YS Sihirli Kız 168.Bölüm (Yeni Bölüm)

@Çiğdem nasıl yazmışım Sihirli annem 2011 uyarlamasindaki kötü karakter mantıklı mı
------

1630327220865.jpeg

------

@serhatt @Çiğdem @slhttnmtl
@AteşBöceği nin öğretmeni @mrt-06 yüzünden yedin @Çiğdem

Son düzenleme:
Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: Çiğdem
Bir ziyafeti hak ettik tabi :A
Galway İrlanda efsanesine göre kötü Perilerin yaşadığı yer Kötü güçlerin öğretmeni Atacan @mrt-06 oraya götürdüm senaryoya göre terslik oldu sihirle Biontech i sinovac a çevirdiler
İrlanda 14 gün karantina yemekleri hotelin @eskici @Çiğdem @mrt-06 nın öğrencisi Ateşböceği Pakize

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: mrt-06 and Çiğdem
Galway İrlanda efsanesine göre kötü Perilerin yaşadığı yer Kötü güçlerin öğretmeni Atacan @mrt-06 oraya götürdüm senaryoya göre terslik oldu sihirle Biontech i sinovac a çevirdiler
İrlanda 14 gün karantina yemekleri hotelin @eskici @Çiğdem @mrt-06 nın öğrencisi Ateşböceği Pakize
Ziyafet yok mu reyiz :A

• Güldürdün
  • Güldürdün
Reactions: eskici and serhatt
İrlandaya gitmiş pis pis şeyler öğrenmiş :( :( :( Şöyle güzel avrupa ülkelerine gönderelim oralarda doğru düzgün şeyler örensin :A :A :A @serhatt
Uzak Doğu hoteli benim yurdun yanında bunlar sinovac olanlara 2 Biontech olanlar istediğini yiyebiliyor 2 sinovac 1 Biontech yetmiyor İrlanda için yine karantina 2 sinovac olanlar 2 Biontech olacak yurt dışı İçin @Çiğdem

• Güldürdün

Forum İstatistikleri

Konular
171,714
Üyeler
8,459
Son Üye
Yunusemresahin94