Süslü Korkuluk - Tanıtım Fragmanı | Yeni Dizi - TV8

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
20211231_165425.jpg

Süslü Korkuluk'un tanıtım fragmanı yayınlandı!

Yapımcılığını OGM Pictures'ın üstlendiği, senaryosunu OGM Yazı Grubu'nun kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Cem Karcı'nın oturduğu dizinin başrolünde tasarımcı rolüyle Çağatay Ulusoy yer alıyor.

Süslü Korkuluk, yakında TV8'de!

Son düzenleme:

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
Bekliyorum. Dizinin farklı ismi de hoşuma gitmeye başladı. Bekliyoruz bklm

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
İlginç bir fragman.. Çağatayın kendi kitlesi ratinglerine yansıyabilir ama günüde önemli ama DEK gibi Çarşamba olabilir

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Genel olarak ilgi çekici bir fragman olmuş özellikle Cem hocanın farkı şimdiden hissediliyor. Çağatay Ulusoy da son fotosunda bayağı kilolu görünüyordu yine zayıflamış. :A Çok büyük bir sürpriz olmazsa tutacağı kesin görünüyor bari çarşamba yayınlansın da Kuruluş Osman ve Sadakatsiz'in boşluktaki yarışına son versin. :A

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Çok iyi bir ilk tanıtım olmuş ve Çağatayı 5 yıl sonra yeniden ekranlarda görmek güzel.

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,292
Puanı
1,060
Genel olarak ilgi çekici bir fragman olmuş özellikle Cem hocanın farkı şimdiden hissediliyor. Çağatay Ulusoy da son fotosunda bayağı kilolu görünüyordu yine zayıflamış. :A Çok büyük bir sürpriz olmazsa tutacağı kesin görünüyor bari çarşamba yayınlansın da Kuruluş Osman ve Sadakatsiz'in boşluktaki yarışına son versin. :A
Osman'ın yayın hayatına son vereceği 94638393. dizi olacaktır eğer çarşamba olursa. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Dizinin adı tanıtımı izleyene kadar saçma ve anlamsız geliyordu, ama tanıtımı izleyince sorun giderildi. :A

Gülseren Budayıcıoğlu hikayesi olmaması ve Çağatay'ın her role kolay bir şekilde uyun sağlamasından dolayı şans vereceğim ve tutacağına da kesin gözüyle baktığım bir dizi. Partneri de Alina Boz olursa harika bir iş çıkar ortaya. :bhr:

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
Dizinin adı tanıtımı izleyene kadar saçma ve anlamsız geliyordu, ama tanıtımı izleyince sorun giderildi. :A

Gülseren Budayıcıoğlu hikayesi olmaması ve Çağatay'ın her role kolay bir şekilde uyun sağlamasından dolayı şans vereceğim ve tutacağına da kesin gözüyle baktığım bir dizi. Partneri de Alina Boz olursa harika bir iş çıkar ortaya. :bhr:
Sanki korkuluk olarak gösterilen kişi çağatayın (terk etmiş ya da ölmüş) sevgilisi ya da annesi olabilir. Giydirdiği şeylere bakarsak annesi gibi geldi bana. Hikaye öyle bir dram üstüne kurulu olabilir.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Sanki korkuluk olarak gösterilen kişi çağatayın (terk etmiş ya da ölmüş) sevgilisi ya da annesi olabilir. Giydirdiği şeylere bakarsak annesi gibi geldi bana. Hikaye öyle bir dram üstüne kurulu olabilir.
Bunu bende düşündüm ama sevdiği, değer verdiği biri için korkuluk seçer mi ki? Manken vs. olur diye düşünmüştüm. :A Sağlam bir dram olacak gibi.

• Beğendim
Reactions: Gizmen

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
Bunu bende düşündüm ama sevdiği, değer verdiği biri için korkuluk seçer mi ki? Manken vs. olur diye düşünmüştüm. :A Sağlam bir dram olacak gibi.
İzlediğim bir gerilim filminde ölen ailesi için 3 korkuluğu ailesi gibi giydirmişti evin çocuğu. yaşıyorlarmış gibi davranıyordu filan. Aklıma sevdiği biri olması ihtimali oradan geldi. Umarım korkuluk faktörünü drama iyi yedirebilirler. Bu korkuluk dizide olacaksa sadece durmasını değil de bir amacı olmasını istiyorum. bakalım. umarım beklentilerimiz boş çıkmaz :D
------

tabii dediğin doğru kim ölen yakınını korkulukta yaşatmak ister o da ayrı :D

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
İzlediğim bir gerilim filminde ölen ailesi için 3 korkuluğu ailesi gibi giydirmişti evin çocuğu. yaşıyorlarmış gibi davranıyordu filan. Aklıma sevdiği biri olması ihtimali oradan geldi. Umarım korkuluk faktörünü drama iyi yedirebilirler. Bu korkuluk dizide olacaksa sadece durmasını değil de bir amacı olmasını istiyorum. bakalım. umarım beklentilerimiz boş çıkmaz :D
Diziye adını veren bir şey illa ki dizide de ön planda olacaktır ve hikayesi de sağlamdır diye düşünüyorum. :A Senaristlerin adlarını öğrenebilseydik bir şeyler yürütebilirdik en azından daha önceki işlerine göre, OGM Yazı Grubu deyince pek bir şey belli olmuyor. :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Dönem dizisi olma ihtimali yüzde kaç? Güzel bi dizi olacak ama keşke tv8 olmasaydı:(

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,930
Puanı
1,060
İzlemeyi düşünmüyorum, Çağatay'ın role gittiğini hiç düşünmüyorum, yanlış bir proje seçimi yaptı bence bu sefer baltayı taşa vurmuş olabilir.

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,333
Puanı
860

Iyyhh buz dolabı :A

• İlginç
Reactions: Emre Ozansoy