"Saklı Kalan" | Tanıtım Fragmanları - Show TV

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
lkMjJZih3Vk49AkmaUDrT2o0.jpg

Yapımcılığını Esprit De Coprs Production'un üstlendiği senaryosu, oyuncu kadrosu ve müzikleriyle iddialı bir şekilde hazırlanan "Saklı Kalan" dizisi yeni bölümleriyle Pazar akşamı başlıyor!

Başrollerinde Melis Birkan, Muhammet Uzuner, Özgür Çevik, Burak Sağyaşar, Ceyda Olguner, Burak Sergen, Boglarka Csösz ve usta oyuncu Meral Çetinkaya'nın bulunduğu ve yönetmenliğini başarılı yönetmen Mehmet Ada Öztekin'in yaptığı Saklı Kalan'ın yeni tanıtım fragmanları yayınlandı.

İddialı dizinin yeni tanıtım fragmanları;

1. Tanıtım Fragmanı;

2. Tanıtım Fragmanı;

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
İki tanıtımda çok güzel olmuş. Özellikle 2. tanıtıma bayıldım. Harika! :)

Konudaki ilk değişiklik benim gözüme çarptı tanıtımdan görüldüğü üzere. Bu yeni hali bence daha iyi izleyici çekecek cinsten. Oyuncu kadrosu ve yönetmenden kaynaklanan bir kalitelik söz konusu. İlk bölümdeki eleştirdiğim küçük noktalar yeni bölümde olmayacak. Umarım reytinglerde de güzel sonuçlar elde eder. :)

Son düzenleme:

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
İki tanıtımda çok güzel olmuş. Öellikle 2. tanıtıma bayıldım. Harika! :)

Konudaki ilk değişiklik benim gözüme çarptı tanıtımdan görüldüğü üzere. Bu yeni hali bence daha iyi izleyici çekecek cinsten. Oyuncu kadrosu ve yönetmenden kaynaklanan bir kalitelik söz konusu. İlk bölümdeki eleştirdiğim küçük noktalar yeni bölümde olmayacak. Umarım reytinglerde de güzel sonuçlar elde eder. :)
SSl bağlantı hatası yüzünden fragmanı izleyemedim,dizi bu pazarmı başlıyordu bende izleyeceğim.

İlk bölümünü beğenmiştim.:)

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
SSl bağlantı hatası yüzünden fragmanı izleyemedim,dizi bu pazarmı başlıyordu bende izleyeceğim.

İlk bölümünü beğenmiştim.:)
Evet. Bu Pazar başlıyor, fragmanı izle bence. Özellikle 2.'si süper olmuş. :)

@denizz19 kankee bu fragmanları izlemen lazım kesinlikle senin. Beğenceğine inanıyorum diziyi çünkü. ;)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Çok kötü, başarılı olmasına ihtimal vermiyorum.. Kısa zamanda yayından kaldırılır..

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Evet. Bu Pazar başlıyor, fragmanı izle bence. Özellikle 2.'si süper olmuş. :)

@denizz19 kankee bu fragmanları izlemen lazım kesinlikle senin. Beğenceğine inanıyorum diziyi çünkü. ;)
İlk fragmanı izlemiştim,ikinci fragmanıda beğendim.İlk izlediğimde kaliteli bir dizi olduğunu söylemiştim.:)

cık pc den izlemem show tv sitesi zaten iyi değil :)
Sen daha Atv'nin sitesini görmemişsin.web sitesi gerçekten kötü. Bazı programlarla ilgili bilgiler taa 2011 sonbahar sezonundan kalma.:)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,644
Puanı
1,061
İlk fragmanı izlemiştim,ikinci fragmanıda beğendim.İlk izlediğimde kaliteli bir dizi olduğunu söylemiştim.:)

Sen daha Atv'nin sitesini görmemişsin.web sitesi gerçekten kötü. Bazı programlarla ilgili bilgiler taa 2011 sonbahar sezonundan kalma.:)
vışşşhh :F atv nin sitesini kullanmıyorum neyse ki arada kmoi bakıyorum sadece :F

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Pazar rakipleri çok güçlü ve 2. bölümü yayınlanacak dizinin tutması zor.Başarılar.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Bakalım bu sefr 2. bölümü görecekmi.:F

Güzek olmuş tanıtımlar.:)

Yeni versiyonda fark baya büyük.Anne ölüydü kızın ikzi vardı baya değişmiş.Şu sarışına sevgili gelmiş pek bir değişik.Bekliyoruz.

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Güzek olmuş tanıtımlar.:)

Yeni versiyonda fark baya büyük.Anne ölüydü kızın ikzi vardı baya değişmiş.Şu sarışına sevgili gelmiş pek bir değişik.Bekliyoruz.
Evet konudaki değişiklikler göze çarpıyor. Hem Defne, hemde kızın annesi ölmemiş gibi gösteriliyor şu an yani yani bir dizi gibi başlayacakları buradan belli. Bu hali bence daha iyi olmuş, ben beğendim. Umarım reytingleri iyi gelir. :)

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Konu değişmiş :( Hayırlı olsun bakalım, izlemeye devam edeceğim, inşallah kendini devam ettirecek kadar reyting alır.