Siyasi Konular Yasaklansın mı?

Siyasi konular hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    60

utawleee

Favori Üye
Reaksiyon puanı
145
Puanı
144
taraflı olmadan tartışma konusu acılırsa tamam yoksa yasaklansın daha iyi

legolas9900

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,819
Puanı
710
Direk olarak yasaklanacagina. yavas yavas yasaklansin.
"Taraflı konular engellensin, taraflı konular açanların yetkisi alınsın."

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Tamamen yasaklansın dedim ama çok önemli gelişmeler tarafsız şekilde açılacaksa kısmen serbest olsun çünkü; AKP şunu yaptı, CHP şunu yaptı, o buna şunu dedi vs. konuları açmanın bir anlamı yok. Karşılıklı kavga çıkarmaktan, kışkırtıcı mesajlar yazılmasından başka bir şey getirmiyor. Bu tarz haberler forumumuzun ne içeriğine uyuyor ne de konuda yapılan kavgalar forumumuza yakışmıyor. Eğer siyasi içerikli tartışmak isteyenler varsa şimdi gazetelerin forum bölümleri var her habere görüş bildirebiliyorsunuz Tapatalk'tan da mümkün.

Gezi zamanında da yine siyasi içerikli haberler forumumuzda yasaklanmıştı, gayet iyi olmuştu temennim yine aynı sakinliğin oluşması. :)

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,679
Puanı
1,061
(Taraflı konular engellensin, taraflı konular açanların yetkisi alınsın) Tamamen yasaklamak veya izin vermek daha kötü.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
Tamamen yasaklansın. Yetki alınacaksa da benden başlayın şu konuları görünce dayanamıyorum arkadaş :F

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Taraflı konular engellensin, taraflı konu açanların yetkisi alınsın.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ben tamamen yasaklansın diyorum çünkü siyaset kavga çıkarmaktan başka bir işe yarmıyor burada yüz yüze bakan üyeler hergün gülerek sohbet eden üyeler birbirlerine öyle hakaretler ediyorlarki insan 10 dakıka önce güle eğlene sohbet ettiği arkdasına siyaset yüzünden ağıza almayacak sözler söylermi forumda siyaset sadece bu işe yarıyor oyüzden siyaset konuları yasaklansın siyaset güncellemesi yapanlarında güncellemeleri ana sayfaya gelmesin :F

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,383
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
ben tamamen yasaklansın diyorum çünkü siyaset kavga çıkarmaktan başka bir işe yarmıyor burada yüz yüze bakan üyeler hergün gülerek sohbet eden üyeler birbirlerine öyle hakaretler ediyorlarki insan 10 dakıka önce güle eğlene sohbet ettiği arkdasına siyaset yüzünden ağıza almayacak sözler söylermi forumda siyaset sadece bu işe yarıyor oyüzden siyaset konuları yasaklansın siyaset güncellemesi yapanlarında güncellemeleri ana sayfaya gelmesin :F
gezi zamanında ortalık daha kötüydü forumda sihirli annemi terörist dizi ilan ettiler ben bazen eleştirel anlayışla yazıyorum bazen Egemende anlayışıyla yazıyorum

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Oy verdiğim seçeneğe benim haricimde bir kişi oy vermiş sadece. Yine azınlık kaldık. :D

Tzira

Emekli
Reaksiyon puanı
2,714
Puanı
280
Aslında şikayetlerin en çok siyaset konularından geldiğini düşünürsek tamamen yasaklansın demek doğru olurdu ama fikir özgürlüğünü engellememek için forumda siyasetin tarafsızca yapılması taraftarıyım. Bazı açılan başlıklar ve içerikleri gerçekten taraflı olabiliyor.

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,120
Puanı
560
herkesin birbirine salladığı ülkede siyaseti kapatmamız zor ama biz reformcu bir forumuz umarım kapatılır ve cezalarda son bulur.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,383
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Aslında şikayetlerin en çok siyaset konularından geldiğini düşünürsek tamamen yasaklansın demek doğru olurdu ama fikir özgürlüğünü engellememek için forumda siyasetin tarafsızca yapılması taraftarıyım. Bazı açılan başlıklar ve içerikleri gerçekten taraflı olabiliyor.
özgür düşünceye karşı olanlar var örneğin öztürkler 2016 dedim kaçakçılık şubeyi geri çeken ardından kırım limanı bombalandı Türkiyeye savaş açtı 2023 e kadar sürdü savaş 3.dünya savaşı

herkesin birbirine salladığı ülkede siyaseti kapatmamız zor ama biz reformcu bir forumuz umarım kapatılır ve cezalarda son bulur.
eleştiriye saygıda olmalı

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,120
Puanı
560
özgür düşünceye karşı olanlar var örneğin öztürkler 2016 dedim kaçakçılık şubeyi geri çeken ardından kırım limanı bombalandı Türkiyeye savaş açtı 2023 e kadar sürdü savaş 3.dünya savaşı

eleştiriye saygıda olmalı

hangi eleştiri Allah için birbirimizi yermekten başka ne yapıyoruz :F

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,166
Puanı
1,061
Bence tamamen yasaklansın. Siyaset yeterince hayatımızda. Forumda eksik kalsın. Millet deşarj olmak istiyorsa gitsin başka yerde olsun.

İkinci şık mantıklı ama o zaman da hangi konu kime göre neye göre taraflı tartışması çıkar. Yönetimi gereksiz yere meşgul etmeye gerek yok. Onlarda insan sonuç olarak.

Ek olarak durum güncellemelerinde siyaseti tamamen yasaklansın. Her türlü içerik dahil.