Sizce Forumdaki En Yakışıklı 5 Erkek Kim?

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Adam Yakışıklı lakabı takmış zaten şowun çoktan içine etmiş :A :A :A
e1e8287cd54.png
Ciddi manada uyum inanılmaz, saçlar beyaz falan... :A Yakışıklı lakabını da bir an için unutmuştum iyi hatırlattın. :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
İşime gelmeyen şeyleri tak diye unuturum, bilirsin...
Bana bu kadar benzemen adının sadece Enes olmasından dolayı değil, bunu biliyorum zaten... Beni taklit etmen, yolumdan ilerlemen, bir çok özelliğime sahip olman beni SENSEİ'n olarak gördüğünü gösteriyor... Bu işine geleni yapman da bunun güzel bir örneği elbette...

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Bana bu kadar benzemen adının sadece Enes olmasından dolayı değil, bunu biliyorum zaten... Beni taklit etmen, yolumdan ilerlemen, bir çok özelliğime sahip olman beni SENSEİ'n olarak gördüğünü gösteriyor... Bu işine geleni yapman da bunun güzel bir örneği elbette...

Ahahahahahahaha, “bir insan kendini ne kadar sıvayabilir” sorusunun kanlı canlı örneğisin aslanım. Ak saçlı olman ve bu özelliğini asla ama asla kopyalayamam...

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Ahahahahahahaha, “bir insan kendini ne kadar sıvayabilir” sorusunun kanlı canlı örneğisin aslanım. Ak saçlı olman ve bu özelliğini asla ama asla kopyalayamam...
O işi benden iyi yapacak birinin olmadığını herkes biliyor... Ve bu durumun değişmesini isteyeceğimi hiç düşünmüyorum, çünkü çok eğleniyorum...

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
O işi benden iyi yapacak birinin olmadığını herkes biliyor... Ve bu durumun değişmesini isteyeceğimi hiç düşünmüyorum, çünkü çok eğleniyorum...

Bu eşsiz özelliğin sebebiyle sana altın kaplama bu güzel sıvama aygıtını vermek istiyorum, bol bol tokatlarsın artık kendisini, pardon vurursun...

69153

• Güldürdün
Reactions: MEnes

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ciddi manada uyum inanılmaz, saçlar beyaz falan... :A Yakışıklı lakabını da bir an için unutmuştum iyi hatırlattın. :A
İlk listeyi yaparken seni görmemiştim ikinci listede yer vermeyi uygun gördüm okadar çekirdek hatrı var :A :A :A

Sende konuya öyle bir geliyorsun kı benim zaten lakabım yakısıklı çekirdekçi @MEnes ne var arkadaş diye :F :F :F @Sherlock da rahatsız olmuş :A :A :A
e1e8287cd54.png

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
İlk listeyi yaparken seni görmemiştim ikinci listede yer vermeyi uygun gördüm okadar çekirdek hatrı var :A :A :A

Sende konuya öyle bir geliyorsun kı benim zaten lakabım yakısıklı çekirdekçi @MEnes ne var arkadaş diye :F :F :F @Sherlock da rahatsız olmuş :A :A :A
e1e8287cd54.png
Daha sen ne gördün ki, Instagram hesabımı görseydin işler iyice değişirdi, sadece hatır uğruna listede yer vermiş olmazdın yani. :A Yakışıklı Serdar'dan o lakabı alıp direk bana vermek lazım sanki. :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Daha sen ne gördün ki, Instagram hesabımı görseydin işler iyice değişirdi, sadece hatır uğruna listede yer vermiş olmazdın yani. :A Yakışıklı Serdar'dan o lakabı alıp direk bana vermek lazım sanki. :A
@Sherlock gibiler youtubede her ezel videosunda küfür ediyorlar sana :F :F :F Babacık dedecik papağan diyorlar yorumları burada söyleyemicem sen bakıyorsundur zaten :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
@Sherlock gibiler youtubede her ezel videosunda küfür ediyorlar sana :F :F :F Babacık dedecik papağan diyorlar yorumları burada söyleyemicem sen bakıyorsundur zaten :A :A :A

Ben Yakışıklı Serdar’ı severim ya, çok orijinal ve başarılı bir karakterdir kendisi. Başarılı ve sinsi bir kötü karakterdi. :A Adaşım @MEnes üzerine alınır şimdi. :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem and MEnes