'Sadakatsiz' Sezon Sonunda Final Yapıyor! | Kanal D

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,752
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Eza4yxLWUAEp7wI

'Sadakatsiz'in final bölümü belli oldu!

Yapımcılığını Medyapım'ın, yönetmenliğini Neslihan Yeşilyurt'un üstlendiği; başrollerini Cansu Dere, Caner Cindoruk, Berkay Ateş ile Melis Sezen'in paylaştığı dizinin bu sezon ekran macerasını sonlandıracağı geçtiğimiz günlerde öğrenilmişti.

Caner Cindoruk, magazin muhabirlerine yaptığı açıklama son 10 bölümlerinin kaldıklarını açıkladı. Bir değişiklik olmazsa son olarak 50. bölümü yayınlanan dizinin 61. bölümünde ekran macerasını sonlandırması bekleniyor.

Sadakatsiz, yeni bölümüyle her çarşamba 20.00'de Kanal D'de!

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,856
Puanı
360
Beklenen bir olaydı. 61 bölüm de iyi bir sayı ancak son dönemde diziler (eski dizilere nazaran) boş ve süre uzatmak, konuyu hemen harcamamak için yazdıkları sahneleri daha çok göze sokar oldular. Bu dizi de bunun en net kurbanı

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,823
Puanı
1,060
Beklenen bir durumdu zaten bu sezon bitmesi iyi olur

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Her ne kadar eski sezondaki tadının zerresi olmasa bile 61 bölümü görmesine sevindim, Kanal D'nin eski günlerine yaklaşmasındaki en büyük etkenlerden biri oldu. Umarım diğer sezon Medyapım'dan yine bu tadı alabileceğimiz bir dizi çıkar.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,465
Puanı
1,060
Tek sezonluk senaryoyu iyi bile uzattılar gayet iyi bir bölüm sayısı.

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,140
Puanı
860
Geçen sezondan eser kalmadı diziden ama çok güzel bir diziydi 61 bölüm gene iyi bir bölüm sayısı umarım Medyapım gene böyle güzel bir dizi hazırlar :Z :love1: :bhr:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Kasım ayında bitmeliydin :T:

Reyting sayfasında demiştim:A En iyisi de olur tüm diziler bitsin.Yeni sezonda bambaşka dizilerle devam edilsin hareket gelsin.Bu sezon çok kötü diziler yapıldı:T:

Bu sezon erkenden sezona girerlerse şaşırmıcam. Mayıs ayında yaz dizilerini ekranlara sürsünler:X

• Harika
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Geç bile kaldılar. Olmayan senaryoyla bu reytingleri nasıl alabildi hala anlam veremiyorum. Keşke ikinci sezonu hiç olmasaymış. :X

Kasım ayında bitmeliydin :T:

Reyting sayfasında demiştim:A En iyisi de olur tüm diziler bitsin.Yeni sezonda bambaşka dizilerle devam edilsin hareket gelsin.Bu sezon çok kötü diziler yapıldı:T:
Bu sezon pek hayırlı geçmedi gerçekten. İzlenilebilecek tek dizi var, o da 'Mahkum'. Kanal D ve Ay Yapım ortaklığında UTC tarzında birm dizi çıksa fena olmazdı bak. :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Geç bile kaldılar. Olmayan senaryoyla bu reytingleri nasıl alabildi hala anlam veremiyorum. Keşke ikinci sezonu hiç olmasaymış. :X

Bu sezon pek hayırlı geçmedi gerçekten. İzlenilebilecek tek dizi var, o da 'Mahkum'. Kanal D ve Ay Yapım ortaklığında UTC tarzında birm dizi çıksa fena olmazdı bak. :A
Ben UTC'den nefret ediyordum KADIN izlediğim için :A Gelmiş bana ne diyorsun yaaaaaaa:F Hem de KADIN'ı sevdiğin halde:A

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Kanal D'nin bu sezon çoğu dizisi iyi gitti, gelecek sezon Çarşamba gününü yine Medyapım dizisine ayırırlar :A