"Saklı Kalan" | Tanıtım Fragmanları - Show TV

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Evet konudaki değişiklikler göze çarpıyor. Hem Defne, hemde kızın annesi ölmemiş gibi gösteriliyor şu an yani yani bir dizi gibi başlayacakları buradan belli. Bu hali bence daha iyi olmuş, ben beğendim. Umarım reytingleri iyi gelir. :)

İlk fragmanlarda ki tadı alamadım ben.Çok değişik bir gizem ve gerilim vardı ilk bölümde.:(
Bilemiyorum ben kararsızım.:(

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
İlk fragmanlarda ki tadı alamadım ben.Çok değişik bir gizem ve gerilim vardı ilk bölümde.:(
Bilemiyorum ben kararsızım.:(
Ben izlemeden yorum yapmak istemiyorum ama açıkçası ilk bölümde ben sahne geçişlerini beğenmemiştim. Zaten konusu farklı olduğundan soğuk gibi algılanıyordu, sahne geçişleri de iyi olamayınca daha da soğuk geldi izleyiciye ama ben bu yeni halinden umutluyum. Eski hali 20 Dakika, yeni hali İntikam gibi bir şey oldu bence seyirciye gelen soğukluğunu değerlendirirsek. :X

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Fragmanlar fena olmasa da dizinin hiç şansı yok maalesef..

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ben izlemeden yorum yapmak istemiyorum ama açıkçası ilk bölümde ben sahne geçişlerini beğenmemiştim. Zaten konusu farklı olduğundan soğuk gibi algılanıyordu, sahne geçişleri de iyi olamayınca daha da soğuk geldi izleyiciye ama ben bu yeni halinden umutluyum. Eski hali 20 Dakika, yeni hali İntikam gibi bir şey oldu bence seyirciye gelen soğukluğunu değerlendirirsek. :X

Evet biraz boşluk vardı işte ona gizem diyorum ben.:DEn sevdiğim yanıydı.
Devam edelim bir hele belki eskisinden güzeldir.:)