seyfullXh'in Forumda 1.Yılı

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
Nice Fav10'lu yıllara. :)

Bu da benden hediye gelsin. :A

Hediyelerin için teşekkürler
------

Zaman ne ara geçti onu da bilmiyorum fakat iyi ki bu forumdayım ve sizlerleyim.

1.Yılım Kutlu Olsun o zaman yöneticiler sağ olsun bildirim atmasa unutmuştum bile buraya gelişimin birinci yılı olması şerefiyle

Herkese Çok teşekkür ederim iyi arkadaşlar @slhttnmtl @Emre Ozansoy @Alos @EmreCan gibi arkadaşlar edindim burası sayesinde kendi ablamdan daha sevmeye başladığım @Angelica 'nın yeri hep bende ayrıdır.

Bir çok mesajda imzam olsa da bir çoğunuzu sevip sayarım, forum yönetimini unutmamak gerek onlarda gece gündüz emek harcayarak burayı ayakta tutmaya çalışıyorlar.

Buraya gelme sebebim bi arkadaşımdı kendisiyle instagram dan tanıştım ve bu forumu söyledi ben de hemen girip bi bakıyım dedim giriş o giriş bi daha da çıkamadım cümlelerimi bitirken kendisine teşekkür ediyorum

@Dosi @bazinga @Sherlock @Aserat @emreemreu @MEnes gibi bir çok yöneticiye teşekkürlerimi sunuyorum

Ve Hediye ZAMANI

Hadi bakalım yorum kısmına herkesi bekliyorum

bunlar benim kendi hediyelerim
şu sıralar en çok dinlediğim müzikler

@Tolstoyevski ismini unuttum farkındayım sonradan ekleme yapacaktım konuya fakat başka işlerim olunca etiket atmayı unuttum kusura bakma lütfen
------

Bizlerle daha nice yıllara @seyfullXh :Z
Güzel ve içten bir konu olmuş.

Ortak dizimizin eğlenceli sahnelerini hediye edeyim :bhr:
Hediyen için Teşekkürler umarım daha fazla burada ve sizinle olurum:Z

Son düzenleme:

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Hediyelerin için teşekkürler
------

@Tolstoyevski ismini unuttum farkındayım sonradan ekleme yapacaktım konuya fakat başka işlerim olunca etiket atmayı unuttum kusura bakma lütfen
Estağfurullak yoğun günlerden anlarda insan ister böyle durumlar olabiliyor, mühim olan hiçbir sorunumuz olmadığını öğrenmemdi o yüzden ben de sevindim şahsen. :A

Forumdaki 1.seneni kutluyorum, son senelerde üye olup da ön plana çıkan üyelerden birisin. Nice senelere ve konulara :Z

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
Estağfurullak yoğun günlerden anlarda insan ister böyle durumlar olabiliyor, mühim olan hiçbir sorunumuz olmadığını öğrenmemdi o yüzden ben de sevindim şahsen. :A

Forumdaki 1.seneni kutluyorum, son senelerde üye olup da ön plana çıkan üyelerden birisin. Nice senelere ve konulara :Z

Ooo hediyelerin en güzeli ve en özeli teşekkür ederim :Z

• Harika
Reactions: Tolstoyevski

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Zaman ne ara geçti onu da bilmiyorum fakat iyi ki bu forumdayım ve sizlerleyim.

1.Yılım Kutlu Olsun o zaman yöneticiler sağ olsun bildirim atmasa unutmuştum bile buraya gelişimin birinci yılı olması şerefiyle

Herkese Çok teşekkür ederim iyi arkadaşlar @slhttnmtl @Emre Ozansoy @Alos @EmreCan @12.Adam gibi arkadaşlar edindim burası sayesinde abim gibi gördüğüm @The_Erinch 'e
kendi ablamdan daha sevmeye başladığım @Angelica 'nın yeri hep bende ayrıdır.

Bir çok mesajda imzam olsa da bir çoğunuzu sevip sayarım, forum yönetimini unutmamak gerek onlarda gece gündüz emek harcayarak burayı ayakta tutmaya çalışıyorlar.

Buraya gelme sebebim bi arkadaşımdı kendisiyle instagram dan tanıştım ve bu forumu söyledi ben de hemen girip bi bakıyım dedim giriş o giriş bi daha da çıkamadım cümlelerimi bitirken kendisine teşekkür ediyorum

@Dosi @bazinga @Sherlock @Aserat @emreemreu @MEnes @Tolstoyevski @mesmeso @xdragxx gibi bir çok yöneticiye teşekkürlerimi sunuyorum

Ve Hediye ZAMANI

Hadi bakalım yorum kısmına herkesi bekliyorum

bunlar benim kendi hediyelerim
şu sıralar en çok dinlediğim müzikler

:love1: :love1: :love1: :love1:

Hediyem;bana verdiğin hediyedir.
Çok değerli yazdığın.
Abinsen;kardeşimsin.

Nice Yılların Olsun Forumda.

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
:love1: :love1: :love1: :love1:

Hediyem;bana verdiğin hediyedir.
Çok değerli yazdığın.
Abinsen;kardeşimsin.

Nice Yılların Olsun Forumda.
Teşekkür ederim yazdıkların için ilk başta anlamaya çalıştim baya bi yazdıkların aynı şiir gibi olmuş bundan daha iyi hediye olamaz bence:Z
------

Benim 1. yılım geçeli 3,5 ay oldu darısı 2. yıla artık 😉
Aynı anda favori üye olduk ya dedim acaba buda mi benle aynı geldi ki buraya diye sordum öylesine :A
------

Tebrikler, daha nice uzun yıllara 🥳
Teşekkür ederim kardeş :Z

Son düzenleme: