BluTV Sahipli - Dizi Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Puhu'da fazla bir şey yok tvdeki yerli dizilerin bölümlerini oraya koyuyorlar. Bir de orada da bir dizi yayınlanacaktı sanırım fi çi pi diye :D Blu tv yabancı dizi film ve kendi dizileri de var oranın içeriği daha geniş :D
phu ile buluyu ben aynı sanıyordum aslında hahah :F

hatta bulut tv konusuna bu forumda eleştiri yazısı yazdım kiralık aşk izledim ama donuyordu demiştim ikisini aynı yer sanıyormusum sen şimdi diyene kadar :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
aaa biliyordum sen bosuna para vermezsin üyeliğe ayoll demek bir haltlar karıştırıyordun blu tvde @destere :kizgin::kizgin::kizgin:
iuuq_NV_00dvoztqt_SL_gjmft_SL_xpseqsftt_SL_dpn0312201_2NU_0spmmjoh_SK_qjo_SL_kqh.jpg

kesinlikle o tarz filmlerden bir tane bile izlemedim hem o tarz filmleri izlemek için zaten ayrıca istek belirtmen lazım sitede ? ben hiç istek bile belirtmedim:) zaten öyle filmlerden nefret ederim beni @Doğu ile karıştırma :)

sen hala dedikodu yapıyorsun bir an önce üye olsana bekliyorum seni? hem üye olmanda kolay, kredi kartın varsa kendi kartınla yoksa baban şimdi uyumuştur onun cüzdanını aşır onun kartıyla üye ol:) bir hafta dene beğenmezsen iptal et :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
kesinlikle o tarz filmlerden bir tane bile izlemedim hem o tarz filmleri izlemek için zaten ayrıca istek belirtmen lazım sitede ? ben hiç istek bile belirtmedim:) zaten öyle filmlerden nefret ederim beni @Doğu ile karıştırma :)

sen hala dedikodu yapıyorsun bir an önce üye olsana bekliyorum seni? hem üye olmanda kolay, kredi kartın varsa kendi kartınla yoksa baban şimdi uyumuştur onun cüzdanını aşır onun kartıyla üye ol:) bir hafta dene beğenmezsen iptal et :)
HHAHAHA aa tamam cnm yine kabak @Doğu nun başına patladı desene o pis düşünceliyle seniN GİBİ TERBİYELİ birisiyle karıştırmam tabikide :A :A :A

MelankoliK

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,201
Puanı
411
1x1. Bölüm

güzel bir başlangıç yaptı dizi korku unsurlarını fazla kullanmışlar ama çoğu sahne klişe benzerlerini aratmıyor, seyircide bölüm boyu ürperti yaratmak için müziği aşırı ve yersiz kullanmışlar sanki , birde başroldeki kızın rol kabiliyetinde ufak tefek kusurlar var gibi, yoksa dizi taş gibi :)

yeni evlenen büşra daha siftah yapamadan cillop gibi nişanlısının kafayı yiyip banyoda kendine kazık saplaması sonucu öldüğünü görünce bunalıma girer doğduğu kasabaya gidip sakinlik ve huzur arar nedensiz bir şekilde ( bunun nedeni korku filmlerinde tenha bölgeler, mezarlık, orman, ıssız ev sahnesi gerektiği için olabilir :)
kafayı sıyırmış bir muhtar aksak bir sağlık ocağı çalışanı annesini kaybetmiş parlak bir oğlanla donatılmış kasaba teması büşrayı karşılar , öğretmen selim yolda bulduğu yaralı ve tıfıl kızı sağlık ocağına getirince doktor büşrayla sevişerek bakışırlar :) bu tarz filmlerdeki şu ilk bakışmaların bu kadar ofsayt olarak sunulması insanı diziden soğutan unsurlar
yalnız son sahne gerçekten gerilimi yüksek bir sahneydi büşranın elif adlı tıfıl kızı gece karanlığında takip ederken aniden selimin suratini gördüğü sahnede bayağı gerildim devamı ikinci bölüm :)
bölüm sonundaki sahne harika bitti ikinci bölüme geçmek için sabırsızlanıyorum :)

blutv kalitesine aşina @Doğu @MEnes @MasacRE- @xemrexxx @Tolstoyevski @Aserat ve @OzaN
fantazik ve korku dizilerinin uzmanı @Çiğdem- @Harunnn60 @cookies @MelankoliK ve @mrt-06

kötü dizi fanatikleri @dosimosi @denizz19 @vadikızı ve @Bully

ve konuyla alakasız @legolas9900 @cevaa @Forumdash ve @berkann ı da ekleyip haber salma görevimi yapıyor ve yazıma son veriyorum:)
@destere ciğim ücretli filmlerden mi bu? :)