'Sadakatsiz' Sezon Sonunda Final Yapıyor! | Kanal D

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,646
Puanı
1,060
Ay yapımın hatalı işlerindendi:A Ay yapım şimdi şimdi toparlanacak bekle sen :A
Gerçekten UTC'yi hiç izlemedin mi? :eek:

Çok şey kaçırmışsın. :( İkinci sezonu çöptü ama ilk 13 bölümü yabancı dizilerle kapışacak kalitedeydi. :A Kadın ile beraber Salı günleri mutlaka izlerdim. Sonradan sadece Kadın'ı takip ettim ama. :A

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,072
Puanı
410
Haybeye, şansa bala bir sezon geçirdi. Bu sezonki hikayesine rağmen.
Hayırlısı olsun, ilk sezonki performansıyla hatırlanacak…

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,953
Puanı
1,061
Buzdolaplarının normalde 3 yıl garantisi oluyormuş buradaki o kadar dayanamadı. :A @offensive'in de dediği gibi bu sezon boşluktan izlenmişti zaten. Yine de Kanal D'nin yükselme devrini tekrar başlatan işlerden biri olarak hatırlanacak.
------

Ay yapımın hatalı işlerindendi:A Ay yapım şimdi şimdi toparlanacak bekle sen :A
Şu an hatanın dik alası olan Baba'yı izlediğini görmesek inanacağız. :A

Son düzenleme:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Son bölümleri gerçekten istenilen seviyede değil, gerçi bu sezonu pek severek izlemedim ama bırakmak da istemedim. Bölümleri tamamlayacağım. Ateş karakterinin ayrılmasına sevindim, eski eşi de ayrılır sanırım. (Belki de ayrılmıştır, son iki bölümü izleyemedim henüz.) Ateş karakteri beklentiyi veremedi ki hikayesi de beni heyecanlandırmadı, izleyici de merak uyandırmadı. Keşke daha farklı bir sezon planlaması yapılsaydı. Neyse sağlık olsun, tüm ekibin de emeklerine sağlık. Özellikle ilk sezonuyla ekranların unutulmaz işlerinden birine imza attıklarını çok rahat söyleyebilirim.

• Harika
Reactions: Carpe Diem

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,116
Puanı
710
Her ne kadar eski sezondaki tadının zerresi olmasa bile 61 bölümü görmesine sevindim, Kanal D'nin eski günlerine yaklaşmasındaki en büyük etkenlerden biri oldu. Umarım diğer sezon Medyapım'dan yine bu tadı alabileceğimiz bir dizi çıkar.
Çıktıya kardesim yasak elmada oda :)