''Sevil''meyen Gazeteci Harekete Geçti

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Sevilay Yükselir bukalemun gibi nerde menfaat oranın rengine bürünüyor...
iftira ediyon.. sabahın eski sahibi Malatyalı kendisi de Malatyalı olunca Habertürk'te iyi işi olduğu halde sabaha geçti.. kadın geziyi savundu daha dün başbakana gezi ile 17 aralığı birleştirme dedi. Ergenekonda Türkan saylana yapilani eleştirdi. Hanifi Avcıyi hatta kendisine iftira atan oda tvcileri savundu İlker basbugu savundu bunları yaptığı için mi donek. paralelcilerin kadına bunlardan dolayı kıl da siz niye kilsiniz anlamıyorum)))

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
iftira ediyon.. sabahın eski sahibi Malatyalı kendisi de Malatyalı olunca Habertürk'te iyi işi olduğu halde sabaha geçti.. kadın geziyi savundu daha dün başbakana gezi ile 17 aralığı birleştirme dedi. Ergenekonda Türkan saylana yapilani eleştirdi. Hanifi Avcıyi hatta kendisine iftira atan oda tvcileri savundu İlker basbugu savundu bunları yaptığı için mi donek. paralelcilerin kadına bunlardan dolayı kıl da siz niye kilsiniz anlamıyorum)))
Kimi kandırıyorsun sen?

Sevilay Yükselir değilmi Hanifi Avcı için "adını duyduğum yerde böğüresim gelir" diyen.:)

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Kimi kandırıyorsun sen?

Sevilay Yükselir değilmi Hanifi Avcı için "adını duyduğum yerde böğüresim gelir" diyen.:)
yazılarını oku. kadın geçen ay röportaj yaptı yahuu))) hatta Hanifi avcinin avukatını iki kez programına çıkardı. sonra kendi avukatı yaptı. Gülene dava artırdı .. iyi nefret ediyormuş sevse ne yapardı acaba)))

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
yazılarını oku. kadın geçen ay röportaj yaptı yahuu))) hatta Hanifi avcinin avukatını iki kez programına çıkardı. sonra kendi avukatı yaptı. Gülene dava artırdı .. iyi nefret ediyormuş sevse ne yapardı acaba)))
Hanifi Avcı'nın açıklamaları şimdi İktidarın hoşuna gidiyor,zamanında devrimci karargahtan içeri atılırken kılını kıpırdatmamışlardı.kime hikaye anlatıyorsun?:)
Haliçte Simonlar kitabının yayınlanmaması için İktidar neler yapmıştı balık hafızlamı sanıyorsun sen beni?:)

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Hanifi Avcı'nın açıklamaları şimdi İktidarın hoşuna gidiyor,zamanında devrimci karargahtan içeri atılırken kılını kıpırdatmamışlardı.kime hikaye anlatıyorsun?:)
Haliçte Simonlar kitabının yayınlanmaması için İktidar neler yapmıştı balık hafızlamı sanıyorsun sen beni?:)
İktidar değil yahuu paraleciler onlar)))

parlelcile, Hanifi Avcıyi savunduğu için Sevilaya o senin eklediğin videoyu hazırladı)) sen de yem olarak kullandı işte))))) bu kadar ön yargılı olma ön yargılarını kullananlar çıkar böyle)) niye kadın sevilmeyen kadın oldu paralelciler tafindan hiç düşünmezmisin)))

al 2012 de yazısı seni tatmin etmez Ekşiden sağdan Soldan bişey bulur gelirsin))))
http://arsivlemesemolmazdi.blogspot.ru/2012/06/hanefi-avc-neden-serbest-degil-sevilay.html?m=1

bu da bir önceki paralelcilerin ilk kıl oldukları yazı

http://haberevet.com/haber/20120305/528192/haber.html

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
İktidar değil yahuu paraleciler onlar)))

parlelcile, Hanifi Avcıyi savunduğu için Sevilaya o senin eklediğin videoyu hazırladı)) sen de yem olarak kullandı işte))))) bu kadar ön yargılı olma ön yargılarını kullananlar çıkar böyle)) niye kadın sevilmeyen kadın oldu paralelciler tafindan hiç düşünmezmisin)))

al 2012 de yazısı seni tatmin etmez Ekşiden sağdan Soldan bişey bulur gelirsin))))
http://arsivlemesemolmazdi.blogspot.ru/2012/06/hanefi-avc-neden-serbest-degil-sevilay.html?m=1
Ekşi'den konuya yazı alıp getiren şerefsizdir.

Sevgili kardeşim Hanifi Avcı dün kötüydüde bugünmü değerli oldu?

Adam dediki paralelciler devlette kadrolaştı,Cemaat devleti ele geçirdi dedi,bunuda İçişleri bakanı vasıtasıyla Başbakan'a anlatmış ama dönüp yüzüne bakılmamış bile bunu kendi açıklamalarından okuyoruz.:)

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Ekşi'den konuya yazı alıp getiren şerefsizdir.

Sevgili kardeşim Hanifi Avcı dün kötüydüde bugünmü değerli oldu?

Adam dediki paralelciler devlette kadrolaştı,Cemaat devleti ele geçirdi dedi,bunuda İçişleri bakanı vasıtasıyla Başbakan'a anlatmış ama dönüp yüzüne bakılmamış bile bunu kendi açıklamalarından okuyoruz.:)
paralelcileri ondan kim daha iyi bilebilir onları emniyetin içine sokan o

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Hanifi Avcı dürüst namuslu vatandaştır.Kitabını okumadın herhalde.:)
Yok okumadım. Hanefi Avcı pek dürüst ama solculari fena işkenceden geçirmiş. namuslu? oda biraz zorlama. malum paralelciler özel hayatı deşifre etmeyi sever eşini aldattığını mahkemeye onaylattilar)))

ama en zeki Polis Müdürü olduğu malum işini iyi yapıyor.

paralelciler onun öğrencisi kendisi diyor. ve emniyete sokan da o. dindar diye soktuk diyor. ama sonradan anladım bunların kumpas yaptığını. emin aslan sabri oku da paralelciler Hanifi Avcı gibi kumpasa getirdi. düşün Hanefi Avcı gibi bir polisi 30 yol kaldırmış üstüne kumpasa getirmiş bir gurup Başbakanı 8 yıl kaldırmış çok mu))

Hanefi Avcıyi ben de ilk başta pek inanmamistim ama paralelcilerin iddiaları da pek akla yatkın değildi. paralelciler herkesi kaldırmış hükümeti kaldırması da Normal bunda şaşılacak bişey yok