Satın Almayı Hedeflediğiniz Şeyler Listesi 💰

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Ayran :bhr:
Okadar oldu mu cidden :eek: Bim ayranı sanki 4 TL falandı en son ben alırken :A
Evde kendin yapsana ama hazırın tadı ayrı olabiliyor :A bizim buranın yoğurdu biraz sıvımsı ve ayranı harika oluyor :A
Hiç yayık ayranı içtin mi dışarda :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bir evde yoğurt neden olmasın :A
Ya evet TR'de yapılan yoğurtlar ile aynı tadı vermiyor yapılırken. Neyseki buranın satın alınan yoğurdu katkısız iyi ve lezzetli oluyor.
2 senedir gelmedim işte ve bu sene giden tanıdıklarım ciddi oranda ürünlerin pahalı olduğuna değindiler. Anlaşılan biz arrık ordan az eşya alırız bura ile fark azalıyor diye.
Ama sizin paranız da değerlendi TL'ye göre. O nedenle size daha pahalı gelmez. :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ama sizin paranız da değerlendi TL'ye göre. O nedenle size daha pahalı gelmez. :D
Aynen öyle. Zaten yakın miktar olunca yük yapmaya gerek yok İsveç'te alırız dediğimiz oluyor ama bazı şeyler hâlâ orda çok daha ucuz. Power Bank aldırdım Tr'den burda 4 katı fazla diye ve bozuk çıksa da bir şey olmaz 80 Kr denk geliyor dedim açıkçası

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Ayran almayı düşünüyorum evdeki son kalanı da bitirdim az önce.

Şöyle 6-7 lira bandı 2 litrelik bir şey denk gelirse güzel olur ama son dönemde 10 lirayı geçmeye başladı 2-2.5 litrelik olanlar. :A
Ayran konusu gerçekten mercek altına alınmalı sayın admin, en büyük tutkularımdan birisi olan Özerhisar Ayranı gün geçtikçe erişilmesi zor bir hal alıyor. :A

OzerhisarAyran.jpg

• Güldürdün
Reactions: bazinga and 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,164
Puanı
1,060
Ya ayran konusu açıldı canım yine kokoreç çekti...
Ya hiç sorma, hangi usül seversin? İzmir mi?

Bir evde yoğurt neden olmasın :A
Ya evet TR'de yapılan yoğurtlar ile aynı tadı vermiyor yapılırken. Neyseki buranın satın alınan yoğurdu katkısız iyi ve lezzetli oluyor.
2 senedir gelmedim işte ve bu sene giden tanıdıklarım ciddi oranda ürünlerin pahalı olduğuna değindiler. Anlaşılan biz arrık ordan az eşya alırız bura ile fark azalıyor diye.
İsveç'te hangi marka yoğurt tüketiyorsun?
Ayran konusu gerçekten mercek altına alınmalı sayın admin, en büyük tutkularımdan birisi olan Özerhisar Ayranı gün geçtikçe erişilmesi zor bir hal alıyor. :A

Ekli dosyayı görüntüle 108109
Sen nasıl tedarik ediyorsun? :A