FF Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
mycroft.jpg

Ben Mycroft Holmes, Sherlock'un abisiyim. Karizmasını benden almış @Sherlock.

Kendisi Burnley taraftarı. Hatta Burnley takımının teknik direktörüne taktik verecek zekaya sahip. Burnley teknik direktörü bu kıvrak zeka karşısında eli kolu bağlı durur, @Sherlock'tan direktif alır. Sherlock'un pro lisansı olmadığı için teknik direktör olarak görülmez takımda ama esasında Burnley'in teknik direktörü de odur

Bir bakarsın uzun yorum yapar, bir bakarsın az ve öz yorum yapar. Bir bakarsın 90'a çakar yorumuyla, bir bakarsın Hamit Altıntop gibi direğe çarpar top. Genel olarak hiç boşu olmaz, illa golü olur. Rakiplerine mümkün olduğunca centilmence müdahale etmeye başlar. Rakiplerine asla çelme takmaya çalışmaz ama, çünkü hiç gerek duymamıştır.

Çok teşekkür ediyorum Araf beyciğim, işte sıva dediğiniz böyle olur. :A @Maskeli Fedai

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
  • İlginç
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Forumuzun olmazsa olmazlarından, üyelik tarihinin çoğunu yönetimde geçirmiş, emektar, çalışkan ve eğlenceli olan bir arkadaşımızdır.

İyi ki aramızdasın @Sherlock
Benim de özellikle Oscar etkinliği sayesinde daha yakından tanıma fırsatı bulduğum, sevdiğim bir dostumdur :bhr:

Hem sözlüğe konumu açtığınız için, hem de güzel düşünceleriniz için çok teşekkür ediyorum Dosi hanım. :A İyi ki varsınız. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Foruma girdiğimde beni karşılayan üyelerden. Hocam ve Alman Disiplini laflarından kendisini rahatlıkla tanıyabiliriz. Ayrıca güzel bir OSM etkinliği de yapmıştır. @Sherlock

• Harika
Reactions: Sherlock