Sadettin Teksoy Stranger Things'in Fragmanında

FaJi

Banlı
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Netflix'in yaptığı dünyaca ünlü Stranger Things dizisinden süprizler bitmiyor. Daha önce yeni sezon fragmanında Barış Manço'nun efsane şarkısı Dönence kullanılmıştı. Şimdi de yeni fragmanda karşımıza Sadettin Teksoy çıktı.

stranger-things-te-saadettin-teksoy-surprizi-373556-5.jpg

90'lı yıllara damgasını vuran efsane unutulmaz araştırmacı, "Ben Sadettin Teksoy" sloganını kullanan, canavar uzmanı Sadettin Teksoy Stranger Things'in fragmanında görüldü.

İşte o fragman:

Videonun açıklaması: Hawkins’te her şey gittikçe tuhaf bir hal almıştır. Araştırmacı gazeteci Sadettin Teksoy, Hawkins’te yaşanan bu gizemi çözmek için olay yerine doğru yola çıkar.

Daha önceki Barış Manço'nun Dönence şarkısının olduğu fragman:

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Netflix kullanıyorum aylardır ama şu diziye bi türlü başlayamadım. Black Mirror, Narcos, 13RW gibi özgün içerikleri izledim. Önerilere açığım. :) :)

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Çok iyi :D
Helal olsun Netflix'e, epey hoşuma gidiyor Netflix Türkiye.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Çok iyi :D
Helal olsun Netflix'e, epey hoşuma gidiyor Netflix Türkiye.
İlk üyelerindenim ben de hala devam ediyor ama içerik olarak kendini fazla geliştiremedi bir iddiaya göre Netflix Ortadoğu’ya verdiği hizmette bile Türkiye içeriğinden daha fazla içerik varmış. :A

Gerçekten de öyle popüler Amerikan dizilerin çoğu yok özellikle komedi. Netflix Almanya’ya baktım neler var neler. :(

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
İlk üyelerindenim ben de hala devam ediyor ama içerik olarak kendini fazla geliştiremedi bir iddiaya göre Netflix Ortadoğu’ya verdiği hizmette bile Türkiye içeriğinden daha fazla içerik varmış. :A

Gerçekten de öyle popüler Amerikan dizilerin çoğu yok özellikle komedi. Netflix Almanya’ya baktım neler var neler. :(
Ortadoğu ile Türkiye bir mi? Daha büyük pazar sonuöta (b)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Netflix kullanıyorum aylardır ama şu diziye bi türlü başlayamadım. Black Mirror, Narcos, 13RW gibi özgün içerikleri izledim. Önerilere açığım. :) :)
bende narcos u sevmedim :) onu bırak stranger things e başla :)
Harika olmuş, Netflix bu işlerde harika. :Z
umarım bu sefer diziyi yarım bırakmamışsındır:) senin başladıkların çokda bitirdiklerin çok az :)

Ortadoğu ile Türkiye bir mi? Daha büyük pazar sonuöta (b)
yalnız bu benzetme olmamışki @mrt-06 göümceğimi destekliyorum ortadoğu denince bizde zaten giriyoruz içine tek ülkeden bahsetmemişsinki :)

bizde sansür var içerik o yüzden gelişmiyor en ufak şeyde gürler bizimki eyy netflix haddini bileceksin diye :)