BluTV Sahipli - Dizi Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
diyorum iste her dizinin resmi youtube sayfasina bölüm atılıyor ama turkiyeye acmiyolar turkler de vpn ile izliyor :)
aaa evet türkiyeye kullanıma sunmadı diyor ama en iyi blutv sanırım birde ben kanal d sihirli annemin eski bölümlerine bakıyordum blu yüzünden bakamıyorum eski dizileride almıslar satın alacam sanırım :A

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
aaa evet türkiyeye kullanıma sunmadı diyor ama en iyi blutv sanırım birde ben kanal d sihirli annemin eski bölümlerine bakıyordum blu yüzünden bakamıyorum eski dizileride almıslar satın alacam sanırım :A
En iyisi Vpn :( benim anlamadigim alt yazisi olmayan turk dizisini neden yurt disina acarsinda turkiyeye acmazsin

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
la @Doğu boşunamı etiketliyoruz seni buraya? hanı ilk bölüm yorumun nerde :)

@turkuazz sende de blu tv vardı sanırım :)

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
la @Doğu boşunamı etiketliyoruz seni buraya? hanı ilk bölüm yorumun nerde :)

@turkuazz sende de blu tv vardı sanırım :)
La bugün blutvye bi giriyim dedim bakayım üyeliğim bitmiş mi bitmemiş mi diyerekten. Sonra bir film açtım onu seyre koyulmuşum Sahipli'yi unutuvermişim :A En yakın zamanda izlerim :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
La bugün blutvye bi giriyim dedim bakayım üyeliğim bitmiş mi bitmemiş mi diyerekten. Sonra bir film açtım onu seyre koyulmuşum Sahipli'yi unutuvermişim :A En yakın zamanda izlerim :)
bende sahipli ye başlayana kadar blu da iki tane erotik film izlemiştim yani anlıyorum seni :) onlar daha dikkat çeksede bir zahmet kendini zorlayıp sahipli dizisine başla artık :)

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
bende sahipli ye başlayana kadar blu da iki tane erotik film izlemiştim yani anlıyorum seni :) onlar daha dikkat çeksede bir zahmet kendini zorlayıp sahipli dizisine başla artık :)
Bu ithamlarını şiddetle reddediyorum :A Taksi Driver isimli kült filmi izledim elimde belgeler var :A İzleme geçmişimi kamuoyu ile paylaşabilirim :A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
onunla karıştırmam imkansız çünkü fake taksi erotik sınırlarını çoktan aşmış işi foka çevirmiş bir yapım :) biz sınırlarımızı biliriz erotiği aşmayacak :)
Fake Taksi diyince aklıma nedense hep şu foto geliyor :A

hqdefault.jpg

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bu ithamlarını şiddetle reddediyorum :A Taksi Driver isimli kült filmi izledim elimde belgeler var :A İzleme geçmişimi kamuoyu ile paylaşabilirim :A
aaa biliyordum sen bosuna para vermezsin üyeliğe ayoll demek bir haltlar karıştırıyordun blu tvde @destere :kizgin::kizgin::kizgin:
iuuq_NV_00dvoztqt_SL_gjmft_SL_xpseqsftt_SL_dpn0312201_2NU_0spmmjoh_SK_qjo_SL_kqh.jpg

Reaksiyon puanı
156
Puanı
65
Ah ah su evi kullana kullana hasat ettiler sahibi kim acaba merak ediyorum kabuslar evinden beri favori mekanim

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
acaba bendemi satın alsam hem kendine özel dizileri varmıs hemde en önemlisi artık yerli diziler youtubeden yayınlanmıyor goggoleden parça parça izlemek çok zahmetli :(
Youtube'dan kaldırılan diziler puhu tv'den yayınlanıyor işte oradan izlesene :D

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
aaa bende bulude yayınlanıcakalr artık sanıyordum phu ücretsizse eğer ozaman bulu tv alanlar ne yapıyor :A
Puhu'da fazla bir şey yok tvdeki yerli dizilerin bölümlerini oraya koyuyorlar. Bir de orada da bir dizi yayınlanacaktı sanırım fi çi pi diye :D Blu tv yabancı dizi film ve kendi dizileri de var oranın içeriği daha geniş :D