Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,803
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
@slhttnmtl @EmreCan
MmZkm6.jpg

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,950
Puanı
710

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,950
Puanı
710
Ah ah ah çok teşekkür ederim. :A

Benimki çok hızlı da uzamıyor yavaş da uzamıyor valla. Yüzüne yakışırsa benimki kadar tam ideal kendim için. :A
Ben uzunda yakistiriyorum ama kisa da yakisiyor her ikisi de iyi gozukuyor ama sorun şuanlık s i v i l c e v e i z le r i :D

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,950
Puanı
710
Ah çok güzel de o sıkıntın için doktora gidebilirsin. Ben gitmiştim bir krem verdi çok güzel etki etmişti de kullanmayı kesince yeniden oldu. :(
Aslinda bak düzenli yikayinca temizleyince iyi oluyor ama her gun temizlemek zor işte :A Evet yüzünde görmüştüm ama çok fena değil ellemezsen düzenli yüzünü yıkarsan felan artmaz ama su içmek lazim bol tabi bunu ben diyorum ama içmeye fırsat bulamıyorum :A Tabi bir şeyin olacağı varsa da hiç bir şekilde durduramazsın maske yaptığım halde çıkıyor :A O kadar diyimm :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Aslinda bak düzenli yikayinca temizleyince iyi oluyor ama her gun temizlemek zor işte :A Evet yüzünde görmüştüm ama çok fena değil ellemezsen düzenli yüzünü yıkarsan felan artmaz ama su içmek lazim bol tabi bunu ben diyorum ama içmeye fırsat bulamıyorum :A Tabi bir şeyin olacağı varsa da hiç bir şekilde durduramazsın maske yaptığım halde çıkıyor :A O kadar diyimm :A
Ne yüzümü yıkamaktan başka bir şey yapıyorum, sürekli oynuyorum sivilcelerimle ve çok su içmiyorum. Neyse kremi kullanayım bir daha :(

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,950
Puanı
710
Ne yüzümü yıkamaktan başka bir şey yapıyorum, sürekli oynuyorum sivilcelerimle ve çok su içmiyorum. Neyse kremi kullanayım bir daha :(
Bende oynuyom aslında oynadikca yayiliyo saçma evet ama bide ellersen iz olur o daha kötü en iyisi cildiye ama bilemem çok yok gibi sende tabi o foto biraz uzaktı yakini gormedigim için ama 1 2 gun gozlemle su ic cikmiyosa susuz kaldığın içindir.

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Bende oynuyom aslında oynadikca yayiliyo saçma evet ama bide ellersen iz olur o daha kötü en iyisi cildiye ama bilemem çok yok gibi sende tabi o foto biraz uzaktı yakini gormedigim için ama 1 2 gun gozlemle su ic cikmiyosa susuz kaldığın içindir.
O fotoğrafta biraz düzgündü çünkü telefonun kamerasında otomatik biraz filtre var ve önür türlü çok kötü çıkıyor diye filtreleri kapatmadım. :A

Aslında çok değil de dediğin mantıklı. Kreme de başlasam iyi olur ama.

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,950
Puanı
710
O fotoğrafta biraz düzgündü çünkü telefonun kamerasında otomatik biraz filtre var ve önür türlü çok kötü çıkıyor diye filtreleri kapatmadım. :A

Aslında çok değil de dediğin mantıklı. Kreme de başlasam iyi olur ama.
Selahattin şöyle düşün benimkileri filtre bile düzeltemiyor :A Ne inatcı ciktilar yaw bence dediğimi dene yüzüne pek bişi sürme sıkma küçük sivilce bile olsa sıkma izi kalabilir

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl