YS Sihirli Kız 168.Bölüm (Yeni Bölüm)

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,410
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
1630242667078.jpeg
Sihirli Kız 168.Bölüm

Pakize geliyor Periliçenin en iyi arkadaşı Eski Periliçenin en iyi arkadaşı kıskanç ve taklitçi

Hatta Dododan ve Handeden daha kıskanç

Pakize geliyor Perilerin prensi Emrecan Handan’la sevgili derdi tahtı ele geçirip dünyaya ve tüm evrene hakim olmak aklına virüs geldi Serith diye bir aşçı Çin’de çalışıyor Çince öğrenmek için birisi sihirle yarasa çorbası ister o virüsü sihirle yollar Çin’de Korona çıkar Dünya Sağlık örgütü görümez çünkü bir perinin işi

Kahin Peri bile göremiyor vişnenin Annesi bile

Onun koruduğu kız Reyyan perinin kızı melekte göremiyor ne görünmezleri ve geleceği

Atacan Çin sonun geldi öğrettiyim yolla beni aldatan kızı mahaf ediceğim Çinkragrın diye bir Çinli kız Ermenistanlı bir erkekle o da bir büyücü REYYAN perinin kuzeni Tutkuya çalışıyor Bunu o zaman hepiniz istediniz dünyaya yayılsın bu pergates aşısı sayesinde dünyadaki herkes kölem olacak

Ama Alman aşısı ve Modernanın etkisi sinovac çaresiz kalır Aşı karşıtları harekete geçer burda büyük bir felaket karanlıklar lordu

Bu nedir hiç sorma bu Faruk’un işi Black pudding nohut bataklıklı tereyağ akşam yemek menüsü Reyyan periyi şok eder akrep etli Domuz güveçi karışımı akşam yemeği hemde kanlı üstüne acı sos ve sarımsaklı mayonez

Reyyan peri o aşıyı kim sinovaca çevirdi görebiliyormusun Biontech i

Göremiyorum Faruk’tan bir mesaj en iyi arkadaşın Karam Yosun ve bu kimin işi bilmiyorum

Serith ne yaptın sen mühürledin kusura bakma kuzenim Dünyadaki herkes benim kölem olacak pergates aşısıyla Henry gayetcell in yanında rekora geçecek onun aşısına bir sihir yaptım adamı bizden bize çalışacak Alman ve Amerikan dikkatli Çin’de Rusya’da

Atacan bana yardım edin karanlıklar lordu

Hande Bütün kötüler yoksa bana ihanetten hepiniz sınıfları baştan okursunuz çocuk olup

Emrinizdeyiz Atacan

Karam Yosun ve Chay düşmanlarımız bunlar Ah Dodo iyi yapmış Atacan

Eski Periliçe işler karışıyor en iyi arkadaşı

Bekle beni eski Periliçe Dünyaya kabus olmaya geliyorum Atacan’la beraber kötü güçlerin öğretmeni Atacan’la ben Pakize
Galway şato teras Atacan daha yeni başlıyoruz koronayla başladık büyük gücün emriyle bir kitaba yemin ettim Dünyayı ve evreni hatta kainatı ele geçireceğim ardından o gezegenin kahramanı olup bütün gezegenleri o gezegenin kölesi yapacağım
168.Bölümün sonu
@Çiğdem @Doğan @Dosi @serhatt @eskici @Emre Ozansoy @EmreCan @The_Erinch @mrt-06 @AteşBöceği @Angelica @slhttnmtl

Son düzenleme:

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,410
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
  • Beğendim
Reactions: Angelica

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,410
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Sihirli Annemin 2011 de yaptığı hatalar doğrusu böyle olur ilk önce akıllı işaret
Karanlık güçlerin öğretmeni pakizeyi yazarken ve kimsenin bilmediği kainatta kimsenin bilmediği evren kimsenin bilmediği gezegenden tek kişi biliyor herkesi yaratan kişi irlandaya göre tanrı bize göre Allah biliyor @serhatt

• Beğendim
Reactions: EmreCan