FF sürgünüm

eros

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,439
Puanı
559
Atv fanı olarak gördüğüm üye
@ Forumdash ile fikir yakınlığı var
Forumda olmasa olmaz..

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Atv fanı olarak gördüğüm üye
@ Forumdash ile fikir yakınlığı var
Forumda olmasa olmaz..
Favoriforumum itiraflarında da duymuştum bunu ama ciddiye almamıştım,şimdi bu konuyu aydınlığa kavuşturmak isterim.Ben iktidara muhalif bir kişiyim onun kontrolündeki Atv'nin fanı olmam mümkün değil.:)

@Forumdash'la fikir yakınlığımız varsa ne mutlu bana çünkü forumda en sevdiğim 3 kişiden biri.:)

eros

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,439
Puanı
559
Favoriforumum itiraflarında da duymuştum bunu ama ciddiye almamıştım,şimdi bu konuyu aydınlığa kavuşturmak isterim.Ben iktidara muhalif bir kişiyim onun kontrolündeki Atv'nin fanı olmam mümkün değil.:)

@Forumdash'la fikir yakınlığımız varsa ne mutlu bana çünkü forumda en sevdiğim 3 kişiden biri.:)
Ben kendi gözümden söylediğim bir şeydi
İktidara Muhalif olabilirsin ama çok kişi tanıyorum ki Atv yi çok seviyorlar bunun siyaset ile ilgili alakası olmaz bence çünkü Atv dizi kanalı. Haber Kanalı olsa olabilirdi:D

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Ben kendi gözümden söylediğim bir şeydi
İktidara Muhalif olabilirsin ama çok kişi tanıyorum ki Atv yi çok seviyorlar bunun siyaset ile ilgili alakası olmaz bence çünkü Atv dizi kanalı. Haber Kanalı olsa olabilirdi:D
Bir kanal fanı olacaksam zirvedeki kanallar Star ve Kanal D'nin fanı olurum Atv'nin niye olayım?:)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Forumda en çok tartıştığım üyelerden biri, ona rağmen saygımızı ve sevgimizi hiçbir zaman yitirmemişizdir. Şüphesiz foruma en büyük emek verenlerin başından gelir, bir anda gitmesi de üzücü. Umarım kısa sürede aramıza döner, forumdaki sohbetlerimiz güzeldi..