Sessiz Derbide Sessiz Sonuç! (Galatasaray 0-0 Beşiktaş)

Dev derbi sizce nasıl sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    7
  • Anket kapatılmış .

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
KZG6cI.jpg

Spor Toto Süper Lig’in 26. haftasında Koronavirüs salgınına yönelik alınan tedbirler nedeniyle seyircisiz oynanan derbide Galatasaray, sahasında konuk ettiği Beşiktaş ile 0-0 berabere kaldı.

Bu sonuçla birlikte yenilmezlik serisini 10 maça çıkaran Galatasaray ligdeki puanını 50'ye yükseltti. Beşiktaş ise yenilmezlik serisini 4 maça yükseldi ve puanını 44 yaptı.

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Seyircisiz maçlar hep ev sahibi kazandı ama bunda böyle olacağını düşünmüyorum kısır bir maç bekliyorum başladığı gibi bile bitebilir (Galatasaray'ın yenileceğini düşünmüyorum)

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,294
Puanı
1,060
Berabere biteri işaretleyecektim. Beşiktaş kazanırı işaretledim. Neyse bunda da vardır bir hayır. :D

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Seyircisiz maçlar çok sıkıcı oluyor gerçekten. Ancak benim tek korkum takımın bu salgın nedeniyle konsantrasyonun bozulması. Aksi taktirde, tam konsantrasyon olmuş bir Galatasaray’ın 3 puan almama ihtimali yoktu bu maçta, hele bir de salgın olmayıp seyircili olsaydı. Sırf Galatasaray puan kaybetsin diye bu hafta ertelemediler ligi, eğer onları sevindirirsek esas ben ona yanarım!

Zalimlerin tahtlarını yıktıığımız bir gün olması dilieğiyle.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,436
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Seyircisiz maçlar çok sıkıcı oluyor gerçekten. Ancak benim tek korkum takımın bu salgın nedeniyle konsantrasyonun bozulması. Aksi taktirde, tam konsantrasyon olmuş bir Galatasaray’ın 3 puan almama ihtimali yoktu bu maçta, hele bir de salgın olmayıp seyircili olsaydı. Sırf Galatasaray puan kaybetsin diye bu hafta ertelemediler ligi, eğer onları sevindirirsek esas ben ona yanarım!

Zalimlerin tahtlarını yıktıığımız bir gün olması dilieğiyle.
Seyircisiz olması iyi 1986-1987 olayı ortaya çıkmışken olay çıkardı maçta @Tolstoyevski

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
ETKGtRGWsAAq8pc

Kadro oldukça güzel gözüküyor. Belhanda bu tür maçlarda pislik yaratarak bir şekilde fayda sağlıyor tıpkı fenerde Volkan gibi. Ancak ben Seri-Lemina yerine Ömer Bayram olabilir diye bekliyordum ama biraz riskli olsa da stratejik olarak doğru bir seçim olmuş. Ömer Bayram da maça 60 civarı girerek takımın fiziksel düşüşüsüsününü yavaşlatır.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Ve TS-Başak maçı berabere bitti bu muhteşem oldu :Z Tarikatımız görevini yerine getirdi, sırada 3 puan var bize düşen. Ancak bu beraberlik takımdaki stresi biraz olsun azaltacaktır, kafanın rahat olması açısından oldukça iyi oldu. Mağlubiyette dahi hiçbir şey bitmez bırak beraberliği. Ancak galip gelirsek ligdeki psikolojik üstünlüğü ele geçiririz ve şampiyonluğun en büyük adayı oluruz halen 1 puan farkla üçüncü durumda olacak olsak bile.

Teşekkürler büyük Galatasaray lobisi:Z

@Bully @Sherlock @MasacRE @bazinga

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Ve TS-Başak maçı berabere bitti bu muhteşem oldu :Z Tarikatımız görevini yerine getirdi, sırada 3 puan var bize düşen. Ancak bu beraberlik takımdaki stresi biraz olsun azaltacaktır, kafanın rahat olması açısından oldukça iyi oldu. Mağlubiyette dahi hiçbir şey bitmez bırak beraberliği. Ancak galip gelirsek ligdeki psikolojik üstünlüğü ele geçiririz ve şampiyonluğun en büyük adayı oluruz halen 1 puan farkla üçüncü durumda olacak olsak bile.

Gs’mizin rakipleri şampiyon olmamız için kendilerini yok etmeye devam ediyor... :A

Bu arada Melo’dan mesaj var...

• Harika

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Trabzonun başakşehirle berabere kalmasından sonra fikrimi değiştiriyorum GALATASARAY Alır diyorum belhanda neden kadroda şimdi daha iyi anladım :F

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
Beraber biter diye işaretledim.
Ligden uzaklaştığım için çok ilgimi çekmiyor.

Hakeden kazansın diyelim,sessizce uzaklaşalım...

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Bugün Falcao ya güveniyorum totem olarak profil fotoğrafı yaptım

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Seyircisiz olayı bizle beraber Ts'yi de vurdu en azından, o iyi oldu :A

• Güldürdün

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Sen sakatsın yalnız Ademcim, bugün oynama şansın yok. :A Ama desteğini yüreğimizde hissedeceğiz :A @Maskeli Fedai ye destek yok mu bu arada :A

Hadi bakalım başladık. Gazamız mübarek olsun...
Evet yazdıktan sonra sakatlığımı fark ettim, editledim hatta mesajı :A

@Maskeli Fedai adlı leş de umarım şaşırtır beni de iyi oynar bugün, onu da unuttuk bak benim için yok hükmünde olduğundan herhalde :A