Sınırda Kişilik Bozukluğu - Kazan Dairesinde Kim Var? | Masumlar Apartmanı 29. Bölüm

Kazan Dairesindeki Kişi Kim?

• Kullanılan toplam oy
    9

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,627
Puanı
1,060
En zevkle izlediğim Türk dizisi Yasak Elma ama onun bile son bölümünü izlemedim hala. MA'ya zor sıra gelir gibi. Bu aralar hayatımda genel olarak zamanlama sıkıntısı var. :A
Filmlerin arasında katbolmuşsundur o zaman. Ya da bilmem kaçıncı kez Friends'e başlamışsındır. :A

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,130
Puanı
1,060
  • Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: kerem and serhatt

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Çok boş bırakmışsın, 19. bölümden beri dizi akıp gidiyor. Süresi de tam 2 saate indi. :A
aman aman ne cok inmis süresi :A gerci en son 2 saat 40 dakika falandi sanki.
bi de ne bu, bir sürü video, izle izle bitmedi :A
yalniz diziye ne olmus :eek:
yok ben almiyayim, yine sinirimi bozdu izlerken :A siz buralarda paylastikca bakarim :A

• Güldürdün
Reactions: kerem

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,627
Puanı
1,060
aman aman ne cok inmis süresi :A gerci en son 2 saat 40 dakika falandi sanki.
bi de ne bu, bir sürü video, izle izle bitmedi :A
yalniz diziye ne olmus :eek:
yok ben almiyayim, yine sinirimi bozdu izlerken :A siz buralarda paylastikca bakarim :A
Sinirini nozan şey ne? :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Sinirini nozan şey ne? :A
Dizilerde cok dram vs olunca moralim bozuluyor :A ve zamaninda fazla temizlik takintilari ve davranislar beni bogdu ve sinirimi bozdu, simdi ayni durumlar. Genel olarak arrik dizilerde beni güldüren etkenler yoksa izleyemiyorum. Hekimoglu bu yüzden sezon boyunca tek bir bölümünü atlamadigim tek dizi. Keyif aliyorum.
Zamanla insanin zevkleri degisiyor ve dizide olsa ben üzülmeye gelemiyorum artik :A

• Beğendim
Reactions: kerem

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
İnşallah Naci'dir. :A Belki bu olaylardan sonra mıymıntılığı gider. :A

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,627
Puanı
1,060
Dizilerde cok dram vs olunca moralim bozuluyor :A ve zamaninda fazla temizlik takintilari ve davranislar beni bogdu ve sinirimi bozdu, simdi ayni durumlar. Genel olarak arrik dizilerde beni güldüren etkenler yoksa izleyemiyorum. Hekimoglu bu yüzden sezon boyunca tek bir bölümünü atlamadigim tek dizi. Keyif aliyorum.
Zamanla insanin zevkleri degisiyor ve dizide olsa ben üzülmeye gelemiyorum artik :A
Hekimoğlu bitince napacaksın, şunun şurasında sezonun bitmesine 6-7 bölüm kalmış. Gerçi yeni sezonda iddialı diziler olur mu bilmiyorum. Bu sezon yüzlerce dizi yayınlandı çünkü. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Hekimoğlu bitince napacaksın, şunun şurasında sezonun bitmesine 6-7 bölüm kalmış. Gerçi yeni sezonda iddialı diziler olur mu bilmiyorum. Bu sezon yüzlerce dizi yayınlandı çünkü. :A
hic dizi izlemem olur biter :A:A eskiden kalma dizilerim devam ediyorsa 2-3 haftada bir bakinirim :A yabanci dizi ve filme agirlik veriyorum zaten.
Bir Zamanlar Kibris'a da bakiyorum ama son bölüme daha bakmadim ve sürekli izlermiyim daha belli degil :A