"Show TV" Logo Değiştiriyor !

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Çukurova Holding'in bünyesinde barındığı ilk özel televizyon kanallarından biri olan Show TV'nin logosu değişiyor !
Eylül ayında 16:9 yayınına başlarken kendi logosunu daha hareketli bir hale getirmesi beklenen Show TV'nin bu planı satışa gündeme gelince iptal olmuştu.
Genel yayın yönetmeni Haluk Şirin, röportajlarında yeni logonun 3D halde olacağını ve kanalın yayın politikalarına çok uyacağını her defasında söylüyordu ancak logo değişme planı Almanya ve Arap ülkeleri medyasının Show TV'ye olan taleplerinden dolayı rafa kaldırılmıştı.

Kanalın logo değişimi gündeme yeniden geldi ancak kulislerde dolaşan habere göre Show TV 3D halindeki yeni logosuna değilde bir süredir reklam aralarında ki bantta akla getirilen eski logosuna dönme kararı aldı !
Kanal eski logosu üzerinde yeni bir düzenlemenin ardından yayınına artık o logoyla devam edecek.

Show_tv_eski.png

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Bence aynı kalmalı. Gerçi bir forumda gördüm ve kendileri düzenlemiş. Hoşuma gitmedi değil. :)

muhtesemyuzyil01bolum72.png

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Eski logoyla daha iyi duracak gibi gözüküyor. Show TV'nin eski logosunun geri dönmesini isteyen fazlasıyla kişi vardır diye düşünüyorum. :)

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Ben öyle düşünmüyorum.

Zamanında benim Show TV'yi sevmemi sağlayan şu anki logosuydu... :D Değişmemeli.

semre

Aktif Üye
Reaksiyon puanı
491
Puanı
184
kaynak nerden gercekten logo mu degistiriyor o zaman show tv sarkisi da degisecek