Sherlock 10.000'ler Kulübünde!

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
DrE3hsCW4AEHL4i.jpg

Forumumuzda kiminin renktaşı, kiminin bölümdaşı, kiminin adaşı, kiminin kütüktaşı ama benimde ortağım olan, sanata ve sıvama işine ilgisi bol olan sevilen aktif moderatörü @Sherlock geçen hafta benle çene çala çala 10.000'ler Kulübüne girmiştir :A

Kendisini göstermiş olduğu bu başarılı çıkıştan dolayı tebrik eder hep birlikte daha nice nice eğlenceli mesajlar dileriz:Z

Hediyelerim :

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Ulan o kadar konuşuyon daha yeni mi 10k oldun :A

Neyse al bakalım hediyen. (Seni bekliyormuş. Artık birlikte droba mı bakarsınız, loot mu yaparsınız bilmem :A)
67210

• Harika
Reactions: Sherlock

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
  • Güldürdün
  • İlginç
Reactions: Dosi and Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Ekli dosyayı görüntüle 67209
Forumumuzda kiminin renktaşı, kiminin bölümdaşı, kiminin adaşı, kiminin kütüktaşı ama benimde ortağım olan, sanata ve sıvama işine ilgisi bol olan sevilen aktif moderatörü @Sherlock geçen hafta benle çene çala çala 10.000'ler Kulübüne girmiştir :A

Kendisini göstermiş olduğu bu başarılı çıkıştan dolayı tebrik eder hep birlikte daha nice nice eğlenceli mesajlar dileriz:Z

Hediyelerim :

Ooooo teşekkür ederim ortağım... :A Gerçekten senin sayende, seninle çene çala çala 10.000 oldum. Ortağım olarak bir eşiği daha aşmamı sağladın. :A

Hem hediyeler için, hem konu için, hem de güzel dileklerin için çok teşekkür ederim. :bhr:

• Harika
Reactions: Dosi

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Ulan o kadar konuşuyon daha yeni mi 10k oldun :A

Neyse al bakalım hediyen. (Seni bekliyormuş. Artık birlikte droba mı bakarsınız, loot mu yaparsınız bilmem :A)
Ekli dosyayı görüntüle 67210

İki haftadır çok konuşuyorum Doğu görünümlü Efe bey, ondan önce sessiz bir üyeydim... Beni bilirsiniz. :A

Vay vay vay, hediyeye bak bee. :A Droba falan bakmam kafamıza sıkarlar uzaktan, beraber loot yaparız... ?

• Güldürdün
Reactions: Doğu

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ooooo teşekkür ederim ortağım... :A Gerçekten senin sayende, seninle çene çala çala 10.000 oldum. Ortağım olarak bir eşiği daha aşmamı sağladın. :A

Hem hediyeler için, hem konu için, hem de güzel dileklerin için çok teşekkür ederim. :bhr:
Bir kaç günlü rotarlı oldu ama böyle tam sürpriz oldu :A Sen yokken açtımki sabaha beklenmedik anında gelsin istedim :A
En Favori Güzel sayesinde benimde çene açıldı, senin sayende bende son zamanlarda aylık yazdığım mesaj sayılarını haftalık yazıyorum :A
Konuna gelince, kiminin Gs'li dostu diyede ekleyebilirdim ama renktaş tabiri zaten onu kapsıyor diye düşündüm :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Oooo sayın Gs'li dostumun doğum günüymüş. Sevdiklerinle beraber nice sağlıklı ve mutlu yıllara diliyorum. Umarım arkadaşlığımız uzun yıllar sürer :D
Muazzam hediyeni veriyorum :A
Ekli dosyayı görüntüle 64991
Ben kimseye hediye mediye vermem :A @Sherlock
Yani biraz ufak atta civcivler yesin @Maskeli Fedai :A Bana hediye vermemek için kırk takla attıniz nerdeyse :ppp:

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Bir kaç günlü rotarlı oldu ama böyle tam sürpriz oldu :A Sen yokken açtımki sabaha beklenmedik anında gelsin istedim :A
En Favori Güzel sayesinde benimde çene açıldı, senin sayende bende son zamanlarda aylık yazdığım mesaj sayılarını haftalık yazıyorum :A
Konuna gelince, kiminin Gs'li dostu diyede ekleyebilirdim ama renktaş tabiri zaten onu kapsıyor diye düşündüm :A

Vay be, çok kral hareket. :A Harbiden beklemiyordum, görünce şaşırdım konuyu. :A Güzeller dilimizi açtı, sapık bir adamım sanırım. :A Sayın Gs’li dostum, bana hediye vermeyerek konuda olmak istemediğini gösterdi... :( @Maskeli Fedai

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Vay be, çok kral hareket. :A Harbiden beklemiyordum, görünce şaşırdım konuyu. :A Güzeller dilimizi açtı, sapık bir adamım sanırım. :A Sayın Gs’li dostum, bana hediye vermeyerek konuda olmak istemediğini gösterdi... :( @Maskeli Fedai
Umrumda bile değil sizin tebrik konunuz sayın Gs'li dostum :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Gs'li dostun daha önce en azindan hediye vermişti sana. Ben ona zamanında hem tebrik hemde hediyeyle gitmiştim ama iade-i ziyaret yapmadı :ppp: Tüm amacı şov :A

Herkesin içinde bir sapıklık vardır, etkinlik ile seninkini gün yüzüne çıkardık demek :A:A

• Güldürdün