip etmemek izleyicinin kendi kararı doğrultusunda ilerliyor. TWD'nin ilk 3 sezonunu izledim veya GoT'un son 3 sezonunu izlemedim. Ama ortalama bir diziye göre daha çok akılda kaldılar, pişman da değilim. :A

• Güldürdün
Reactions: bazinga

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ben B dizisini tercih ederim. O dizinin ilk sezonlarından aldığım keyif ile bir bağ oluşuyor zaten ve sonraki sezonlarda düşüş yaşansa da bir şekilde izlettirmeyi başarıyor çoğu zaman.

Öteki türlü A dizisi gibi ortalama bir dizi ise ilk sezondan sonra izleme isteği bile oluşmuyor zaten kolay kolay.

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Diziye bağlı ama bende B diyorum yinede mesela unutamadığım A şıkkı diziler var Sherlock,Dracula ve Chernobyl gibi ama arkadaşlarım bana bir dizi öner dediğinde ilk önce B kategorisinde giren dizileri öneririm.