kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Aynen vay be. :A Ben de ikinci bölümü izledim en son onda bile aynıymışız. Geçen yoğunluğumda izleyememiştim kaldı öyle. Bir dahaki hafta yetişirim. :A

Bize kapalı ya ben de VPN kullanıyorum. Sadakatsiz’i de öyle izledim. :A
Reklamlar çok arttı ya ona bir çare bulamıyorum maalesef. Her 5 dakikada bir reklam çıkıyor, gerçekten çok sinir bozucu bir şey. Youtube Premium çıktığından beri işkence çekiyoruz. :A

• Üzücü
Reactions: dreamy

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,743
Puanı
710
Reklamlar çok arttı ya ona bir çare bulamıyorum maalesef. Her 5 dakikada bir reklam çıkıyor, gerçekten çok sinir bozucu bir şey. Youtube Premium çıktığından beri işkence çekiyoruz. :A
Ben de konumu Almanya olarak kullanıyorum ve cidden her 5 dakikada reklam var. Nasıl dayanıyorsunuz buna... Gerçi konumla alakası yok doğru saçmaladım. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
8. BÖLÜM

Enfes bir bölümdü, hele son sahne... Ali'ye çok sinir oldum bu bölüm, bu ne babacılık? Her şeye anne koşsun, baba sevdalısı olsun... Hep böyledir değer veren değer görmez. Asya neden anlatmadı Ali'ye Volkan & Derin arasında yaşananları hala?

Gönül Hanım'a bayılıyorum, konuşması ve hareketleri çok güzel. Çok doğal bir kadın. Volkan ile pastanedeki 'ıspanaklı börek' olayı güldürdü. :D

Bahar ve Mert barışır gibi duruyor, Mert kendini affettirmek için epey çaba sarf ediyor. Çocuk istemesi bile şaşırttı yani. Bahar yakında affedecek gibi.

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,102
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Sanırım 'Dr. Foster'da da zaman atlaması olayı vardı. Ama ben uyarlamada bu kadar erken olacağını düşünmemiştim. İyi mi oldu acaba bu atlama, yoksa kötü mü? Çarşamba öğreniriz.

Volkan'ın son sahnede öyle gelişi şüphelendirdi. Acaba hastaneyi mi satın aldı?

• Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,183
Puanı
1,060
Sanırım 'Dr. Foster'da da zaman atlaması olayı vardı. Ama ben uyarlamada bu kadar erken olacağını düşünmemiştim. İyi mi oldu acaba bu atlama, yoksa kötü mü? Çarşamba öğreniriz.

Volkan'ın son sahnede öyle gelişi şüphelendirdi. Acaba hastaneyi mi satın aldı?

Emre ne olmuş bu Volkana yaw :D

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
@Dosi sen orijinalinin 2.sezonunu izlemiştin bu 2 yıl sonra olayı 2.sezonun ilk bölümünde varmış sanırım doğru mu? :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Aynen 6. Bölümde.
Baktım fragmana şimdi :A
Bu sezonda Rtük'ün sevmeyeceği çok sahne var :F
Orada yeni sezon olduğu için zaman atlaması çok normal ama bu biraz ilginç oldu. :A Direkt bir bölümde 2 yıl yapmaları tuhaf geldi. :A

O zaman yeni cezalara hazır olalım mı diyorsun. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi