Samira Efendi - Cleopatra | Azerbaycan - Eurovision 2020

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Şunları kıskandım. :A Hepsini dinle ne demek istediğimi anlarsın. :A

Ve tabi ki bu yıl kesin olarak ilk 5'te yer alacak olan biz. :Z
Canım 40 şarkının hepsine baktım. Norveç ve Litvanya güzel evet. Ama ben bizimki 1. olacak demiyorum ki. İlk 10da kesin yer alır diyorum. :D
Sizin şarkı klipte güzel olsa da canlı da batacak ve klipdeki havasını veremeyecek bir parça.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Canım 40 şarkının hepsine baktım. Norveç ve Litvanya güzel evet. Ama ben bizimki 1. olacak demiyorum ki. İlk 10da kesin yer alır diyorum. :D
Sizin şarkı klipte güzel olsa da canlı da batacak ve klipdeki havasını veremeyecek bir parça.
Bence ilk 5i hakediyor. Ben diğer şarkıları dinlemedim ama eğer canlı performansı yine bu ayarda olursa mükemmel olur :Z
Sahne şovunu merak ediyorum. ilk dinlediğimde eh işte deyip şimdi çok iyi diyorum :A ama hâlâ sözleri zayıf, müziği ise güçlü bulmaktayım

Bu sabah reaction videoları izledim. Ağızları açık dinlemişler sizinkini :A

• Harika
Reactions: Ahmed

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Kıskanma canısı. :Z

Şaka bir yana Azerbaycan'dan beklentim yüksekti en azından geçen seneki performansını aratmaz diyordum ama ben bu şarkının ilk 10'a gireceğini düşünmüyorum. :D

• Sinir Bozucu

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060
@Ahmed ben çok sevdim şarkıyı kızda çok güzelmiş onuda beğendim umarım canlı performansta iyi iş çıkarır :D

• Harika

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Bence ilk 5i hakediyor. Ben diğer şarkıları dinlemedim ama eğer canlı performansı yine bu ayarda olursa mükemmel olur :Z
Sahne şovunu merak ediyorum. ilk dinlediğimde eh işte deyip şimdi çok iyi diyorum :A ama hâlâ sözleri zayıf, müziği ise güçlü bulmaktayım

Bu sabah reaction videoları izledim. Ağızları açık dinlemişler sizinkini :A
Ben de ilk öyle izledim. 3 dk boş geçmiyor, şarkıra herşey var dolu dolu. :Z
Kıskananlar çatlıyor. :Z :Z @kerem

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: kerem and Dosi