Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
1. SEZON YORUMU

Bitireli 3-4 gün oldu da yorum yapmayı unutmuşum. İlk sezonu gayet sürükleyiciydi, eğlenceli bir iş olmuş. Bence izlenebilir, yeni sezonu da çok yakında geliyor zaten. :X
Adam ile Eric'in sahnesi şok oldu tabi, Eric amacına ulaştı. Adam için şaşırdım, biseksüel çıktı. Babası da gönderdi onu, Eric yas bağlar...

Otis çok tatlı çocuk ya, pek sevimli. Maeve ile iyi ikili olurlar, Maeve son sahnede ona geliyordu ama Otis saçma bir tipi çıkardı başımıza. :T:

Yeni sezonu da merakla bekliyoruz. :Z

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Geçen hafta izlemiştim tüm sezonu ama yorumu şimdi yapıyorum. Hakkaten çok saçma konusu olmasına rağmen eğlenceli bir diziydi. 1. Sezon Yorumum:

Eric ve Otis'in annesi dizideki en favori karakterlerim oldu. Otis'in annesi gibi hala o yaşta seksi ve ateşli kalabilen bir karakter cidden beni çok eğlendirdi. Hele İsveçli tamirci adamla iyi partner oldular. :A
Eric ise tam benlik karakterdi. :A ( @Harunnn60 ) Bir trans ve ya benzeri bir bireyin ergenlikteki gelişimi ve ruh hali güzel anlatılmışdı. Ama zorbalığa uğradıktan sonra normal erkekmiş gibi giyinmesi ve davranması kısımları çok üzücüydü.
Adam ile seks sahnesi ise dizinin en heyacanlı kısmı idi. Zaten yaklaşık 5. bölüm sonrası anlamışdım Adam da birşeylerin olmasına. :A

Otis ise tam bir ergen. Eli bir organında kalmış. :A
Maave çok aptal. Otisden hoşlanıyor ama bebek aldırdıktan sonra yine gidip siyahi çocukla seks yapıyor. :(
Son sahnede ise Otisi öpüşürken görünce şok oluyor. Sana iyi bile oldu kızım...

Diziye devam ederim ama böyle 45dklık bölümü 15dkya izleyerek. :A

Puanım
6/10

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
1X1

Çok ergence ama bu. Bu neden bu kadar ünlendi ki. Herkes izliyor, bir kaç bölüm izleyeyim, kim hakkında konuşursa ağzının payını oradacikta vereyim.

• Güldürdün
Reactions: Ahmed