Sınırda Kişilik Bozukluğu - Kazan Dairesinde Kim Var? | Masumlar Apartmanı 29. Bölüm

Kazan Dairesindeki Kişi Kim?

• Kullanılan toplam oy
    9

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,641
Puanı
1,060
Masumlar Apartmanı'nın son bölümünde Han karakterinin kazan dairesinde birini zincirlediği ve ona yemek götürdüğünü geçen bölümün son sahnesinde izlemiştik. Dizinin Salı günü yayınlanan son bölümünde ise Han karakterinin psikolog Yağmur ile konuşurken odaya dalan başka bir hasta sonucu, psikiyatristin notlarını karıştırırken aslında sınırda kişilik bozukluğuna sahip olduğu gerçeğini keşfediyor. Bölümün finalinde ise Esra karakterinin ortadan kaybolan Esat'ın kazan dairesinden kurtarmak için kapının girişinde başından darp edildiğini ve bölümün sonlandığını izliyoruz. Sizce bunu Esra'ya kim yaptı? Kazan dairesinde Han tarafından zincirlenerek tutsak alınan kişi kim?

------

@Özgür @Dosi @denizz19 @xdragxx @Yiğitt @mesmeso @The_Erinch @Crazy Recep @dreamy @offensive @phoebebuffay @Angelica @Alos @Aserat @Emre Ozansoy ve diziyi izleyen herkes...

Son düzenleme:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
bu sahneyi geceye dogru veya yarin izleyip yorum firlatirim :A uzun zamandir takip etmiyordum ve kisa kisa bakinacaktim. Baslangic olur :A bakalim neler olmus izlemeyeli

• Beğendim
Reactions: kerem

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,641
Puanı
1,060
Naci'nin geri döneceği haberleri tam bu olaylardan sonra çıktığı için Naci dedim. :A
Bende öyle düşünüyorum ama her an Esat ya da başka biri de çıkabilir. Klarnetini unutmul birde, ihtimalleri yükseltiyor bu durum ister istemez. :A
------

bu sahneyi geceye dogru veya yarin izleyip yorum firlatirim :A uzun zamandir takip etmiyordum ve kisa kisa bakinacaktim. Baslangic olur :A bakalim neler olmus izlemeyeli
Çok boş bırakmışsın, 19. bölümden beri dizi akıp gidiyor. Süresi de tam 2 saate indi. :A
------

Beni kapatsa keşke Han kazan dairesine. :bhr: @kerem
Yemek fırlatmak için günde 1-2 kez ziyaret edeceğine göre bunun iyi bir fikir olacağını düşünmüyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: serhatt and Dosi

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,919
Puanı
1,060
Bende öyle düşünüyorum ama her an Esat ya da başka biri de çıkabilir. Klarnetini unutmul birde, ihtimalleri yükseltiyor bu durum ister istemez. :A
------

Çok boş bırakmışsın, 19. bölümden beri dizi akıp gidiyor. Süresi de tam 2 saate indi. :A
------

Yemek fırlatmak için günde 1-2 kez ziyaret edeceğine göre bunun iyi bir fikir olacağını düşünmüyorum. :A
Yemek getirdiği esnalarda ben onu baştan çıkartırım. :A

• Güldürdün
Reactions: Angelica and kerem

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,641
Puanı
1,060
Son bölümleri izleyemedim doğru düzgün. :(
O niye? :A

Esat olduğunu düşünüyorum @kerem benide etiketleseydin keşke..
Konudaki bir etiket listesinden almıştım ama ekledim şimdi konuya. Ankete oy veren @Crazy Recep @xdragxx'i de ekledim bu arada. :D

Yemek getirdiği esnalarda ben onu baştan çıkartırım. :A
İyi, geleceğin psikiyatristi olur senden o zaman. :A

Allahtan dizilerden kesitler diyoruz resmen tüm bölümü koymuşsun. :A @kerem
Aynısını sen niye yapıyorsun? :A

Son düzenleme:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
O niye? :A

Konudaki bir etiket listesinden almıltım ama ekledim şimdi konuya. Ankete oy veren @Crazy Recep @xdragxx'i de ekledim bu arada. :D

İyi, geleceğin psikiyatristi olur senden o zaman. :A

Aynısını sen niye yapıyorsun? :A
Ben hiçbir zaman 5-6 sahneyi aynı konuya koymadım o yüzden kaçamak cevap verme. :A

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,641
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: phoebebuffay

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
Bu kadar mı koptun diziden? Yazıklar olsun. :A

Sezonun bitmesine 4-5 bölüm kalmış zaten sık dişini. Ki MA'nın süresi kısaldı + bir hafta ara verdi. Yetişememene şaşırdım. :A
İstifçi adamı iyice psikopat yapmışlar senaryonun mantıklı tarafı kalmamış. :A

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Sezonun bitmesine 4-5 bölüm kalmış zaten sık dişini. Ki MA'nın süresi kısaldı + bir hafta ara verdi. Yetişememene şaşırdım. :A
En zevkle izlediğim Türk dizisi Yasak Elma ama onun bile son bölümünü izlemedim hala. MA'ya zor sıra gelir gibi. Bu aralar hayatımda genel olarak zamanlama sıkıntısı var. :A

• Güldürdün
Reactions: kerem