Sibel Can Ve Türkü Turan Başrolde !

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Gold Film'in yeni dizisi 'O Benim Babam Değil'in kadrosu netleşiyor. Son olarak diziye uygun görülmeyen ve kadrodan çıkartılan İclal Aydın'ın yerine kadın başrol oyuncu olarak uzun zamandır arayış içinde olan Faruk Turgut çok ısrar ettiği Sibel Can'a evet dedirtti. Musa Uzunlar ile başrol oynayacak olan Sibel Can'ın kızını ise Türkü Turan canlandıracak. Türkü Turan son olarak Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisiyle oyunculuğunu ispatlayarak bu dizide en önemli diğer karakter olmayı başardı. Kanal D veya Show TV'de ekrana gelmesi planlanan dizide Sibel Can kocasını kaybetmiş verem hastası bir anneyi, Musa Uzunlar ise sarhoş ve kötü bir adamı canlandıracak.

539538_383096438411788_1388983572_n.jpg

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,435
Puanı
1,060
evet bu haberi FOX stüdyolarında duymuştum, FOX'da ekrana gelecek muhtelemen zaten :)

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Geçen Gold Film'i arayarak böyle bir dizi projelerinin olmadigini söylemislerdi. Yarin tekrardan bilgi almaya çalisacagim, hem oyuncular için hem kanali için.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,782
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Gold Film tutmayacak gibi gözüken işler hazırlamaya devam ediyor. Sibel Can Berivan ve Saklambaç dizileriyle başarılı oldu denebilir fakat çok uzun süredir yok. Albümü de bekleneni veremedi şu ana kadar. Doğru bir seçim gibi gelmedi bana. Sibel Can'a güvenilmemesi lazım kadro sıkı tutulmalı...

- - - Ekleme - - -

Geçen Gold Film'i arayarak böyle bir dizi projelerinin olmadigini söylemislerdi. Yarin tekrardan bilgi almaya çalisacagim, hem oyuncular için hem kanali için.

Haberler çıktığına göre vardır bence bir şeyler. Belki kesinleşmediği için söylemek istemiyorlardır. :)

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Bende Medyapımı aradım Vedanın kanalı hakkında. Öyle bir dizi mi var dediler. :D

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,435
Puanı
1,060

Medyapim'i zaten aradigima pisman oldum. Orada çalisan sekraterleri iyi bulmuyorum. Gold Film'da telefonlari açan sekrater çok iyi, sevgili ve saygili.

Aynen bende aradım gold film'i. hepsi çok saygılı :D Ama medyapımdakiler çok soğuk konuşuyorlar ve sesleri ikidebir gidip geliyor! :D bu da beni deli ediyor...

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059

Medyapim'i zaten aradigima pisman oldum. Orada çalisan sekraterleri iyi bulmuyorum. Gold Film'da telefonlari açan sekrater çok iyi, sevgili ve saygili.
Furkan orada bi abla var bak medyapım için diyorum. :D Diziler hakkında bilgi o veriyor ve çokta iyi biri. İsmini hatırlamıyorum Aylindi snaırım ama tam bilmiyorum. Diğerleri sadece tel.e bakıyorlar. Gold Filmi aramıştım. Bir adam çıktı. Yaşıma kadar sordu sapık :D

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,435
Puanı
1,060
Furkan orada bi abla var bak medyapım için diyorum. :D Diziler hakkında bilgi o veriyor ve çokta iyi biri. İsmini hatırlamıyorum Aylindi snaırım ama tam bilmiyorum. Diğerleri sadece tel.e bakıyorlar. Gold Filmi aramıştım. Bir adam çıktı. Yaşıma kadar sordu sapık :D
Bende Medyapım'ı aradım. Aylin diye bir kız çıktı fakat sesi bir türlü gelmiyordu ve anlaşılmıyordu. bende kapattım tel'i yüzüne..
Gold film'de ise erkek açtı bana da her şeyi sordu :D yani konuştuk her şeyi. bir de FOX'da çalıştığımı öğrenince sorularımı severek yanıtladı adamcağız :D

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Bende Medyapım'ı aradım. Aylin diye bir kız çıktı fakat sesi bir türlü gelmiyordu ve anlaşılmıyordu. bende kapattım tel'i yüzüne..
Gold film'de ise erkek açtı bana da her şeyi sordu :D yani konuştuk her şeyi. bir de FOX'da çalıştığımı öğrenince sorularımı severek yanıtladı adamcağız :D
İsmini hatırlamıyorum. O kadınla konuşalı baya bi oluyo... Mayıstan beri koltuğu başkalarına devretmiş durumda. Ama o gold film çalışanları biraz edep öğrensin. Kadınlar Furkanın dediği gibi hoşgörülü ama erkekleri yoldan çıkmış :D

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Ben Gold Film'i aradigimda hep bir bayan çikiyor, çok sevgili ve saygili bir bayan. Takdir ediyorum. Medyapim ise her soruya "bilmiyorum" diyor. Star'i da aradim, saygili bir bay açti telefonu ama Cumartesi gecesiydi, baska bir gün aramami söylediler. Ay Yapim'da saygili ve sevgili. Tims'i aradigimda ve konusma bittiginde telefonu açik biraktilar, iyiki ben vardim telefonda baskasi olsaydi neler olurdu neler.. Koliba Filmi'de aradim, tüm herseyimi ögrenmek istediler ben de bilgiler vermek istemedigimi söyledim. Limon Yapim'i da aradim o da iyiydi. Most Production'u da aradim.

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,435
Puanı
1,060
İsmini hatırlamıyorum. O kadınla konuşalı baya bi oluyo... Mayıstan beri koltuğu başkalarına devretmiş durumda. Ama o gold film çalışanları biraz edep öğrensin. Kadınlar Furkanın dediği gibi hoşgörülü ama erkekleri yoldan çıkmış :D

aynen :D

- - - Ekleme - - -

Ben Gold Film'i aradigimda hep bir bayan çikiyor, çok sevgili ve saygili bir bayan. Takdir ediyorum. Medyapim ise her soruya "bilmiyorum" diyor. Star'i da aradim, saygili bir bay açti telefonu ama Cumartesi gecesiydi, baska bir gün aramami söylediler. Ay Yapim'da saygili ve sevgili. Tims'i aradigimda ve konusma bittiginde telefonu açik biraktilar, iyiki ben vardim telefonda baskasi olsaydi neler olurdu neler.. Koliba Filmi'de aradim, tüm herseyimi ögrenmek istediler ben de bilgiler vermek istemedigimi söyledim. Limon Yapim'i da aradim o da iyiydi. Most Production'u da aradim.
.
Bende bu zamana kadar Limon,Tims,Gold,Medyapım,Koliba ve focus film aradım. ve aralarında en terbiyesizi medyapım idi .D

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Limon yapımı bende aramıştım. Orada bi erkek ve bir bayan açmıştı. Bayanın sesi ve davranışları çok hoştu. Erkek ise çok kabaydı. Ay Yapımı aradığımda bi bayan vardı ve çok soğuktu. Tımsi aramıştım ama kadın hemen kapattı.

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Sanirim bir tek Pana Film'i, Süreç Film'i ve Istanbul Mass Media'yi aramadim..

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,435
Puanı
1,060

Arasan bile açmazlar ki, saat 22 olmus.

FOX'u da aramak istiyorum yakinda.. The Harem dizisi için ve yeni projeleri için. Bakalim nasil bir sonuca varacagim.

ara bakalım yakında.. belki ben açarım, sonuçta günün çoğu saati FOX stüdyosundayım