YS Sihirli Hayatlar 81.Bölüm (Yeni Bölüm)

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,387
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Yenisinimi diyorsun ben onu izlemedim yaa oyuncular değişmiş hoşuma gitmedi cem iyice gıcıklasmıs babasıyla kavga edip duruyor :F
o normal durum her baba oğulda olur tabi ben pek bilmiyorum o zaman lise zamanında hastalığım vardı opsesif kompüsiflik vardı @Çiğdem ben hastalıktan babamla 7 ve 8 de @Çiğdem

• Beğendim
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
o normal durum her baba oğulda olur tabi ben pek bilmiyorum o zaman lise zamanında hastalığım vardı opsesif kompüsiflik vardı @Çiğdem ben hastalıktan babamla 7 ve 8 de @Çiğdem
Aaa evet acını hatırlatmak istemedim kusura bakma cnm :(

Şuan yeniden dizi yerine film çekmeleri daha iyi olur çünkü eskisi gibi olmaz dizileri Defne ve Taci yok :(

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,387
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Aaa evet acını hatırlatmak istemedim kusura bakma cnm :(

Şuan yeniden dizi yerine film çekmeleri daha iyi olur çünkü eskisi gibi olmaz dizileri Defne ve Taci yok :(
Dizisi ya internet dizisi olur en mantıklısı bu maliyet sıkıntılı budefa televizyonda başlatıcaklarsalar lütfen bağlantılı başlasın Avni ve suzan neden boşandı periler neden unutuldu kim unutturdu dudunun oğlu ömür geri gelecekmi Çilek ve gerçek annesi ziyarete gelecekmi Zeytinler geri dönecek mi
Ben yapsam 19 20 ve 21.Bölümü Zeytin bir sihir yaptı betüşü tehlikeye soktu betüşten intikam için @Çiğdem nasıl senaryo baya uzasınki hafta içi her gün olmazdı o zaman @Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Dizisi ya internet dizisi olur en mantıklısı bu maliyet sıkıntılı budefa televizyonda başlatıcaklarsalar lütfen bağlantılı başlasın Avni ve suzan neden boşandı periler neden unutuldu kim unutturdu dudunun oğlu ömür geri gelecekmi Çilek ve gerçek annesi ziyarete gelecekmi Zeytinler geri dönecek mi
Ben yapsam 19 20 ve 21.Bölümü Zeytin bir sihir yaptı betüşü tehlikeye soktu betüşten intikam için @Çiğdem nasıl senaryo baya uzasınki hafta içi her gün olmazdı o zaman @Çiğdem
Aaa şimdi Suzan ve Dudu yoktu onlarsız olmaz ve günlük dizi olması hata olmuş haftalık olmalıydı ben günlüğe denk bile gelmiyordum :F

• Güldürdün
Reactions: Harunnn60

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,387
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Aaa evet sonradan yerine başka gelmişti şimdi filmi çekilse acaba duduyu kim oynar eskisi gelirmi :A
Perihan pakizeyi başından alacak ancak öyle eski haline döner
Betüşün kızı oldu adı Eda
Çilek çıktı rolünde Kahin peri Dizide Çileğin gerçek annesi @Çiğdem

• İlginç
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Perihan pakizeyi başından alacak ancak öyle eski haline döner
Betüşün kızı oldu adı Eda
Çilek çıktı rolünde Kahin peri Dizide Çileğin gerçek annesi @Çiğdem
Aaa çilektemi çıkmıştı :eek:

Bence filmi olursa eski kadro toplanır Meltemde değişmişti ama Pınar geldi yenisinde :A